Nie będzie 2. sezonu serialu “The Get Down” (2016) – Netflix anuluje serial po pierwszym sezonie

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 3.7]

netflix-the-get-down-trailer2_1-1-1Serwis deadline.com informuje, iż Netflix anulował dalszą produkcję serialu “The Get Down” (2016). To bardzo rzadka sytuacja, gdy Netflix zaraz po 1. sezonie serialu nie kręci jego kontynuacji.

Prawdopodobnym powodem anulowania kontynuacji serialu jest brak czasu twórcy serii Baza Luhrmanna, by mógł uczestniczyć w produkcji na pełny etat. Baz na swoim profilu Facebookowym ubolewa, że nie może się rozdwoić i kontynuować serii “The Get Down” (2016), ale jest zaangażowany również w inne projekty filmowe.

Produkcja 1. sezonu serialu “The Get Down” (2016) kosztowała Netflixa około 120 milionów dolarów. Pierwszy sezon serialu składa się z dwóch części. Część pierwsza miała swoją premierę 12.08.2016r. a druga 7.04.2017r.

The Get Down (2016) – serial, sezon 1 – UHD/4K – 16+ – 5/10 – polskie napisy i lektor
Nowy Jork, rok 1977. Na południowym Bronksie tworzy się historia. Utalentowani i pełni energii nastolatkowie postanawiają spełnić marzenia i wkroczyć do świata muzyki.

W rolach głównych: Justice Smith, Shameik Moore, Herizen Guardiola
Twórcy: Baz Luhrmann, Stephen Adly Guirgis

Mylene i chłopaki z ekipy Get Down próbują rozwinąć skrzydła i ruszyć w pogoń za marzeniami, nie tracąc przy tym korzeni mocno trzymających ich w południowym Bronksie.

KOMENTARZE:

3 myśli nt. „Nie będzie 2. sezonu serialu “The Get Down” (2016) – Netflix anuluje serial po pierwszym sezonie

  1. U Was jakoś wolno idą niektóre newsy. Czerwiec na NF z rozpiską już pojawił się wczoraj na konkurencyjnej stronie (an***eb.pl), a u Was cisza.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Proszę wpisać znaki z obrazka [wielkość ma znaczenie]

Loading Disqus Comments ...
Loading Facebook Comments ...