Premiery filmowe i serialowe oraz aktualizacje w ofercie Netflix Polska – „Riverdale”, “Groźne kłamstwa”, “Zakochany bogacz”, “DRIFTING DRAGONS”

Facebooktwitter

Netflix filmy

Oferta Netflix Polska powiększyła się dziś o 3 nowe filmy i seriale oraz nowy odcinek serialu Riverdale. Z oferty zostaną usunięte 2 filmy w dniu 7 maja 2020.

Dzisiejsze nowości

Dangerous Lies / Groźne kłamstwa (2020)
film – 1g37m

Opiekunka bez grosza nieoczekiwanie dziedziczy posiadłość swojego pacjenta. Szybko jednak zostaje wciągnięta w zabójczą sieć kłamstw i podejrzeń.

W ofercie od: 2020-04-30

Bogaty senior nieoczekiwanie zapisuje swój majątek w spadku nowej opiekunce, co wciąga kobietę w wir matactw i zbrodni. Jeśli chce przeżyć, nie może zaufać nikomu — nawet tym, których kocha.

DRIFTING DRAGONS (2020)
serial

W tutejszym menu podaje się smoki, więc załoga statku Quin Zaza wyrusza na polowanie. Jeśli zawiodą, puste żołądki będą ich ostatnim zmartwieniem.

W ofercie od: 2020-04-30

Rich in Love / Zakochany bogacz (2020)
film – 1g45m

Bogaty Teto zrobi wszystko, aby zaimponować Pauli, która wpadła mu w oko. Zmyśla więc historię o swoim ubogim dzieciństwie, a kłamstwo wkrótce wymyka się spod kontroli.

W ofercie od: 2020-04-30

Dobre życie, pieniądze, farma, pomidory i kobiety — tak wygląda codzienność Teto, w którego wciela się Danilo Mesquita („Spectros”, „Éramos Seis”, „Segundo Sol”). Syn potężnego Teodoro (Ernani Moraes) znanego jako Król Pomidorów i przyszły spadkobierca imperium plantacji i fabryk wywraca swoje życie do góry nogami, gdy poznaje Paulę, co ujawnia świeżo opublikowany zwiastun. Paula to całkowite przeciwieństwo Teto. W rolę tej twardo stąpającej po ziemi studentki medycyny, która marzy o niezależności, wcieliła się Giovanna Lancellotti („Shippados”, „Segundo Sol”, „Sol Nascente” ), aktorka debiutująca na Netflix.

W dniu swoich urodzin Teto z zaskoczeniem dowiaduje się od ojca, że w tym roku na prezent dostanie pracę. Tak, to koniec słodkiego życia Pomidorowego Księcia. Pomidorowy Festiwal, tradycyjna impreza w mieście (na której występuje gościnnie znany na całym świecie Brazylijski DJ Alok), jest prawdopodobnie jego ostatnią szansą na nacieszenie się łatwym życiem. Przy muzyce elektronicznej i sertanejo postać odgrywana przez Danilo Mesquitę spotyka studentkę medycyny, w którą wcieliła się Giovanna Lancellotti.

Z nadzieją na zdobycie jej serca oraz wykorzystując szansę, by udowodnić ojcu swoją wartość, Teto kłamie, że pochodzi ze skromnej rodziny. To pierwsze z wielu kłamstw, które wpędzą go w poważne kłopoty w Rio de Janeiro. Jego najlepszy przyjaciel Igor (Jaffar Bambirra), syn pracowników plantacji, towarzyszy temu zepsutemu i bogatemu młodzieńcowi w romantycznej przygodzie pełnej perypetii z udziałem Alany, konsultantki HR w firmie Trancoso (Fernanda Paes Leme), nieustępliwej Monique (Lellê) oraz Raíssy i Kátii, przyjaciółek Pauli odgrywanych odpowiednio przez Brunę Griphao i Jeniffer Dias.

The Forest of Love: Deep Cut (2020)
serial

Nic nie jest oczywiste, kiedy charyzmatyczny oszust i początkujący filmowcy wkraczają do życia dwóch emocjonalnie poturbowanych kobiet.

W ofercie od: 2020-04-30

The Quake / The Quake. Trzęsienie ziemi (2018)
film – 1g47m

Nikt nie wierzy naukowcowi cierpiącemu na zespół stresu pourazowego, który jest przekonany, że w Oslo uderzy potężne trzęsienie ziemi.

W ofercie od: 2020-04-30

The Victims’ Game (2020)
serial

Kryminolog z zespołem Aspergera odkrywa powiązania swojej córki z tajemniczymi morderstwami i stawia wszystko na jedną kartę, aby rozwiązać sprawę.

W ofercie od: 2020-04-30

18 odcinek 4. sezonu Riverdale (2017) | serial, sezon 1-4 | 16+ | można pobrać | polskie napisy i lektor
IMDb: 7.2/10

Opis Netflix: Archie i jego ekipa zmagają się z problemami z seksem, miłością, szkołą i rodziną. Nastolatkowie zostają również wplątani w mroczną tajemnicę miasteczka Riverdale.

W rolach głównych: K.J. Apa, Lili Reinhart, Camila Mendes
Twórcy: Roberto Aguirre-Sacasa

W tej mrocznej ekranizacji klasycznej serii Archie Comics występuje Luke Perry — niegdyś wielki idol nastolatek.

 

Sezon 1: Nastoletni Archie i jego ekipa zmagają się z problemami z miłością, seksem, szkołą i rodziną. Przyjaciele zostają też wplątani w mroczną tajemnicę miasteczka Riverdale.

Sezon 2: Po rodzinnej tragedii pogrążony w żalu Archie przechodzi metamorfozę i zaczyna zmagać się z prześladującymi go myślami o zemście

Sezon 3: Rozgrywka polityczna o wysoką stawkę pozostawia Riverdale w tragicznym rozdarciu. Archie przygotowuje się do walki swojego życia.

Sezon 4: Śmiałe przygody spotykają przeszywający mrok, podczas gdy Riverdale przeżywa nowy rodzaj żałoby, a bohaterowie przygotowują się na kluczowy test: ostatnią klasę liceum.

 

S4:O18 – 18. Rozdział siedemdziesiąty piąty: Lynchowski – 42 min

Netflix seriale

Betty i Archie mierzą się z łączącymi ich uczuciami. Jughead i Charles szukają miejskich kinomanów. Veronica i Cheryl szykują się na konflikt.

 

Gatunki: Seriale na podstawie komiksów, Seriale i programy dla nastolatków, Seriale sensacyjne, Dramaty telewizyjne, Programy i seriale kryminalne, Amerykańskie seriale i programy
Kategorie: O nietypowej tematyce, Mroczne, Wzruszające

Obsada: K.J. Apa, Lili Reinhart, Camila Mendes, Cole Sprouse, Casey Cott, Luke Perry, Marisol Nichols, Madelaine Petsch, Mädchen Amick, Ashleigh Murray, Skeet Ulrich, Lochlyn Munro, Martin Cummins, Nathalie Boltt, Mark Consuelos, Vanessa Morgan, Charles Melton, Robin Givens, Molly Ringwald, Asha Bromfield, Jordan Connor, Drew Ray Tanner, Alvin Sanders

Kolejny odcinek serialu zadebiutuje w ofercie od 7 maja 2020r.


Filmy dostępne tylko do 6 maja 2020r

Burden / Chris Burden – portret artysty (2016)
film – 1g30m – polskie napisy

Film dokumentalny opowiadający o karierze Chrisa Burdena — amerykańskiego artysty-performera, którego niebezpieczne pokazy przeszły do legendy.

LoveTrue (2016)
film – 1g22m – polskie napisy

Fabularyzowany dokument ukazujący skomplikowane znaczenie miłości w życiu młodej striptizerki, samotnie wychowującego dziecko surfera oraz nastoletniej piosenkarki.

Wszystkie filmy i seriale przeznaczone do usunięcia z oferty Netflix Polska oraz usunięte jak i premiery można na bieżąco śledzić w naszej wyszukiwarce na stronie https://www.nflix.pl/netflix-polska-lista-filmow-seriali/

 

#zostanwdomu


Polecamy również

Maj 2020 w ofercie HBO GO – nowe filmy, seriale i lista tytułów

Netflix Polska: Premiery na maj 2020 – oficjalna lista filmów i seriali

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner