Netfllix Polska: Premiera filmu “365 dni” w jakości UHD / 4K

Facebooktwitter

Do oferty Netflix Polska trafił dziś także polski film 365 dni, nakręcony na podstawie bestsellerowej powieści Blanki Lipińskiej.

365 dni (2020) | film | 1g53m | 16+ | UHD, 4K | można pobrać | polska produkcja

Opis Netflix: Namiętna turystka tkwiąca w pozbawionym uczuć związku zostaje porwana przez nieznoszącego sprzeciwu szefa mafii. Mężczyzna daje jej 365 dni na to, by go pokochała.

W rolach głównych: Anna-Maria Sieklucka, Michele Morrone, Bronisław Wrocławski

Dramat erotyczny na podstawie bestsellerowej powieści Blanki Lipińskiej „365 dni”.

 

Gatunki: Filmy na podstawie literatury, Dramaty, Dramaty romantyczne, Filmy polskie, Dramaty polskie, Filmy romantyczne
Kategorie: Romantyczny

To nie kolejna komedia romantyczna, ale opowieść o pożądaniu i pragnieniach. Massimo Torricelli to młody i przystojny szef sycylijskiej rodziny mafijnej. Po zamachu, w którym ginie jego ojciec, jest zmuszony przejąć rządy. Laura Biel, dyrektor sprzedaży w luksusowym hotelu, odnosi sukcesy zawodowe, ale w życiu prywatnym brakuje jej namiętności. By podjąć ostatnią próbę ratowania związku, razem z partnerem i przyjaciółmi wylatuje na Sycylię. Laura nie spodziewa się, że na jej drodze stanie Massimo – najniebezpieczniejszy mężczyzna na wyspie, który porwie ją, uwięzi i da 365 dni na… pokochanie go. 

W filmie „365 dni”, oprócz najgorętszego duetu aktorskiego roku – Anny-Marii Siekluckiej oraz Michele Morrone – zagrali m.in.: Magdalena Lamparska, wcielająca się w Olgę, najlepszą przyjaciółkę głównej bohaterki, Natasza Urbańska, Grażyna Szapołowska, Tomasz Stockinger, Bronisław Wrocławski, Mateusz Łasowski oraz Otar Saralidze.

 

#zostanwdomu


Polecamy również

Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska – 31 marca-1 kwietnia

Kwiecień 2020 w ofercie HBO GO – nowe filmy, seriale, lista tytułów i zwiastuny

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner