Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska (31.03.2018)

Facebooktwitter

netflix-the-blacklist-bg1-1
Zgodnie z planem wydawniczym Netflix Polska na marzec 2018r. wczoraj swoją premierę w ofercie miały nowe odcinki seriali:

16 odcinek 5. sezonu The Blacklist / Czarna lista (2013) – serial, sezony 1-4 – UHD/4K – 16+ – 8,96/10 – polskie napisy i lektor
IMDb: 8.1/10

Błyskotliwy zbieg w rękach FBI składa propozycję ujęcia innych przestępców. Warunek – jego partnerką ma być młoda profilerka Elizabeth Keen.

W rolach głównych: James Spader, Megan Boone, Diego Klattenhoff
Gatunki: Seriale i programy, Programy i seriale kryminalne, Dramaty telewizyjne, Telewizyjne dramaty kryminalne, Thrillery telewizyjne, Amerykańskie seriale i programy
Twórca: Jon Bokenkamp

Sezon 1: Poszukiwany przez wszystkie służby zbieg oddaje się w ręce FBI. Może pomóc ująć innych bandziorów, ale tylko jeśli jego partnerką będzie młoda Liz Keen.

Sezon 2: Red musi zmierzyć się ze śmiertelnym wrogiem. Do gry wkracza osoba z przeszłości. Liz stara się zrozumieć obsesję Reda na punkcie prania pieniędzy.

Sezon 3: W 3. sezonie Liz musi uciekać. Przez Cabala ciążą na niej poważne zarzuty i znajduje się na celowniku FBI. Może liczyć jedynie na pomoc Reda.

Sezon 4: Liz chce rozwiązać zagadkę utraconego dzieciństwa i poznać prawdziwą tożsamość swojego ojca. Red pragnie zemsty na zdrajcach.

Sezon 5: Mimo przełomowych odkryć w poprzednim sezonie wiele zagadek nadal czeka na rozwiązanie — w tym tajemnica ludzkich szczątków odkrytych w Tansi Farms.

Za rolę geniusza zbrodni, Reda Reddingtona, James Spader otrzymał dwie nominacje do Złotego Globu.

UWAGA: Są problemy w uzyskaniu jakości odtwarzania UHD/4K w odcinkach 5. sezonu serialu.

S5:O16 – 16. Koziorożec (nr 19) – 43m
netflix-blacklist-S5E16
Pojawiają się nowe informacje o sprawie, którą Liz badała na początku swojej kariery profilera w FBI. Oddział podejmuje próbę schwytania zabójców Toma.


netflix-Dynasty-s1-bg-1
17 odcinek 1. sezonu Dynasty / Dynastia (2017) – serial, sezon 1 – UHD/4K/HDR/Dolby Vision – 13+ – można pobrać –  polskie napisy i lektor
IMDb:  5.9/10

Wielki powrót słynnej telenoweli, która przyciągnęła przed ekrany tysiące widzów. Zobacz, jak rodziny Carringtonów i Colbych toczą walkę o fortunę i swoje dzieci.

W rolach głównych: Elizabeth Gillies, Nathalie Kelley, Grant Show
Gatunki: Seriale i programy, Dramaty telewizyjne, Amerykańskie seriale i programy
Twórcy: Sallie Patrick, Josh Schwartz, Stephanie Savage

Sezon 1: Do rodziny wkrótce dołączy nowa osoba, a tymczasem klany Carringtonów i Colbych wciąż walczą o fortunę i życie swoich dzieci.

S1O17 – 17. Powrót Alexis – 43m
netflix-dynasty-S1E17

Dawno niewidziana członkini rodziny Carringtonów wraca do domu po 11 latach, co wywołuje niemały chaos i doprowadza Blake’a do wściekłości.


W ofercie Netflix Polska zadebiutował wczoraj również nowy, 5. sezon serialu:

netflix-Ray Donovan-s5-bg-1
Ray Donovan (2013) – serial, sezon 1-5 – 16+ – 8,15/10 – można pobrać –  polskie napisy i lektor
IMDb:  8.3/10

Śmietanka Los Angeles wie, że Ray Donovan potrafi wyciągnąć każdego z problemów. Jednak jego własne problemy rodzinne zdają się go przerastać.

W rolach głównych: Liev Schreiber, Jon Voight, Paula Malcomson
Gatunki: Seriale i programy, Seriale i programy kryminalne, Dramaty telewizyjne, Telewizyjne dramaty kryminalne, Amerykańskie seriale i programy
Twórca: Ann Biderman

Złoty Glob dla aktora drugoplanowego (Jon Voigt) i Emmy za gościnny występ w serialu dramatycznym (Hank Azaria).

Sezon 1: Ray rozwiązuje najbardziej pokręcone historie swoich bogatych klientów w Hollywood, ale jego dysfunkcyjna rodzina to zupełnie inna para kaloszy.

Sezon 2: Ray próbuje chronić swoją rodzinę przed szantażem reportera grożącego ujawnieniem ciemnych kart historii, a Cochran pnie się po szczeblach kariery.

Sezon 3: W trzecim sezonie serialu Ray ma sporo pracy przy ukrywaniu wyskoków celebrytów, a przy tym musi poradzić sobie z problemami z prawem swojego rozbrykanego ojca.

Sezon 4: Po batalii z armeńską mafią Ray próbuje odnowić stosunki z rodziną i odzyskać wiarę. Sytuacja staje się coraz bardziej niebezpieczna.

Sezon 5: Rosyjskie zagrożenie minęło, więc Ray może wrócić do swoich bogatych klientów i ich spraw, choć sam z trudem radzi sobie z emocjami wywołanymi przez rodzinne problemy.


Czytaj również: 

Premiery w ofercie Netflix Polska cd. 3 (31.03.2018)

Premiery w ofercie Netflix Polska cd. 1 (31.03.2018)


 

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner