Netflix: Śledztwo Spensera – zwiastun i plakat nowego filmu – w roli głównej Mark Wahlberg

Facebooktwitter


Netflix
Polska prezentuje trailer i plakat nowego filmu akcji Śledztwo Spensera, który już 6 marca 2020r. zadebiutuje na platformie.

Prawo ma pewne granice. Oni nie. Zobacz filmŚledztwo Spensera” w wybranych kinach i na Netflix — już 6 marca 2020r..

Spenser (Mark Wahlberg) to były policjant, który trafia do bostońskiego półświatka, gdzie odkrywa prawdę o zagadkowym morderstwie i związanym z nim spisku. Pomimo otrzymywanych gróźb Spenser postanawia wymierzyć sprawiedliwość i udowodnić, że nikt nie stoi ponad prawem. Reżyserią „Śledztwa Spensera” zajął się Peter Berg („Ocalony”), a główne role zagrali Mark Wahlberg („Fighter”), Winston Duke („To my”), Alan Arkin („Operacja Argo”), Iliza Shlesinger i Austin Post.”

O filmie

Były gliniarz Spenser (Mark Wahlberg) zamiast rozwiązywać problemy, częściej się w nie pakuje – właśnie wyszedł z więzienia i chce na dobre opuścić Boston. Jednak najpierw zostaje wciągnięty przez swojego mentora i dawnego trenera boksu, Henry’ego (Alan Arkin), do pomocy w szkoleniu jednego z obiecujących amatorów. Hawk (Winston Duke) to bezczelny zawodnik MMA, przekonany, że jest bardziej utalentowany niż niegdyś Spenser. Kiedy dwóch kolegów Spensera zostaje zamordowanych, były policjant rekrutuje Hawka i jego ex dziewczynę, Cissy (Ilza Shlesinger), żeby pomogli mu zbadać sprawę i postawić winnych przed sądem. Śledztwo Spensera to pełen humoru film akcji, w którym występują również Bokeem Woodbine, Marc Maron i Austin Post.

Film inspirowany jest bestsellerową powieścią Roberta B. Parkera pod tytułem Winderland.


Polecamy również

Netflix: Przygoda z produkcjami Studio Ghibli startuje w lutym 2020

Netflix Polska: Premiery i aktualizacje w ofercie – 20 stycznia 2020

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner