Netflix: Wybory Paytona Hobarta – zwiastun nowego serialu i zdjęcia z planu

Facebooktwitter


Netflix
opublikował dziś zwiastun serialu Wybory Paytona Hobarta, który zadebiutuje w ofercie 27 września 2019r.

Obiecujemy obiecać Ci każdą rzecz.

Payton (Ben Platt) od zawsze wiedział, że zostanie prezydentem. Lecz najpierw czeka go przeprawa przez najbardziej grząskie bagno w historii polityki — liceum.

„Wybory Paytona Hobarta” to najnowszy oryginalny serial komediowy, którego producentem wykonawczym jest Ryan Murphy. Premiera już 27 września.

O serialu: Payton Hobart (Ben Platt), bogaty uczeń z Santa Barbara w Kalifornii już od siódmego roku życia wiedział, że w przyszłości chce zostać prezydentem Stanów Zjednoczonych. Najpierw jednak będzie musiał stawić czoła najbardziej zdradliwemu środowisku politycznemu ze wszystkich: Liceum Saint Sebastian. Aby zostać wybranym na przewodniczącego samorządu, zapewnić sobie miejsce na Harvardzie i nie zboczyć z drogi do sukcesu, Payton będzie musiał przechytrzyć swoich szkolnych kolegów nie łamiąc przy tym własnych zasad moralnych i nie narażając na szwank swojego wizerunku. Wybory Paytona Hobarta Ryana Murphy’ego to pełna zjadliwej satyry czarna komedia pokazująca czego tak naprawdę potrzeba, aby zrobić karierę w polityce.

Wybory Paytona Hobarta to oryginalny serial komediowy Netflixa stworzony i wyprodukowany przez Ryana Murphy’ego, Brada Falchuka i Iana Brennana. W obsadzie znaleźli się Ben Platt, Gwyneth Paltrow, Jessica Lange, Zoey Deutch, Lucy Boynton, Julia Schlaepfer, Laura Dreyfuss, Rahne Jones, Theo Germaine, David Corenswet, Bob Balaban i Benjamin Barrett. Pierwszy sezon wyprodukowany przez Fox 21 Television Studios będzie liczył osiem godzinnych odcinków.


Czytaj również:

Serwis Disney + będzie też dostępny w Kanadzie, Holandii, Australii i Nowej Zelandii

Planowane premiery na wrzesień 2019 w ofercie Netflix Polska – lista nieoficjalna

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...