Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska (30.03.2018)

Facebooktwitter

netflix-A Series of Unfortunate Events-s2-bg-1
Zgodnie z planem wydawniczym Netflix Polska na marzec 2018r. i naszą nieoficjalną listą premier w ofercie Netflix Polska na marzec 2018r. dziś swoją premierę w ofercie mają:

2. sezon A Series of Unfortunate Events / Seria niefortunnych zdarzeń (2017) – serial, sezon 1-2  – 7+ – UHD/4K/HDR/Dolby Vision – 9,07/10 – można pobrać – polskie napisy i lektor
IMDb: 7.9/10

Sieroty Baudelaire wyruszają w drogę pełną zgryzot, udręk i cierpienia, by odkryć długo skrywane rodzinne tajemnice. Zadania nie ułatwia im nikczemny hrabia Olaf.

W rolach głównych: Neil Patrick Harris,Patrick Warburton,Malina Weissman
Gatunki: Seriale i programy,Seriale dla dzieci,Dramaty telewizyjne,Seriale komediowe

Neil Patrick Harris wciela się w rolę czarnego charakteru w mrocznej ekranizacji popularnych książek dla dzieci.

Sezon 1: Sieroty Baudelaire wyruszają w drogę pełną zgryzot, udręk i cierpienia, by odkryć długo skrywane rodzinne tajemnice. Zadania nie ułatwia im nikczemny hrabia Olaf.

Sezon 2: Pechowe zdarzenia rzucają Baudelairów do coraz okropniejszych miejsc, jednocześnie przybliżając ich jednak do rozwiązania zagadki tajemniczej przeszłości ich rodziców.

UWAGA: HDR i Dolby Vision dostępne tylko w 2. sezonie

O „Lemony Snicket: Seria niefortunnych zdarzeń” :
W drugim sezonie opartego na bestsellerowym cyklu książek autorstwa Daniela Handlera (pseudonim Lemony Snicket) serialu jeszcze głębiej zanurzamy sie w pełnen czarnego humoru świat. Producentami wykonawczymi dziesięciu godzinnych odcinków nowej serii są laureat nagrody Emmy, Barry Sonnenfeld, oraz Daniel Handler. Premiera już wiosną 2018 roku tylko w serwisie Netflix. Seria niefortunnych zdarzeń  z laureatem nagród Emmy i Tony, Neilem Patrickiem Harrisem w jednej z głównych ról — opowiada tragiczną historię sierot Baudelaire (Wioletki, Klausa i Słoneczka), których nikczemny opiekun, Hrabia Olaf, nie cofnie się przed niczym, by przejąć należny im spadek. Rodzeństwo musi przechytrzyć Olafa, skrywającego się pod różnymi przebraniami, i pokrzyżować jego niecne plany, by odkryć wskazówki, które pomogą im wyjaśnić zagadkę śmierci rodziców związaną z tajemniczą organizacją i odkryć długo skrywane rodzinne sekrety. W serialu znów zobaczymy m.in. Patricka Warburtona (Lemony Snicket), Malinę Weissman (Wioletka Baudelaire) i Louisa Hynesa (Klaus Baudelaire), Presley Smith (Słoneczko). Obok nich wystąpią m.in. Lucy Punch, Nathan Fillion, Tony Hale, Sara Rue oraz Roger Bart.


netflix-netflix-Udanej rocznicy-bg-1
Happy Anniversary / Udanej rocznicy! (2018) – film1g18m – UHD/4K – można pobrać – polskie napisy i lektor

Ekscentryczna para spędza trzecią rocznicę na rozmawianiu o swoim związku i ustalaniu, czy tak właściwie to nie powinni się rozstać.

W rolach głównych: Noël Wells, Ben Schwartz, Joe Pantoliano
Gatunki: Komedie, Komedie romantyczne, Filmy romantyczne
Reżyser: Jared Stern


W trzecią rocznicę rozpoczęcia randkowania para zastanawia się nad wspólnie spędzonym czasem i próbuje ustalić, czy ich związek w ogóle ma sens.


netflix-Pierwsza walka-bg-1
First Match / Pierwsza walka (2018) – film1g42m – można pobrać – polskie napisy i lektor

Licealistka wychowana w domach zastępczych w kiepskiej dzielnicy dołącza do męskiej drużyny zapaśniczej, aby odbudować relacje z ojcem, który wyszedł z więzienia.

W rolach głównych: Elvire Emanuelle, Yahya Abdul-Mateen II, Colman Domingo
Gatunki: Dramaty, Dramaty niezależne, Dramaty sportowe, Filmy o sporcie, Kino niezależne
Reżyser: Olivia Newman

Olivia Newman (scenariusz i reżyseria) zdobyła za swój naturalistyczny filmowy debiut nagrodę SXSW Gamechanger 2018.


Naturalistyczny dramat opowiadający historię Monique — nastolatki, która dołącza do męskiej drużyny zapaśniczej, aby zaimponować mało zainteresowanemu nią ojcu.


Czytaj również:

Aktualizacje i premiery w ofercie Netflix Polska cd. (29.03.2018)

Netflix Polska prezentuje oficjalny zwiastun drugiej części serialu „Dom z papieru”


 

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner