Premiera 2. sezonu serialu „F Is for Family / Nie ma jak w rodzinie” (2015) w ofercie Netflix Polska

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 3.1]

netflix-f-is-for-the-family-bg-1-1Zgodnie z planem wydawniczym Netflix Polska na maj 2017r. dziś premierę w ofercie Netflix Polska ma 2. sezon serialu „F Is for Family / Nie ma jak w rodzinie” (2015).

F Is for Family / Nie ma jak w rodzinie (2015) – serial, sezon 1-2 – 16+ – 8,56/10 – można pobrać – polskie napisy i dubbing
Życiowe perypetie rodziny Murphych w latach 70. W czasach, gdy dzieci były dziećmi, piwo lało się strumieniami, a facet mógł rozsiąść się po pracy przed telewizorem.

W rolach głównych: Bill Burr, Laura Dern, Justin Long
Twórcy: Bill Burr, Michael Price

Zraniona duma Franka, wstrętne nowe koleżanki z pracy Sue i buzujące hormony Kevina. Oto wybuchowe życiowe perypetie rodziny Murphych, jakie przyniósł rok 1974.

KOMENTARZE:

5 myśli nt. „Premiera 2. sezonu serialu „F Is for Family / Nie ma jak w rodzinie” (2015) w ofercie Netflix Polska

  1. Oba sezony serialu mają teraz dubbing zamiast lektora, chociaż w napisach końcowych (co ciekawe również w obu sezonach) widnieją nadal plansze od wersji lektorskiej.

    • No właśnie komu przeszkadzał lektor, wczoraj odpalam sobie ostatni odcinek 1sezonu a tu dubbing, wtf? Takich Horsemanów i innych nawet nie zaczynałem z powodu wkurzającego dubbingu. Ehh a tak fajnie się oglądało F is for Family.

      • Oczywisty troll jest oczywisty. To serial animowany, więc dubbing mu się należy jak psu woda w misce w upalny dzień. Kto woli posłuchać oryginalnych głosów, ten ma napisy, jak zawsze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Proszę wpisać znaki z obrazka [wielkość ma znaczenie]

Loading Disqus Comments ...
Loading Facebook Comments ...