Noworoczne prezenty od Netfliksa dla wszystkich rodziców: sprytne do północy odliczanie i dłuższe w 2017 roku spanie!

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 2.3]

netflix-Sylwestrowe odliczanie-1Netflix postanowił pomóc rodzinom wspólnie pożegnać Stary Rok. Dzięki sylwestrowemu odliczaniu, nawet najmłodsze dzieci będą mogły świętować razem z mamą i tatą, a rodzicom uda się położyć je do łóżka jeszcze przed północą!

Na platformie pojawiło się 10 propozycji sylwestrowego odliczania opartych na motywach najpopularniejszych seriali wśród dzieci: Bal słówek, Wyspa Puffinów, Luna Petunia, Beat Bugs, Niech żyje Król Julian, Skylanders Academy, Łowcy trolli, Project Mc2, Pełniejsza chata i Co słychać u Camerona. Dzięki temu rodziny na całym świecie mogą celebrować ostatnie 10 sekund 2016 roku w iście gwiazdorskim gronie. Niech to najmłodsi zadecydują, kiedy rozpoczynamy Nowy Rok – nawet jeśli miałoby to być przed północą!

Po każdej dobrej zabawie przychodzi jednak poranek, kiedy dorośli są zmęczeni, a dzieci marudzą. Na szczęście Netflix postanowił nieco ułatwić życie rodzicom. Inspirując się najpopularniejszymi serialami, od których dzieci nie będą chciały się oderwać. Netflix przygotował prosty gadżet, dzięki któremu rodzice zasną spokojnie, a ich pociechy w tym czasie zajmą się oglądaniem: Netfliksową zawieszkę na drzwi. Wystarczy ją wydrukować, wyciąć i powiesić na drzwiach do sypialni, zanim położymy się spać po sylwestrowych szaleństwach. Gdy tylko dzieci zorientują się, że mogą obejrzeć wszystkie odcinki (zmyślnie podsuniętych) seriali wypisanych na zawieszce… spokojny poranek gwarantowany! My się wyśpimy, a nasze dzieci będą się dobrze bawić – nie można chyba lepiej rozpocząć Nowego Roku!

Oto lista seriali, które zapewnią rodzicom odrobinę snu, sporządzona na podstawie programów najczęściej oglądanych przez dzieci w całości:

Zawieszka na drzwi Netflix-1

Źródło: materiały prasowe firmy Netflix.

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...