Oferta Netflix Polska na kwiecień 2019 – planowane premiery – oficjalna lista filmów i seriali, materiały wideo

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 4.2]

 

FILMY TYLKO NA NETFLIX

 

A Land Imagined             (12/4/2019)
Singapurski policjant bada sprawę zaginięcia pracującego na budowie imigranta z Chin, który spędzał bezsenne noce zanurzony w świecie tajemniczej gry wideo.

Sklep z jednorożcami     (5/4/2019)
Wyrzucono ją ze szkoły, dlatego musiała podjąć nudną pracę biurową. Jednak los się do niej uśmiechnął — w końcu może adoptować wymarzonego jednorożca.

Wynajmij sobie chłopaka           (12/4/2019)
Nie masz faceta? To nie problem! Licealista tworzy aplikację, dzięki której można go wynająć jako chłopaka na różne uroczystości. W roli głównej Noah Centineo.

Cisza     (12/4/2019)
Pewna rodzina poszukuje schronienia na odludziu po tym, jak świat zaatakowały przerażające stworzenia, które polują na ludzi, korzystając ze świetnego słuchu.

W czepku urodzony       (19/4/2019)
Utalentowany inżynier wkracza w świat kopenhaskiej elity, gdzie ma nadzieję zdobyć władzę i odnieść sukces. Jednak — jak wiadomo — duma kroczy przed upadkiem.

Nauczyciel muzyki          (19/4/2019)
Targany emocjami nauczyciel muzyki z małego miasteczka stawia wszystko na jedną kartę, by nawiązać kontakt z gwiazdą Bollywood, która wyszła spod jego skrzydeł.

Ktoś wyjątkowy              (19/4/2019)
Mająca za sobą niespodziewane rozstanie dziennikarka muzyczna Jenny szykuje się na nowy początek — i niezapomnianą przygodę z przyjaciółkami.

Aurora (25/4/2019)
Po katastrofie statku pasażerskiego dwie mieszkające na wyspie siostry zajmują się poszukiwaniem zwłok. Ale wkrótce zwłoki same wpadną w odwiedziny.

Who Would You Take to a Deserted Island?       (12/4/2019)

 

DOKUMENTY TYLKO NA NETFLIX

Nasza planeta  (5/4/2019)
Twórcy „Planety Ziemia” zabierają widzów w niezapomnianą podróż po najpiękniejszych zakątkach przyrodniczych naszej planety.

Brené Brown: Odwagi! (19/4/2019)
Autorka bestsellerów Brené Brown mówi, czego potrzeba, by wybrać odwagę nad komfortem w kulturze zdefiniowanej przez niedostatek, strach i niepewność.

Wszystkie kolory trawy                (20/4/2019)
Zioło zagościło na dobre w świecie jazzu i hip-hopu. To przez nie toczą się wojny narkotykowe. Jaką piętno na amerykańskim społeczeństwie odcisnęła marihuana?

Uliczne jedzenie (26/4/2019)
Wyrusz w podróż dokoła świata, której główną atrakcją jest uliczne jedzenie i poznaj historię miejscowych kucharzy. Program twórców „Chef’s Table”

ReMastered: Diabeł na rozdrożu                             (26/4/2019)
Robert Johnson to jeden z najważniejszych gitarzystów bluesowych w historii. Jeszcze przed jego śmiercią mówiono, że ten talent to zasługa paktu z diabłem.

 

KOMEDIE TYLKO NA NETFLIX

Kevin Hart: Irresponsible             (2/4/2019)
Kevin Hart potrafi śmiać się ze swoich niedoskonałości. W tym stand-upie bawi publiczność do łez, opowiadając o błędach małżeńskich i chwilach grozy w Aspen.

Ricardo Quevedo: Wszyscy nosimy urazę                            (3/4/2019)
Stanie w korku. Rujnowanie związku. Dzwonienie po pijaku do eks. Pośmiej się z Ricardem Quevedem, który nabija się z bolączek i prób, na jakie wystawia nas życie.

Whindersson Nunes: Dorosły    (29/4/2019)
Brazylijska gwiazda YouTube’a Whindersson Nunes powraca do swoich skromnych początków i prezentuje nam zabawne historie oraz nietypowe piosenki.

Liss Pereira: Zatrzymanie płynów            (10/4/2019)
Ciężarna Liss Pereira dzieli się z publicznością niezręcznymi spostrzeżeniami na temat kłamstw, brzydkich majtek, części intymnych i związków.

Francesco De Carlo: Ważne sprawy        (12/4/2019)
Podczas występu w mediolańskim lokalu Santeria Social Club komik Francesco De Carlo wypowiada się o religii, polityce, niezdrowych nawykach oraz… sterowcach.

I Think You Should Leave with Tim Robinson      (23/4/2019)
W każdym odcinku tego programu komediowego Tim Robinson i jego goście muszą doprowadzić do tego, aby wybrana osoba chciała jak najszybciej opuścić ich towarzystwo.

Anthony Jeselnik: Fire in the Maternity Ward    (30/4/2019)
Anthony Jeselnik wychodzi na scenę i bawi do łez, sypiąc żartami jak z rękawa. Kupa śmiechu gwarantowana!

 

DLA DZIECI TYLKO NA NETFLIX

Potężny mały Bheem    (12/4/2019)
Nieokiełznana ciekawość małego brzdąca i jego ponadprzeciętne zdolności, czyli dobra zabawa i masa psot gwarantowana!

AwanturNick: Część 1    (15/4/2019)
Życie pewnej rodziny staje na głowie, gdy na progu ich domu zjawia się młoda i sprytna oszustka, która twierdzi, że jest z nimi spokrewniona.

Dzieciaki straszaki: Potwornie wielka przyjaźń  (16/4/2019)
W pierwszą noc wiosny Dzieciaki Straszaki i ich rodziny spotykają się w parku. Będzie dużo jedzenia, gier oraz wspaniałej zabawy z ich przesłodkimi pupilami!

Pinky Malinky: Część 2  (22/4/2019)
Pinky Malinky jest niepoprawnym optymistą. Nie przeszkadza mu nawet to, że przyszedł na świat jako hot dog. Razem z przyjaciółmi próbuje życia.

She-Ra i księżniczki mocy: Sezon 2           (26/4/2019)
Na nękanej wojną planecie pojawia się nowa bohaterka. Z pomocą przyjaciół podejmuje walkę, by przywrócić dawną harmonię.

 

ANIME TYLKO NA NETFLIX

BAKI: Część 2     (30/4/2019)
Na nękanej wojną planecie pojawia się nowa bohaterka. Z pomocą przyjaciół podejmuje walkę, by przywrócić dawną harmonię.

Ingress: Serial animowany         (30/4/2019)
Na nękanej wojną planecie pojawia się nowa bohaterka. Z pomocą przyjaciół podejmuje walkę, by przywrócić dawną harmonię.

ULTRAMAN       (1/4/2019)
Na nękanej wojną planecie pojawia się nowa bohaterka. Z pomocą przyjaciół podejmuje walkę, by przywrócić dawną harmonię.

Rilakkuma i Kaoru          (19/4/2019)
Na nękanej wojną planecie pojawia się nowa bohaterka. Z pomocą przyjaciół podejmuje walkę, by przywrócić dawną harmonię.


Czytaj również:

Planowane premiery filmów i seriali w ofercie Netflix Polska na kwiecień 2019 – lista nieoficjalna

Premiery w ofercie Netflix Polska (21.03.2019)

KOMENTARZE:

3 myśli nt. „Oferta Netflix Polska na kwiecień 2019 – planowane premiery – oficjalna lista filmów i seriali, materiały wideo

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...