Paryska impreza informacyjna Netfixa

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 0]

netflix-logo-with-shadowNa początku tygodnia Netflix zaprosił dziennikarzy z całej Europy na dwa dni do Paryża, by zaprezentować możliwości swojej platformy i przedstawić plany na najbliższą przyszłość.

Poniżej prezentujemy informacje, które niekoniecznie nie były wcześniej znane z zapowiedzi wydawniczych a była o nich mowa na spotkaniu.

netflix-marseille-5 maja 2016 r. będzie miał swoją premierę serial Marseille (2016), thriller polityczny już teraz reklamowany jako francuski House of Cards (2013). W głównych rolach zobaczymy Gerarda Depardieu i Benoita Magimela.

netflix-special-corespondents-SC_Keyart_US-PRE-29 kwietnia 2016 r. premierę będzie miał już wcześniej zapowiadany film Special Correspondents (2016). Komedia z Erickiem Bana w roli głównej oraz Ricky Gervaisem opowiada historię dziennikarza radiowego i jego technika, którzy zostają wysłani do Ekwadoru by tam relacjonować wydarzenia wojenne ale przez zbieg różnych przypadków nie wylatują z USA i zaczynają prowadzić relacje z frontu siedząc wygodnie w jednej z nowojorskich knajpek.

Zobaczymy drugi sezon serialu The Ranch (2016) – jeszcze nie wiadomo kiedy, ale pierwotnie nagrano 20 odcinków z przeznaczeniem na pierwszy sezon, wiec 10 odcinków na sezon drugi już jest gotowe. Ciekawa kombinacja 🙂

Drugi sezon serialu Marco Polo (2014) swoją premierę ma wyznaczoną na dzień 1 lipca 2016 r. W tym sezonie zobaczymy Michelle Yeoh, znaną m.in. z filmów „Tomorrow Never Dies / Jutro nie umiera nigdy”, „Babylon A.D.”, „Crouching Tiger, Hidden Dragon” oraz Crouching Tiger, Hidden Dragon: Sword of Destiny (2016). Michelle zagra „… mroczną i przebiegłą postać …” – tyle zechcieli uchylić rąbka tajemnicy twórcy serialu.

netflix-the-crown-Nowością jest zapowiedź serialu The Crown – „… serial Petera Morgana stworzony z okazji 90 urodzin angielskiej królowej, którego premiera została przesunięta na 4 listopada 2016 roku z powodu natłoku podobnych produkcji zrealizowanych przez choćby BBC …”. Serial koncentruje się na królowej Elżbiecie II (Claire Foy), 25-letniej młodej kobiecie „… od momentu, kiedy umiera jej ojciec i jest ona poniekąd zmuszona do objęcia tronu i poślubienia Księcia Filipa (w tej roli znany z Doktora Who Matt Smith). Twórcy chcą też ukazać, jaki wpływ na tamtejsze wydarzenia miał Winston Churchill (John Lightow). …”.

Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią 4. sezon serialu Orange Is the New Black (2013) zobaczymy 17 czerwca 2016 r.

 

 

Źródło: http://naekranie.pl/aktualnosci/netflix-odkrywa-karty-ciekawostki-z-paneli-na-imprezie-w-paryzu-843470.

KOMENTARZE:

8 myśli nt. „Paryska impreza informacyjna Netfixa

  1. News błędnie sugeruje, że to w Paryżu dowiedzieliśmy się dopiero o tych premierach, a to nieprawda.
    Dodatkowo news jest bardzo nieszczegółowy i niepełny.
    Brakuje naprawdę sporo rzeczy. Wypisane 5 tytułów od czapy i tyle. Dziwne sugerowane się hatakami, którzy są kiepscy jeżeli chodzi o newsy związane z Netflixem. Myślę, że lepszy by był news podający daty premier oryginalnych produkcji Netflixa na np. najbliższy miesiąc, a nie takie „coś”.

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...