Premiera filmu animowanego „Zwierzogród” (2016) na Netflix Polska

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 3.4]

netflix-zootopiaOferta Netflix Polska została dziś uzupełniona o film animowany:

Zootopia / Zwierzogród (2016) – film animowany – 1g48m – 7+ – polskie napisy i dubbing
Królicza policjantka i szczwany lis wspólnie pracują nad rozwiązaniem sprawy tajemniczego zaginięcia pewnej wydry w niezwykłym Zwierzogrodzie.

W rolach głównych: Ginnifer Goodwin, Jason Bateman, Idris Elba
Reżyserzy: Byron Howard, Rich Moore

Ta pełna akcji i zwierzaków animacja zgarnęła Oscara i Złoty Glob dla najlepszego filmu animowanego.

KOMENTARZE:

16 myśli nt. „Premiera filmu animowanego „Zwierzogród” (2016) na Netflix Polska

   • Za 20 zł za samo HBO Go, ale jeszcze oprócz tego trzeba płacić za ten Plus w abonamencie w umowie na może dwa lata czy inny okres, a być może w innej sieci podobne warunki byłyby taniej i bez takiej długiej umowy. No, i może nie każdy potrzebuje np. tyle dzwonić przez sieć komórkową.

   • To fakt. Jak skończy mi się umowa to przechodzę na kartę. Jeśli HBO nie uwolni opcji GO, to przerzucę się na pirackie serwisy, tych jest sporo. Co mam zrobić, skoro HBO nie chce ode mnie pieniędzy. Chcę płacić legalnie, ale skoro oni nie chcą ode mnie brać, to trudno.

  • No, ale na HBO GO w przeglądarce jest tylko do 720p i być może gorszy bitrate (i być może też dźwięk) niż na Netflix. 1080p jest w aplikacjach Smart TV (ale nie wiem też jakich producentów) i wybranych dekoderach (nie wiem jak wtedy z bitratem i dźwiękiem jest w porównaniu do Netfliksa).

   No, i HBO GO, to jest za te jakieś 20 zł, ale np. w pakiecie Cyfrowego Polastu też za ok. 20 zł (lub droższym) na 24 miesiące. HBO Go też może być w umowie na jakiś dłuższy czas.

   Można też np. do abonamentu Play czy Plusa, ale to one też są na jakieś dłuższe okresy i możliwe, że można znaleźć tańsze oferty na telefonię komórkową niż tam.

   Mam nadzieję, że ktoś, kto niedawno pisał w komentarzach o tym, że ma być chyba w tym roku HBO GO dostępne samodzielnie (oraz też jakiś chyba osobny abonament powiązany z Canal+ i innymi kanałami, ale również w sVoD) miał rację.

   • HBO GO to nie jest 720P tylko jakość dvd. A jeśli 720P to w bardzo dużej kompresji. Ich jakość się nie zmieniła od lat, a jedyne co się zmieniło to info w FAQ z jakości dvd na 720P wtedy co Showmax weszło do Polski. A ludzie w to wierzą.

  • Bez kitu, niektórym nigdy nie dogodzisz.
   Bo za późno, bo nie blockbuster, bo za mała oferta, bo trzeba zapłacić, bo bez lektora, bo nie amerykańskie, bo, bo, bo…
   Ludzie, ogarnijcie się. A jak się nie podoba, to zrezygnujcie z subskrypcji i cześć.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Proszę wpisać znaki z obrazka [wielkość ma znaczenie]

Loading Disqus Comments ...
Loading Facebook Comments ...