Planowane premiery filmów i seriali w ofercie Netflix Polska na październik 2018 – zwiastuny, zapowiedzi – lista nieoficjalna

Facebooktwitter

netflix-Kubo and the Two Strings
[ AKTUALIZACJE ] Tradycyjnie już kolejny raz prezentujemy naszą nieoficjalną listę planowanych premier filmowych i serialowych w ofercie Netflix Polska – tym razem na miesiąc październik 2018r.

Na początek jest to jak zwykle tylko lista „kilku” filmów i seriali, którą będziemy uzupełniać na bieżąco.

Planowane premiery filmów i seriali na październik 2018r. w ofercie Netflix Polska w układzie chronologicznym:

1 października

 • Monty Python’s Flying Circus / Latający Cyrk Monty Pythona (1969) – serial, sezon 4
  Ekipa Monty Pythona znana jest z wybuchowej mieszanki ciętego dowcipu, pomysłowości i wyczucia czasu — a także z zamiłowania do szyderstwa i przebieranek.
 • Blue Thunder / Błękitny Grom – film
  Testujący eksperymentalny helikopter pilot porywa maszynę, gdy dowiaduje się, do czego tak naprawdę ma być wykorzystana. Wkrótce rozpoczyna się podniebny pościg.
 • Beyblade Burst – serial anime, sezon 1
  Uzbrojony w Beyblade Valtryek uczeń Valt Aoi mierzy się z przyjaciółmi, kolegami z klasy i innymi rywalami, dążąc do zdobycia tytułu najlepszego Bladera na świecie.

2 października

 • Joe Rogan: Strange Times – stand-up [aktualizacja 3]

3 października

 • Ostateczna operacja / Operation Finale – film – 2g2m
  W 1960 r. izraelscy szpiedzy rozpoczynają odważną misję mającą na celu schwytanie i osądzenie nazistowskiego zbrodniarza — Adolfa Eichmanna. Film oparty na faktach.
 • Babe / Świnka Babe – film [aktualizacja 2]

5 października

 • Ted – film [aktualizacja 2]

 • Jaws 2 / Szczęki 2 – film [aktualizacja 2]
 • YG Furure Strategy Office – serial, sezon 1 [aktualizacja 2]
 • Hannibal – film [aktualizacja 2]
 • Contraband / Kontrabanda – film [aktualizacja 2]
 • Big Mouth – serial animowany dla dorosłych, sezon 2 – 16+
  „Big Mouth” to serial animowany dla dorosłych liczący 10 półgodzinnych odcinków pełnych sprośnych żartów. Opowiada o fascynującym, ale i koszmarnym okresie w życiu nastolatków — dojrzewaniu. Twórcami serialu jest dwóch przyjaciół będących imiennikami głównych bohaterów: Nick Kroll („Kroll Show”, „Wirtualna liga”) oraz Andrew Goldberg („Family Guy”).
  Komik John Mulaney („John Mulaney: The Comeback Kid”, „Saturday Night Live”) użycza głosu Andrew, a w rolę jego najlepszego kumpla Nicka, oraz wielu innych postaci, wciela się sam Kroll. W obsadzie znaleźli się też Maya Rudolph („Maya & Marty”, „Druhny”), Jason Mantzoukas („Wirtualna liga”, „Lady Dynamite”), Jordan Peele („Keanu”, „Key and Peele”), Fred Armisen („Portlandia”, „Documentary Now!”), Jenny Slate („Dziewczyny”, „Lady Dynamite”) i Jessi Klein („Inside Amy Schumer”).
  Twórcami oraz producentami wykonawczymi serialu są Nick Kroll i Andrew Goldberg oraz jego scenarzyści i reżyserzy, czyli Mark Levin i Jennifer Flackett. „Big Mouth” jest produkcją oryginalną serwisu Netflix.

 • Dancing Queen – serial, sezon 1 – 13+
  Dancing Queen to wielowarstwowy, zabawny i wzruszający serial dokumentalny, opowiadający o pełnym tańca i wybryków życiu utalentowanego performera Justina Johnsona, znanego jako sławna drag queen Alyssa Edwards. Śledzimy w nim jego karierę tancerza i drag queen oraz życie rodzinne i miłosne wraz z napięciami, jakie rodzą się na styku tych tak różnych światów. Serial Dancing Queen , nakręcony w rodzinnym mieście Johnsona, Mesquite w stanie Teksas, pozwala nam zajrzeć za kulisy jego szkoły tańca Beyond Belief Dance, w której przygotowuje on grupę ambitnych młodych tancerzy do niezwykle wymagającego sezonu.
 • Élite / Szkoła dla elity – serial, sezon 1
  Las Encinas to najlepsza i najbardziej elitarna szkoła w Hiszpanii. To tam uczą się dzieci z wyższych sfer. Decyzją lokalnych władz trafia tam też trójka ubogich dzieciaków, których szkoła została zniszczona przez trzęsienie ziemi. Zajadły konflikt między tymi, którzy mają wszystko, a tymi, którzy nie mają nic do stracenia, doprowadza do morderstwa. Kto ma krew na rękach?

 • Little Things – serial
  Para dwudziestolatków próbuje odnaleźć się we współczesnym Mumbaju, pokonać zawodowe problemy i rozgryźć specyfikę nowoczesnych związków.
 • Private Life/ Życie prywatne – film – 2g4m
  „Życie prywatne” to nowy film nominowanej do Oscara Tamary Jenkins („Rodzina Savage”, „Slumsy w Beverly Hills”). Jest to prawdziwie zabawna i poruszająca opowieść o życiu Richarda (nominowany do Oscara Paul Giamatti) oraz Rachel (Kathryn Hahn) — zmagającej się z bezpłodnością pary, która próbuje ocalić swoje małżeństwo wśród zawirowań procedur adopcyjnych i leczenia in vitro. Kiedy zmagający się z kryzysem emocjonalnym i finansowym małżonkowie w średnim wieku ponownie spotykają Sadie (wschodząca gwiazda, Kayli Carter) — młodą dziewczynę, która niedawno porzuciła studia — ich życie zaczyna nabierać zupełnie nowych kolorów.

 

KOMENTARZE:

9 komentarzy do “Planowane premiery filmów i seriali w ofercie Netflix Polska na październik 2018 – zwiastuny, zapowiedzi – lista nieoficjalna

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner