Netflix: Witamy w Santa Clarita! – pierwsze zdjęcia nowych bohaterów drugiego sezonu serialu „Santa Clarita Diet”

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 2.7]

netflix-Santa Clarita Diet-bg-1
Netflix przygotował dzisiaj kilka smakowitych kąsków – ogłosił obsadę i opublikował pierwsze zdjęcia z drugiego sezonu serialu Santa Clarita Diet

W drugim sezonie pojawią się m.in.:

  • Joel McHale i Maggie Lawson wystapią gościnnie jako Chris i Christa, małżeństwo zajmujące się handlem nieruchomościami w Santa Clarita — odnosząca większe sukcesy i bardziej przebojowa wersja Sheili i Joela.
  • Gerald McRaney pojawi się w serialu jako Ed Thune, emerytowany pułkownik wojskowy który pokaże Joelowi jego miejsce w szeregu.
  • Zachary Knighton w roli Paula, wyluzowanego kolesia o serbskich korzeniach, który obrał sobie za cel poznanie prawdy o nieumrałych, przed czym nikt i nic nie jest w stanie go powstrzymać.

 Premiera drugiego sezonu  Santa Clarita Diet  już wiosną!

Santa Clarita Diet
Joel (Timothy Olyphant) i Sheila (Drew Barrymore) są małżeństwem agentów nieruchomości, którzy wiodą średnio szczęśliwe życie wraz ze swoją córką Abby (Liv Hewson) w Santa Clarita na przedmieściach Los Angeles. Pewnego dnia dramatyczna zmiana w życiu Sheili sprowadza ich życie na drogę śmierci i zniszczenia… ale nie wszystko, co złe, źle się kończy.

Drugi sezon zaczyna się dokładnie w momencie, w którym się zatrzymaliśmy. Hammondowie muszą pogodzić się z tym, że Sheila jest już w zaawansowanym stadium swojej przypadłości. Nieumarła mimo wszystko desperacko próbuje wieść normalne życie na przedmieściach i uniknąć łatki potwora. Niestety – mimo, że mordowanie idzie rodzinie coraz lepiej – liczba zaginionych mieszkańców Santa Clarita niepokojąco wzrasta i fakt ten nie może dłużej pozostać niezauważonym. Hammondowie rozpoczynają poszukiwania źródła wirusa, aby zapobiec jego rozprzestrzenianiu i uratować ludzkość (co wydaje się być całkiem ważne). W tych trudnych okolicznościach bezwarunkowa miłość Sheili i Joela umacnia się. Oczywiście, związek z niemartwą osobą nie jest idealny, ale czy takie w ogóle istnieją?


Santa Clarita Diet (2017) – serial, sezon 1 – UHD/4K/HDR/Dolby Vision – można pobrać – 7,43/10 – polskie napisy i lektor
IMDb: 7.6/10

Byli zwykłym małżeństwem handlującym nieruchomościami, jednak dramatyczna zmiana w jej życiu popchnęła ich na drogę śmierci i zniszczenia. W dobrym znaczeniu.

W rolach głównych: Drew Barrymore, Timothy Olyphant, Liv Hewson
Gatunki: Seriale i programy, Horrory telewizyjne, Seriale komediowe, Amerykańskie seriale i programy
Twórca: Victor Fresco

W tym nietypowym serialu komediowym nominowanego do Emmy Victora Fresco występują Drew Barrymore i Timothy Olyphant.


Czytaj również:

Premiery w ofercie Netflix Polska cd. (16.02.2018)

Premiery w ofercie Netflix Polska (16.02.2018)


 

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...