Netflix publikuje główny zwiastun serialu „Gilmore Girls: A Day in the Life / Kochane kłopoty: rok z życia” (2016)

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 3.1]

netflix-gilmore_girls_a_year_in_the-life-2Dosłownie kilkadziesiąt minut temu Netflix opublikował najnowszy zwiastun serialu Gilmore Girls: A Day in the Life / Kochane kłopoty: rok z życia (2016).

Zima, wiosna, lato czy jesień – wystarczy że zawołasz a my… Pojawimy się z premierą oficjalnego trailera Gilmore Girls: A Year in The Life! Usiądź, zrelaksuj się i jak przystało na prawdziwą Gilmore, ciesz się kawą wraz z Lorelai, Rory, Emily, Lukiem oraz innymi ulubionymi postaciami ze Stars Hollow.

O Gilmore Girls: A Year in the Life:
Miniserial ukazuje najważniejsze rozdziały z życia Lorelai, Emily, Rory i wielu innych mieszkańców Stars Hollow. Gilmore Girls: A Year In The Life zawiera 90-minutowe rozdziały, z których każdy obejmuje jedną porę roku: zimę, wiosnę, lato i jesień. Przywołuje wszystkie serialowe wspomnienia zaczynając od osobliwej kawiarni na rogu, poprzez wymarzony hotel Dragonfly Inn aż do niezwykłej historii miłości matki i córki. Premiera Gilmore Girls: A Year in the Life 25. listopada tylko w serwisie Netflix.

Po długiej przerwie fani serialu „Kochane kłopoty” znów będą mieli okazję dowiedzieć się, co słychać u ich ulubionych mieszkańców Stars Hollow. Lorelai, Emily, Rory i reszta pojawią się w czterech nowych arcyciekawych odcinkach. Miniserial opowiada o tym, co zmieniło się u Gilmorek przez dziewięć lat od momentu zakończenia ostatniego sezonu. Każda z nich znalazła się na życiowym zakręcie: związek Lorelai i Luke’a utknął w martwym punkcie, dziennikarska kariera Rory w Nowym Jorku wyhamowała, zanim zdążyła dobrze się rozpędzić, a świat Emily runął w gruzach po przedwczesnej śmierci Richarda, jej ukochanego męża. „Kochane kłopoty: rok z życia” to opowieść podzielona na cztery 90-minutowe rozdziały, z których każdy przypada na inną porę roku. Wszystkie z nich są okazją do sentymentalnego powrotu do sympatycznego miasteczka w Connecticut: nietuzinkowego baru na rogu, czarującej gospody Dragonfly Inn i przede wszystkim do zabawnych, a przy tym wzruszających rozmów matki i córki, które łączy niezwykła więź. Miniserial „Kochane kłopoty: rok z życia” pojawi się w serwisie Netflix w piątek 25 listopada we wszystkich krajach, gdzie Netflix jest dostępny.

Źródło: materiały prasowe firmy Netflix.

KOMENTARZE:

3 myśli nt. „Netflix publikuje główny zwiastun serialu „Gilmore Girls: A Day in the Life / Kochane kłopoty: rok z życia” (2016)

  1. pytanie z zupełnie innej beczki czy działają wam strony internetowe przykładowo wp, onet i inne bo mi poza facebookiem i nflix.pl nie działają strony o netflixie nie wspominając net działa prawidłowo wiec chciałem sie zapytać czy u was tez to się dzieje ? znowu jakiś atak czy coś ??

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...