Netflix w ofercie Orange TV – już za kilka dni poznamy szczegóły oferty

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 2.6]

netflix-orange-11_2017Już za kilka dni poznamy szczegóły dostępu klientów Orange TV do oferty Netflix Polska.

Netflix i Grupa Orange odnowiły we wrześniu 2017r. podpisaną w 2014 roku umowę, dotyczącą dystrybucji serwisu Netflix dla klientów Orange TV we Francji. Jednocześnie rozszerzyli partnerstwo na wszystkie państwa, w których obecna jest Grupa Orange.

Od 2014 roku Orange jest dystrybutorem serwisu Netflix we Francji, a od kilku miesięcy również w Hiszpanii. W nadchodzących miesiącach dostęp do serwisu Netflix, jako część oferty telewizyjnej, mieli zyskać także klienci Orange Polska. Szczegóły tej oferty zostaną ogłoszone już za kilka dni, 24 listopada 2017r.

„Chcemy zaoferować naszym klientom najlepsze treści, mówi Stéphane Richard, prezes i CEO Orange, dlatego począwszy od października 2014 r. byliśmy pierwszym dystrybutorem serwisu Netflix we Francji, a zawarcie nowej umowy wzmocni naszą pozycję na międzynarodowym poziomie”.

Reed Hastings, prezes Netflix, powiedział: “To partnerstwo buduje naszą silną relację z Orange we Francji, a w przyszłości umożliwi również milionom naszych klientów w wielu krajach prosty i wygodny dostęp do wiodącego na świecie serwisu internetowego oferującego rozrywkę, w jednym miejscu.”


Czytaj również:

Aktualizacje w ofercie Netflix Polska (20.11.2017)

Aktualizacje serialowe w ofercie Netflix Polska (18.11.2017)


.

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
Loading Facebook Comments ...