Odcinki specjalne 1. sezonu serialu „Ucho Prezesa” (2016) będą dostępne tylko w Showmax

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 2.7]

Ucho_Prezesa_odcinki_specjalnie-1W ofercie ShowMax Polska 11 i 18 maja pojawią się dwa odcinki specjalne (nr 15 i 16) 1. sezonu serialu „Ucho Prezesa” (2016). Będzie to dwuczęściowe zakończenie pierwszego sezonu serialu.

Serial powróci we wrześniu z drugim sezonem zarówno na Showmax, jak również z kilkudniowym opóźnieniem na YouTube. Druga seria także zwieńczona będzie dwoma odcinkami specjalnymi.

Ucho Prezesa (2016) – serial, sezon 1, polska produkcja – 12+ – angielskie napisy
„Ucho Prezesa” to miniserial polityczny, stworzony przez Roberta Górskiego, lidera Kabaretu Moralnego Niepokoju. Sam Robert wciela się w nim w TEGO Prezesa, w TYM gabinecie, na TEJ ulicy. Jest tytułowym uchem, do którego każdy chce dotrzeć. Jest to serialowa kontynuacja „Posiedzenia rządu”, które Robert Górski pisywał od lat do programów kabaretowych. Z tym, że teraz bohater nie jest premierem – nie uczestniczy w posiedzeniach rządu, tylko siedzi za biurkiem i wydaje dyspozycje. Centrum dowodzenia światem mieści się właśnie w jego gabinecie, a nie w Radzie Ministrów, dlatego tam została przeniesiona akcja serialu.
„Ucho Prezesa” to prawdziwe kulisy współczesnych wydarzeń.

Reżyser: Tadeusz Śliwa.

showmax-ucho-prezesa-yt-bg

Odc. 15 – Operacja „Celofan”
W gabinecie zjawiają się najprawdziwsze służby specjalne, którym udało się zlokalizować… szpiega w najbliższym otoczeniu Prezesa. Kto nim jest? Jak się zdekonspirował? Dla kogo szpieguje? Na te i wiele innych pytań odpowiada 1. odcinek specjalny „Ucha Prezesa”!

Występują: ROBERT GÓRSKI, MIKOŁAJ CIEŚLAK, IZABELA DĄBROWSKA, PAWEŁ KOŚLIK, MAREK KALITA, OSKAR HAMERSKI, WOJCIECH ZIELIŃSKI, SEBASTIAN STANKIEWICZ

Epizodyści: PATRYK KWIECIEŃ, JAKUB SPOREK, MARIUSZ BIEDROWSKI, PAWEŁ KAMIŃSKI

Odc. 16 – Dobry Donald
Dobry specjalista od wizerunku wie, że nie jest sztuką stworzyć kogoś innego z plastycznego materiału. Ale jak z kogoś, kto od lat opiera się wszelkim zabiegom, stworzyć kogoś choćby odrobinę niepodobnego do siebie?

Występują: ROBERT GÓRSKI, MIKOŁAJ CIEŚLAK, IZABELA DĄBROWSKA, PAWEŁ KOŚLIK, MAREK KALITA, OSKAR HAMERSKI, WOJCIECH ZIELIŃSKI, SEBASTIAN STANKIEWICZ, ADAM KRAWCZUK, JOHN WEISGERBER

Epizodyści: PATRYK KWIECIEŃ, JAKUB SPOREK, MARIUSZ BIEDROWSKI, PAWEŁ KAMIŃSKI

2017_04_12_0P5A1875-1

2017_04_12_0P5A2199-1

Źródło: Materiały prasowe ShowMax.

KOMENTARZE:

2 myśli nt. „Odcinki specjalne 1. sezonu serialu „Ucho Prezesa” (2016) będą dostępne tylko w Showmax

  1. JA NA PEWNO NIE ZAPŁACĘ. Wystarczy, że jestem zmuszana płacic abonament TVPis, której nie oglądam, bo się nie da tej propagandy strawić. Partia rządząca się ucieszyła, że przekaz z ostatnich odcinków ucha nie dotrze do większości. Szkoda.

  2. Pomijając polityczne przesłanki. To jest tak słabe na tle innych pozycji w ofercie, że nawet za darmo nie oglądałbym tego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Proszę wpisać znaki z obrazka [wielkość ma znaczenie]

Loading Disqus Comments ...
Loading Facebook Comments ...