Premiera 9. sezonu serialu Archer (2009) w ofercie Netflix Polska

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 3.1]

netflix Archer s9
Z małym opóźnieniem do naszej nieoficjalnej listy premier w ofercie Netflix Polska na lipiec 2018r. i planu wydawniczego Netflix Polska na lipiec 2018r. dziś swoją premierę w ofercie ma 9. sezon serialu Archer (2009):

Archer (2009) | serial animowany dla dorosłych, sezon 1-9 | 16+ | można pobrać | polskie napisy
IMDb: 8.7/10

Elegancki i do bólu uprzejmy Archer może i ma najfajniejsze gadżety, ale nie umie się dogadać z matką, która na nieszczęście jest również jego szefową.

W rolach głównych: H. Jon Benjamin, Judy Greer, Amber Nash
Obsada: H. Jon Benjamin, Judy Greer, Amber Nash, Chris Parnell, Aisha Tyler, Jessica Walter, Adam Reed, Lucky Yates
Gatunki: Seriale i programy, Seriale akcji i przygodowe, Seriale komediowe, Sitcomy, Animowane seriale komediowe, Amerykańskie seriale i programy
Twórca: Adam Reed

Ten prześmiewczy serial zdobył nagrodę Emmy dla najlepszego programu animowanego.

 

Sezon 1: Bohaterskie akcje wygadanego superszpiega Sterlinga Archera w komedii animowanej, której akcja rozgrywa się w środowisku międzynarodowych szpiegów.

Sezon 2: Superszpieg i erotoman Sterling Archer, u którego zdiagnozowano raka sutka, dalej pracuje dla międzynarodowej agencji szpiegowskiej i swojej nie do końca lojalnej załogi.

Sezon 3: W trzecim sezonie animowanej satyry szpiegowskiej Archer i jego współpracownicy zostają porwani przez piratów i wypuszczają z rąk terrorystę.

Sezon 4: Pechowi szpiedzy muszą uciekać z międzynarodowej stacji kosmicznej, uwolniwszy się z rąk bandytów, którzy ich tam zwabili.

Sezon 5: W animowanym świecie tajnych agentów prym wiedzie Sterling Archer, któremu pomaga apodyktyczna matka i szefowa agencji, Malory Archer.

Sezon 6: W sezonie 6. Archer udaje się do Strefy 51, łapie Barry’ego Dylana, schodzi się z Laną i zostaje zmniejszony, aby uratować życie pewnego naukowca.

Sezon 7: Archer trafia do Los Angeles i zakłada tam biuro detektywistyczne. Wraz z zespołem wkracza w świat tajemnic Hollywoodu, śmiertelnie groźnych spisków i gorących romansów.

Sezon 8: Pogrążony w śpiączce Archer zostaje gwiazdą mrocznej detektywistycznej sagi. W Los Angeles z 1947 roku musi pomścić morderstwo bliskiego przyjaciela.

Sezon 9: W obliczu zagrożenia drugą wojną światową Archer i jego wesoła drużyna zostają wysłani na wyspę, gdzie ruchome piaski i kanibale to normalka.


Czytaj również:

Netflix wprowadza nową funkcję „Inteligentne pobieranie” w apce na urządzenia mobilne

Netflix Polska: Insatiable – zwiastun serialu, zdjęcia i ogłoszenie daty premiery


 

KOMENTARZE:

Jedna myśl nt. „Premiera 9. sezonu serialu Archer (2009) w ofercie Netflix Polska

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...