Netflix zapowiada kontynuację serialu “GLOW” (2017) – będzie 2. sezon

Facebooktwitter

netflix-glow-bg1-1Netflix poinformował dziś, iż powstanie 2. sezon serialu “GLOW” (2017), który będzie liczył dziesięć odcinków. Konkretna data premiery nie została jeszcze upubliczniona.

„GLOW” to fikcyjna opowieść o Ruth Wilder (Alison Brie), bezrobotnej aktorce żyjącej w Los Angeles w latach 80., która ma ostatnią szansę, by zostać gwiazdą. Jak się okazuje, droga na szczyt wiedzie przez… mieniący się cekinami, spandeksowy świat kobiecego wrestlingu. Ruth konkuruje z 12 innymi odmieńcami z Hollywood oraz z Debbie Eagan (Betty Gilpin) — byłą aktorką serialową, która porzuciła karierę na rzecz macierzyństwa, ale musiała wrócić do pracy, gdy okazało się, że jej perfekcyjne życie jest… dalekie od perfekcji. Mentorem kobiet podczas ich wspinaczki po szczeblach kariery wrestlingowej jest Sam Sylvia (Marc Maron) — skończony reżyser filmów klasy B, który nie stroni od kokainy. Serial na podstawie krótko emitowanego, ale uwielbianego programu z lat 80.

Producentami wykonawczymi serialu „GLOW” są Liz Flahive („Homeland”, „Siostra Jackie”), Carly Mensch („Orange Is The New Black”, „Siostra Jackie”), Jenji Kohan („Orange Is the New Black”, „Trawka”) oraz Tara Herrmann („Orange Is the New Black”).”

GLOW (2017) – serial, sezon 1 – UHD/4K – 16+ – można pobrać – polskie napisy i lektor
W latach 80. w Los Angeles powstała grupa kobiecego wrestlingu znana jako GLOW. Serial komediowy twórców „Orange Is the New Black”.

W rolach głównych: Alison Brie, Betty Gilpin, Marc Maron
Gatunki: Seriale i programy, Programy i seriale historyczne, Seriale komediowe, Amerykańskie seriale i programy
Twórcy: Liz Flahive, Carly Mensch

W serialu Jenji Kohan o mistrzyniach wrestlingu pojawiają się Alison Brie („Mad Men”, „Comunity”) i komik Marc Maron.

Sezon 1: Lata 80. w Los Angeles. Grupa nietuzinkowych kobiet odnajduje sens życia jako Olśniewające Wrestlerki. Serial komediowy twórców „Orange Is the New Black”.

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner