Premiery 2023 w serwisie Netflix. Polskie i zagraniczne nowości oraz wyczekiwane kontynuacje

Facebooktwitter

Netflix filmy seriale

Netflix: Nadchodzące w tym roku polskie filmy i seriale to ukłon w stronę rodzimej kultury oraz różnorodności gatunkowej.

Widzowie przeżyją z bohaterami rodzinne emocje, sensacyjne intrygi i sekrety, nastoletnie dylematy, kobiecą odwagę czy trudne procesy poszukiwania własnej tożsamości. Wśród premier znajdą się również historie inspirowane znanymi polskimi powieściami mających rzesze fanów w całej Polsce.

Fani w nadchodzących miesiącach będą mogli poznać też dalsze losy bohaterów globalnych hitów, jak i zupełnie nowe światowe produkcje.

Nadchodzące polskie seriale: Informacja zwrotna (reż. Leszek Dawid), Infamia (reż. Anna Maliszewska, Kuba Czekaj), Absolutni debiutanci (reż. Kamila Tarabura, Katarzyna Warzecha).

Nadchodzące polskie filmy: Znachor (reż. Michał Gazda), Fanfik (reż. Marta Karwowska), Pan Samochodzik i Templariusze (reż. Antoni Nykowski), Dzień Matki (reż. Mateusz Rakowicz), Freestyle (reż. Maciek Bochniak), Fenomen (reż. Maciej Barczewski), Gorzko, gorzko (reż. Tomasz Konecki), Miłość do kwadratu bez granic (reż. Filip Zylber), Operacja Soulcatcher (reż. Daniel Markowicz).

Wśród nadchodzących międzynarodowych tytułów między innymi seriale Berlin, FUBAR, Griselda, Królowa Charlotta: Opowieść ze świata Bridgertonów, trzecie sezony Lupin czy Wiedźmina, a także takie filmy jak Matka, Tyler Rake 2, The Killer oraz Rebel Moon.

 

Disney+ seriale

 

Nasze tegoroczne premiery serialowe to opowieści osadzone w polskich realiach, w których często swoim głosem mówią współcześni młodzi dorośli. Ich wyzwania dotyczą bliskich nam wszystkim rozterek i emocji, które mogą poruszać zarówno młodszą, jak i nieco starszą widownię mówi Anna Nagler, dyrektor ds. lokalnych seriali oryginalnych CEE  w Netflix.

 

W tym roku inwestujemy nie tylko w tytuły osadzone w rozmaitych gatunkach, ale i w rozwój produkcji na podstawie znanych polskich powieści. Możemy też spodziewać się nowatorskich i odważnych filmów czerpiących z różnorodnych konwencji. Nie wątpię, że nadchodzące premiery nie tylko przyciągną wielu nowych widzów, ale i pokażą talent polskich twórców – mówi Łukasz Kłuskiewicz, dyrektor ds. filmów w regionie CEE w Netflix.

 

Fani Netflix poszukują u nas zarówno nowości, jak i znanych i docenionych tytułów. Z jednej strony ich ciekawość budzą nowe lokalne produkcje, a z drugiej –  chętnie wracają do świata Bridgertonów czy Wiedźmina. Ta różnorodność biblioteki sprawia, że widzowie nieustannie odnajdują u nas rozrywkę, jakiej w danym momencie potrzebują – zauważa Ilona Lartigue, dyrektor PR CEE w Netflix.

 

Od początku swojej działalności nad Wisłą, Netflix wyprodukował już około 40 polskich filmów i seriali, a od 2018 r. stworzył ponad 3500 miejsc pracy przy produkcjach własnych. Już w tym roku kolejne polskie tytuły będzie mógł oglądać cały świat.

 

Tylko na Netflix / polskie premiery w 2023

 

POLSKIE SERIALE

ABSOLUTNI DEBIUTANCI

Premiera: 2023

Lato, polskie morze. Dziewiętnastoletnia Lena i jej najlepszy przyjaciel Niko kręcą odważny film o miłości, by dostać się do szkoły filmowej. Gdy na horyzoncie pojawi się nieznajomy z obozu sportowego, bohaterowie przeżyją zachwyt, pożądanie i całkowitą wolność. To ostatnie takie wakacje.

DODATKOWE INFORMACJE: Serial autorstwa Kamili Tarabury oraz Niny Lewandowskiej.

GATUNEK: coming of age

REŻYSERIA: Kamila Tarabura, Katarzyna Warzecha

SCENARIUSZ: Nina Lewandowska, Kamila Tarabura, Jędrzej Napiecek

PRODUKCJA: ATM Grupa

PRODUCENTKA: Magdalena Zielska

OBSADA: Martyna Byczkowska, Bartłomieja Deklewa, Jan Sałasiński


INFAMIA

Premiera: 2023

Po latach życia w Wielkiej Brytanii, nastoletnia Romka i jej rodzina przeprowadzają się do rodzimej Polski. Po powrocie, dziewczyna próbuje odnaleźć siebie, balansując między współczesnym światem nastolatków a tradycyjnymi romskimi zasadami.

DODATKOWE INFORMACJE: Serial na podstawie pomysłu Anny Maliszewskiej.

GATUNEK: dramat

REŻYSERIA: Anna Maliszewska, Kuba Czekaj

SCENARIUSZ: Dana Łukasińska, Anna Maliszewska, Julita Olszewska

PRODUKCJA: Watchout Studio

PRODUCENTKA: Justyna Pawlak

OBSADA: Zofia Jastrzębska, Sebastian Łach, Magdalena Czerwińska, Kamil Piotrowski


INFORMACJA ZWROTNA

Premiera: 2023

Uzależniony od alkoholu były muzyk rockowy wyrusza w szaloną podróż w najciemniejsze zakamarki Warszawy i ludzkiej psychiki, aby odnaleźć swojego zaginionego syna.

DODATKOWE INFORMACJE: Adaptacja książki Jakuba Żulczyka pt. “Informacja zwrotna”.

GATUNEK: character drama | kryminał

REŻYSERIA: Leszek Dawid

SCENARIUSZ: Kacper Wysocki

PRODUKCJA: Opus TV

PRODUCENCI: Łukasz Dzięcioł, Piotr Dzięcioł

OBSADA: Arkadiusz Jakubik i Jakub Sierenberg  

        

POLSKIE FILMY

DZIEŃ MATKI

Premiera: 2023

Nina, żyjąca w ukryciu była agentka NATO do zadań specjalnych, musi wykorzystać wszystkie swoje śmiercionośne umiejętności, aby uratować syna porwanego przez bezwzględnych gangsterów. Odnalezienie Maksa to dla niej podwójna szansa. Szansa na ponowne poczucie adrenaliny oraz możliwość powrotu do życia syna, którego musiała przed laty porzucić. Dzień Matki to przewrotny film akcji, w którym główna bohaterka pokonuje demony przeszłości najczęściej przy pomocy własnych pięści. To brutalna i emocjonalna historia o najsilniejszym rodzaju uczucia – miłości matki do dziecka.

GATUNEK: film akcji

REŻYSERIA: Mateusz Rakowicz

SCENARIUSZ: Łukasz M. Maciejewski, Mateusz Rakowicz

PRODUKCJA: Akson Studio

PRODUCENT:Jan Kwieciński 

OBSADA: Agnieszka Grochowska


FANFIK

Premiera: 2023

Tosia to młoda osoba mierząca się z rolą, jaką narzuca jej otoczenie. Przez rówieśników uważana jest za outsidera. Z czasem odkrywa swoją tożsamość i zaczyna rozumieć, że jest chłopcem, Tośkiem. Fanfik to historia o dojrzewaniu, poznawaniu samego siebie i oswajaniu świata.

Dodatkowe informacje: Film powstał na podstawie bestsellerowej książki Natalii Osińskiej o tym samym tytule.

GATUNEK: coming of age

REŻYSERIA: Marta Karwowska

SCENARIUSZ: Marta Karwowska, Grzegorz Jaroszuk

PRODUKCJA: Orphan Studio

PRODUCENCI: Paweł Heba, Jerzy Dzięgielewski, Maciej Sojka, Roman Szczepanik

OBSADA: Alin Szewczyk, Jan Cięciara, Dobromir Dymecki

FENOMEN

Premiera: 2023

Nastoletnia Ala dorasta na prowincji. Pewnego dnia przez przypadek odkrywa, że potrafi władać grawitacją, a jej życie wywraca się do góry nogami. Nagle jest ścigana przez wojsko i zmuszona do ucieczki z domu. Dowiaduje się jednak, że jej zaginiona przed laty starsza siostra Lena żyje i postanawia ją odnaleźć, wierząc że w rodzinnej przeszłości znajduje się klucz do rozwiązania zagadki jej niezwykłej mocy. Spotkanie sióstr będzie początkiem wielkiej przygody, ale szybko okazuje się, że obie dziewczyny stanowią potencjalne narzędzie do stworzenia legendarnej i potężnej broni…

GATUNEK: science-fiction

REŻYSERIA: Maciej Barczewski

SCENARIUSZ: Maciej Barczewski, Krzysztof Gureczny

PRODUKCJA: Aurum Film

PRODUCENCI: Leszek Bodzak, Aneta Hickinbotham, Agnieszka Dziedzic

OBSADA: Katarzyna Gałązka, Karolina Bruchnicka

FREESTYLE

Premiera: 2023

Diego, uliczny raper po odwyku zrywa z dilerką i koncentruje na muzyce. Razem z przyjacielem Mąką pracują nad nową płytą odrzucając krążące wokół pokusy łatwego hajsu. Niestety Mąka kradnie ze studia nagraniowego mikrofon i na chłopaków spada dług. Na drodze Diego pojawia się gangster ze Słowacji, który proponuje mu złoty i szybki biznes. Diego podejmuje wyzwanie; interes załatwi sprawę długu i raz na zawsze pozwoli mu odciąć się od przeszłości. Czy Diego wyjdzie z tego cało? Niełatwo pływać w bagnie – czarne chmury zbierają się na niebie, a pętla na szyi zaciska.

GATUNEK: film sensacyjny

REŻYSERIA: Maciek Bochniak

SCENARIUSZ: Maciek Bochniak, Sławomir Shuty

PRODUKCJA: Aurum film

PRODUCENCI: Leszek Bodzak, Aneta Hickinbotham

OBSADA: Maciej Musiałowski

GORZKO, GORZKO!

Premiera: 2023

Nieustępliwy podrywacz przekonany, że może zdobyć serce każdej kobiety, bierze na cel nieznajomą, która wkrótce ma wyjść za syna ambitnego polityka.

GATUNEK: komedia romantyczna

REŻYSERIA: Tomasz Konecki

SCENARIUSZ: Andrzej Gołda

PRODUKCJA: Lightcraft

PRODUCENT: Daniel Markowicz

OBSADA: Mateusz Kościukiewicz, Rafał Zawierucha, Zofia Domalik, Agnieszka Więdłocha, Edyta Olszówka, Marcin Perchuć, Cezary Pazura

MIŁOŚĆ DO KWADRATU BEZ GRANIC

Premiera: 2023

Enzo oświadcza się Monice. Zanim jednak powiedzą sobie “tak”,  on musi zmierzyć się ze swoją przeszłością, a ona z problemami związanymi z objęciem nowego stanowiska w szkole. Czy ich miłość zdoła pokonać kolejne przeszkody?

GATUNEK: komedia romantyczna

REŻYSERIA: Filip Zylber

SCENARIUSZ: Wiktor Piątkowski, Natalia Matuszek

PRODUKCJA: Endemol Shine Polska

PRODUCENTKA: Magdalena Szwedkowicz

OBSADA: Adrianna Chlebicka, Mateusz Banasiuk

PAN SAMOCHODZIK I TEMPLARIUSZE

Premiera: 2023

Znany historyk sztuki, łowca skarbów oraz właściciel niezwykłego samochodu wpada na trop skarbu templariuszy, który jest kluczem do wielkiej mocy, mogącej zachwiać równowagą dobra i zła na świecie. Wspierany przez zaprzyjaźnionych harcerzy, Pan Samochodzik rozpoczyna wielki wyścig z czasem i wrogą organizacją, którego stawką jest dziedzictwo rycerskich zakonów.

Dodatkowe informacje: Na podstawie książek Zbigniewa Nienackiego.

GATUNEK: film przygodowy

REŻYSERIA: Antoni Nykowski

SCENARIUSZ: Bartosz Sztybor

PRODUKCJA: Orphan Studio

PRODUCENCI: Paweł Heba, Jerzy Dzięgielewski, Maciej Sojka, Roman Szczepanik

OBSADA: Mateusz Janicki, Piotr Sega, Kalina Kowalczuk, Olgierd Blecharz

OPERACJA SOULCATCHER

Premiera: 2023

“Kieł” kiedyś pracował dla polskich służb zwalczających terroryzm, a obecnie to najemnik działający na zlecenie  prywatnej firmy wojskowej. Wraz ze swoim bratem Piotrem przyjmuje lukratywną misję w kraju, w którym rządzi lokalny watażka. Choć zadanie na pozór jest proste, to okazuje się, że muszą się zmierzyć z niebezpieczną eksperymentalną bronią.

GATUNEK: kino akcji

REŻYSERIA: Daniel Markowicz

SCENARIUSZ: Dawid Kowalewicz

PRODUKCJA: Lightcraft

PRODUCENCI: Daniel Markowicz, Mike Zawadzki

OBSADA: Piotr Witkowski, Jacek Koman, Mariusz Bonaszewski, Jacek Poniedziałek

Aleksandra Adamska, Sebastian Stankiewicz, Michalina Olszańska,

ZNACHOR

Premiera: 2023

Szanowany chirurg profesor Rafał Wilczur traci rodzinę i pamięć. Wiele lat później, zapomniany i biedny, spotyka swoją córkę.

DODATKOWE INFORMACJE:  Na podstawie powieści Tadeusza Dołęgi-Mostowicza pt. “Znachor”.

GATUNEK: dramat

REŻYSERIA: Michał Gazda

SCENARIUSZ: Marcin Baczyński i Mariusz Kuczewski

PRODUKCJA: Endemol Shine

PRODUCENTKA: Magdalena Szwedkowicz

OBSADA: Leszek Lichota, Maria Kowalska, Ignacy Liss, Anna Szymańczyk oraz Mirosław Haniszewski, Mikołaj Grabowski, Izabela Kuna, Paweł Tomaszewski, Małgorzata Mikołajczak i Łukasz Szczepanowski

MIĘDZYNARODOWE SERIALE

BERLIN

Premiera: grudzień 2023

Tylko dwie rzeczy mogą rozjaśnić ponury dzień. Pierwszą jest miłość, drugą – kradzież wielkiej fortuny. To one sprawiają, że Berlin przeżywa swoje najlepsze lata – czasy, w których nie wie jeszcze o swojej chorobie i nie dał się uwięzić jak szczur w hiszpańskiej Mennicy. To właśnie wtedy zaczyna przygotowywać jeden ze swoich najbardziej niezwykłych skoków: chce sprawić, by klejnoty warte 44 miliony zniknęły jak za dotknięciem magicznej różdżki. Aby tego dokonać, angażuje do pomocy jeden z trzech gangów, z którymi kiedykolwiek dokonywał napadów.

GATUNEK: dramat, kino akcji

REŻYSERIA: Albert Pintó, David Barrocal, Geoffrey Cowper

SCENARIUSZ: Álex Pina, Esther Martínez Lobato, David Barrocal, David Oliva i Lorena G. Maldonado

PRODUKCJA: Vancouver Media

OBSADA: Pedro Alonso, Michelle Jenner, Tristán Ulloa, Begoña Vargas, Julio Peña, Joel Sanchez


FUBAR

Premiera: 25 maja 2023

Odkrycie rodzinnej tajemnicy skłania agenta CIA będącego o krok od emerytury do powrotu w teren w celu wykonania ostatniego zadania. Ten komediowy serial akcji opowiada o uniwersalnych relacjach rodzinnych na tle międzynarodowych rozgrywek szpiegowskich.

GATUNEK: serial dramatyczny, kino akcji, komedia

TWÓRCA / PRODUCENT WYKONAWCZY: Nick Santora

PRODUKCJA: Skydance Television

PRODUCENCI WYKONAWCZY: Adam Higgs, Scott Sullivan, Holly Dale i Bill Bost oraz David Ellison i Dana Goldberg ze studia Skydance

GŁÓWNA ROLA / PRODUCENT WYKONAWCZY: Arnold Schwarzenegger

OBSADA: Arnold Schwarzenegger, Monica Barbaro, Milan Carter, Gabriel Luna, Fortune Feimster, Travis Van Winkle, Fabiana Udenio, Barbara Eve Harris, Aparna Brielle, Andy Buckley i Jay Baruchel


GRISELDA

Premiera: 2023

Serial inspirowany życiem Griseldy Blanco, przebiegłej i ambitnej kolumbijskiej businesswoman, która stworzyła jeden z najbardziej dochodowych karteli w historii. Blanco była oddaną matką oraz charakteryzowała się zabójczą mieszanką uroku osobistego i niespodziewanej gwałtowności. Potrafiła odnaleźć się zarówno w sprawach rodzinnych, jak i w biznesie, co zapewniło jej przydomek „matki chrzestnej”.

GATUNEK: thriller, oparty na faktach

REŻYSERIA: Andrés Baiz

SCENARIUSZ: Ingrid Escajeda

PRODUCENCI: Sofia Vergara, Luis Baraguel, Ingrid Escajeda,  Eric Newman

OBSADA: Sofia Vergara, Alberto Guerra, Vanessa Ferlito, Martin Rodriguez, Alberto Ammann, Christian Tappan, Diego Trujillo, Paulina Dávila, Gabriel Sloyer, Juliana Aidén Martinez, José Zúñiga


KRÓLOWA CHARLOTTA: OPOWIEŚĆ ZE ŚWIATA BRIDGERTONÓW

Premiera: 4 maja 2023

Ten prequel z uniwersum Bridgertonów to opowieść o życiu królowej Charlotty i jej drodze do władzy oraz o jej małżeństwie z królem Jerzym, które zapoczątkowało piękną historię miłosną i zmiany społeczne. W rezultacie tych zmian powstał towarzyski światek regencji, w którym brylują bohaterowie „Bridgertonów”

GATUNEK: Dramat

REŻYSERIA: Tom Verica

SCENARIUSZ: Shonda Rhimes,

PRODUCENTKI: Shonda Rhimes, Betsy Beers,

OBSADA: India Ria Amarteifio, Corey Mylchreest, Arsema Thomas, Sam Clemmett, Golda Rosheuvel, Adjoa Andoh, Ruth Gemmell, Michelle Fairley, Hugh Sachs


LUPIN część 3

Premiera: 2023

Ukrywający się Assane żyje z dala od żony i syna. Nie może jednak pogodzić się z ich cierpieniem i postanawia wrócić do Paryża, gdzie składa im szaloną propozycję – proponuje, że opuszczą Francję i zaczną nowe życie gdzie indziej. Jednak duchy przeszłości za sprawą nieoczekiwanego powrotu rujnują te śmiałe plany.

GATUNEK: serial sensacyjny, kryminał, thriller

REŻYSERIA: Ludovic Bernard, Podz (Daniel Grou) i Xavier Gens

TWÓRCA / PRODUCENT WYKONAWCZY: George Kay

PRODUKCJA: Gaumont

OBSADA: Omar Sy, Ludivine Sagnier, Antoine Gouy, Soufiane Guerrab, Shirine Boutella

WIEDŹMIN sezon 3

Premiera: lato 2023

Władcy, czarodzieje i potwory Kontynentu prześcigają się w próbach znalezienia Ciri, więc Geralt zabiera ją z Cintry, żeby znaleźć dla niej bezpieczną kryjówkę. Wiedźmin zrobi wszystko, żeby obronić swoją na nowo połączoną przybraną rodzinę przed każdym zagrożeniem. Yennefer, która odpowiada za magiczne szkolenie Ciri, prowadzi całą trójkę do Aretuzy, za której murami mają być bezpieczni i zgłębić niezwykłe zdolności dziewczyny. Na miejscu trafiają jednak w bagno spisków, zdrady i czarnej magii. Aby wyjść cało z tych opresji, będą musieli położyć na szali wszystko.

DODATKOWE INFORMACJE: Na podstawie sagi Andrzeja Sapkowskiego.

GATUNEK: Fantasy

REŻYSERIA: Stephen Surjik, Gandja Monteiro, Loni Peristere i Bola Ogun

SCENARIUSZ: Mike Ostrowski, Tania Lotia, Haily Hall, Rae Benjamin, Clare Higgins, Javier Grillo-Marxuach, Matthew D’Ambrosio i Troy Dangerfield.

TWÓRCZYNI I PRODUCENTKA: Lauren Schmidt Hissrich

PRODUCENCI WYKONAWCZY: Lauren Schmidt Hissrich, Tomek Baginski, Jason F. Brown, Sean Daniel, Mike Ostrowski, Steve Gaub i Jarosław Sawko

OBSADA: Henry Cavill, Anya Chalotra, Freya Allan, Joey Batey, MyAnna Buring, Tom Canton, Jeremy Crawford, Eamon Farren, Mahesh Jadu, Terence Maynard, Lars Mikkelsen, Mimî M Khayisa, Royce Pierreson, Wilson Mbomio, Anna Shaffer, Therica Wilson-Read, Cassie Clare, Mecia Simson, Graham McTavish, Bart Edwards, Simon Callow, Liz Carr, Ed Birch i Kaine Zajaz

MIĘDZYNARODOWE FILMY

REBEL MOON

Premiera: 22 grudnia 2023

Kiedy spokojna kolonia na krańcu galaktyki zostaje zagrożona przez armię despotycznego Regenta Balisariusa, młoda kobieta z tajemniczą przeszłością zostaje wysłana w poszukiwaniu wojowników z sąsiednich planet, którzy pomogą im stanąć do walki.

GATUNEK: Science fiction, kino akcji
REŻYSERIA
: Zack Snyder

SCENARIUSZ: Zack Snyder, Kurt Johnstad, Shay Hatten

PRODUCENCI: Deborah Snyder, Wesley Coller, Zack Snyder, Eric Newman

PRODUCENCI WYKONAWCZY: Bergen Swanson, Sarah Bowen, Shay Hatten, Kurt Johnstad

OBSADA: Sofia Boutella, Djimon Hounsou, Ed Skrein, Michiel Huisman, Bae Doona, Ray Fisher, with Charlie Hunnam and Anthony Hopkins as the voice of “Jimmy”.  Also starring Cary Elwes, Corey Stoll, Jena Malone, Fra Fee, Cleopatra Coleman, Alfonso Herrera, Stuart Martin, Staz Nair, Sky Yang, Rhian Rees, E. Duffy, Charlotte Maggi

THE KILLER

Premiera: 10 listopada 2023

Katastrofalne pudło sprawia, że zabójca musi stoczyć walkę ze zleceniodawcami i z samym sobą w międzynarodowej obławie, w której — jak utrzymuje — nie ma nic osobistego.

DODATKOWE INFORMACJE: Na podstawie serii komiksów Zabójca autorstwa Alexisa Nolenta (tworzącego pod pseudonimem Matz) i rysownika Luca Jacamona wydanych w języku francuskim przez wydawnictwo Casterman.

GATUNEK: Thriller, kino akcji

REŻYSERIA: David Fincher

SCENARIUSZ: Andrew Kevin Walker

PRODUCENTKA: Ceán Chaffin, p.g.a.

PRODUCENTKA WYKONAWCZA: Alexandra Milchan

OBSADA: Michael Fassbender, Charles Parnell, Arliss Howard, Sophie Charlotte i Tilda Swinton

MATKA

Premiera: 12 maja 2023

Zabójczyni wychodzi z ukrycia, by chronić córkę, którą porzuciła wiele lat wcześniej, uciekając przed groźnymi ludźmi

GATUNEK: Thriller

REŻYSERIA: Niki Caro

SCENARIUSZ: Peter Craig

PRODUCENCI: Jennifer Lopez, Elaine Goldsmith-Thomas, Benny Medina, Roy Lee, Miri Yoon, Marc Evans, Misha Green, Courtney Baxter,

OBSADA: Jennifer Lopez, Joseph Fiennes, Omari Hardwick, Omari Hardwick, Paul Raci, Lucy Paez

TYLER RAKE 2

Premiera: 16 czerwca 2023

Chris Hemsworth ponownie wciela się w rolę Tylera Rake’a w filmie „Tyler Rake 2”, kontynuacji popularnego filmu akcji Netflix „Tyler Rake: Ocalenie”. Po wydarzeniach z pierwszej części, które niemal kosztowały go życie, Rake, australijski najemnik specjalizujący się w tajnych misjach, powraca, aby wykonać nowe zadanie. Tym razem musi uwolnić z więzienia udręczoną rodzinę bezwzględnego gruzińskiego gangstera.

GATUNEK: thriller, kino akcji

REŻYSERIA: Sam Hargrave

SCENARIUSZ:  Joe Russo

PRODUCENCI: Anthony Russo, Joe Russo, Mike Larocca, Angela Russo-Otstot, Chris Hemsworth, Patrick Newall i Sam Hargrave

Producenci wykonawczy: Jake Aust, Benjamin Grayson, Steven Scavelli, Christopher Markus i Stephen McFeely

OBSADA: Chris Hemsworth, Golshifteh Farahani, Adam Bessa, Olga Kurylenko, Daniel Bernhardt, Tinatin Dalakishvili

 

Informacje o serwisie Netflix

Netflix to jeden z największych na świecie serwisów rozrywkowych, z którego korzysta 231 mln opłacających abonament użytkowników w ponad 190 krajach. Udostępnia on wiele gatunków filmów, seriali i gier w różnych językach. Użytkownicy mogą swobodnie uruchamiać, zatrzymywać i wznawiać odtwarzanie o każdej porze i w dowolnym miejscu, a także zmienić plan w dowolnym momencie.


 

Polecamy również

Ed Sheeran zaprasza widzów w podróż po swoim życiu w serialu oryginalnym Disney+ „Ed Sheeran: Muzyka i cała reszta”

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner