Premiera filmu „The Jungle Book / Księga dżungli” (2016) w ofercie Netflix Polska

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 4]

netflix-ksiega-dzungli-bg-1Bez wcześniejszej zapowiedzi do oferty Netflix Polska został dziś dodany film „The Jungle Book / Księga dżungli” (2016).

The Jungle Book / Księga dżungli (2016) – film – 1g46m – 7+ – polskie napisy i dubbing
Przerażający tygrys Shere Khan, noszący na swym ciele szramy po walce z człowiekiem, postanawia wyeliminować z dżungli wszystko, co uważa za zagrożenie. Wychowany przez rodzinę wilków chłopiec o imieniu Mowgli przestaje być tam mile widziany. Zmuszony do porzucenia jedynego domu, jaki kiedykolwiek miał, Mowgli wyrusza w fascynującą podróż, podczas której odkryje swoje pochodzenie. Jego przewodnikami są pantera Bagheera, która przyjmuje rolę srogiego mentora, oraz niedźwiedź-filozof Baloo. Trójka bohaterów napotyka na swojej drodze stworzenia, które nie zawsze życzą Mowgliemu jak najlepiej. Są to między innymi pyton Kaa oraz podstępny King Louie, starający się wydobyć od Mowgliego tajemnicę nieuchwytnego i śmiertelnie niebezpiecznego „czerwonego kwiatu” – czyli ognia. [opis dystrybutora]

W rolach głównych: Neel Sethi, Bill Murray, Ben Kingsley
Reżyser: Jon Favreau

KOMENTARZE:

7 myśli nt. „Premiera filmu „The Jungle Book / Księga dżungli” (2016) w ofercie Netflix Polska

  1. Lekkie opóźnienie, bo premiera miała być w poniedziałek. Teraz pozostaje czekać na premiere CA: Wojna Bohaterów 26 czerwca.

      • Civil War jest do 25.06.2017 w HBO GO, stąd założenie, iż dzień później znajdzie się w Netfliksie, jak Disney’e z poprzednich tygodni: Zwierzogród, Star Wars VII czy właśnie Księga.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Proszę wpisać znaki z obrazka [wielkość ma znaczenie]

Loading Disqus Comments ...
Loading Facebook Comments ...