Premiery filmowe i serialowe w ofercie Netflix Polska – nowa polska produkcja “W lesie dziś nie zaśnie nikt” z 2020r

Facebooktwitter

Oferta Netflix Polska powiększyła się o cztery nowe filmy oraz dziesięć nowych seriali.

Dzisiejsze nowości

W lesie dziś nie zaśnie nikt (2020) | film | 1g42, | 18+ | polska produkcja

Opis Netflix: Grupa uzależnionych od technologii nastolatków trafia na obóz odwykowy w środku lasu. Mroczna siła zamierza sprawić, by już zawsze zostali offline.

W rolach głównych: Julia Wieniawa-Narkiewicz, Michał Lupa, Wiktoria Gąsiewska

Gatunki: Horrory, Krwawe horrory i filmy o seryjnych zabójcach, Filmy polskie
Kategorie: Brutalny, Straszny, Mroczny

Mieli przeżyć wakacje bez telefonu. Nie przeżyli.

Domek w środku lasu, monstrum, polujące na grupę odciętych od świata nastolatków – „W lesie dziś nie zaśnie nikt”, nowy film twórców kontrowersyjnego „Placu zabaw” i szalonego „Ataku paniki”, to slasher zanurzony w estetyce amerykańskiego horroru lat 80. Makabra, groteska, seks, a w tle społeczny komentarz. Takiej zabawy gatunkiem w Polsce jeszcze nie było. Dwaj bracia natrafiają w lesie na tajemnicze znalezisko, które okaże się makabryczne w skutkach… Lata później, krwawe konsekwencje odkrycia poniesie grupa bogu ducha winnej młodzieży, która spędza wakacje w leśnej głuszy. W rolach młodzieży walczącej o życie: Julia Wieniawa, Wiktoria Gąsiewska, Stanisław Cywka, Sebastian Dela i Michał Lupa. W pozostałych rolach Gabriela Muskała, Piotr Cyrwus, Olaf Lubaszenko, Mirosław Zbrojewicz, Wojciech Mecwaldowski oraz Michał Zbroja.

Akcja filmu rozpoczyna się dość niewinnie – grupa nastolatków uzależnionych od technologii trafia na… obóz offline. Wspólna wędrówka po lasach bez dostępu do smartfonów nie zakończy się jednak tak, jak zaplanowali to organizatorzy. Będą musieli zawalczyć o prawdziwe życie z czymś, czego nie widzieli nawet w najciemniejszych zakamarkach internetu. W obliczu czyhającego w lesie śmiertelnego niebezpieczeństwa odkryją, czym jest prawdziwa przyjaźń, miłość i poświęcenie. Czy wyjdą z tego cało, czy w krwistych kawałeczkach?

A Life of Speed: The Juan Manuel Fangio Story / Fangio: człowiek, który poskromił maszyny (2020)
film – 1g32m

Juan Manuel Fangio był pierwszym gwiazdorem Formuły 1. Pięciokrotnie sięgnął po tytuł mistrza świata w latach 50., gdy o sprzęcie ochronnym można było tylko pomarzyć.

Buddi / Mali przyjaciele (2020)
serial

Ciekawscy mali przyjaciele skaczą, kręcą się, ślizgają i chichoczą, odkrywając tajemnice otaczającego ich świata i magię przyjaźni.

Comidark Films / Śmieszno-mroczne filmy (2019)
serial

W tej kolekcji gorzko-śmiesznych i pełnych świetnie nakreślonych postaci filmów Cema Yılmaza zwyczajni bohaterowie przeżywają przygody nie z tej ziemi.

Dare Me (2019)
serial

Do miasta przyjeżdża nowa trenerka. Szkolną drużynę cheerleaderek, której przewodzą pewna siebie Beth i jej oddana przyjaciółka Addy, czekają duże zmiany.

Feel Good (2020)
serial

Stand-uperka Mae Martin lawiruje między nowym, skomplikowanym związkiem ze swoją dziewczyną George, a wyzwaniami niedawno osiągniętej trzeźwości.

Self Made: Inspired by the Life of Madam C.J. Walker / Własnymi rękoma: Historia Madam C.J. Walker (2020)
serial

Uboga czarnoskóra praczka staje się potentatką na rynku kosmetyków, a zarazem pierwszą milionerką, która samodzielnie dorobiła się fortuny. Historia oparta na faktach.

Poznajcie pierwszą Amerykankę, która samodzielnie dorobiła się milionów, budując przy tym kosmetyczne imperium i przełamując szereg barier. W roli głównej nagrodzona Oscarem Octavia Spencer.

She (2020)
serial

Skromna mumbajska policjantka odkrywa siłę płynącą z uwolnienia swojej uśpionej seksualności, gdy bierze udział w tajnej operacji służącej rozbiciu gangu narkotykowego.

The English Game / Angielska gra (2020)
serial

W XIX wieku dwaj piłkarze wywodzący się z różnych klas społecznych lawirują między problemami zawodowymi i prywatnymi, aby na zawsze odmienić sport i Anglię.

The Letter for the King / List do króla (2020)
serial

Kandydat na rycerza zmaga się ze starożytnymi przepowiedniami, magicznymi mocami i kapryśnymi towarzyszami w czasie misji, od której zależą losy całego królestwa.

Zrealizowany z rozmachem serial fantasy, w którym szkolący się na rycerza nastolatek (Amir Wilson) otrzymuje tajny list, od którego zależą losy całego królestwa. Chłopak wyrusza więc w epicką podróż, której celem jest doręczenie listu do rąk króla i ocalenie świata przed mrocznymi siłami.

The Platform / Platforma (2019)
film – 1g34m

Więźniowie na samej górze dostają najwięcej jedzenia. Ci na dole muszą modlić się o resztki. Aż jeden postanawia, że to nierówne traktowanie musi się wreszcie skończyć.

Tiger King: Murder, Mayhem and Madness / Król tygrysów (2020)
serial

Serial dokumentalny opowiadający o podziemnym świecie hodowców wielkich kotów, w którym spotkać można najbardziej ekscentrycznych ze wszystkich ekscentryków.

W podziemnym świecie hodowców wielkich kotów można spotkać przeróżne osobowości. Jednak najbardziej ekscentryczny ze wszystkich ekscentryków jest bez wątpienia Joe Exotic — barwny poligamista z giwerą i piosenkarz country, a także szef zoo w Oklahomie. Charyzmatycznego Joego i innych zadziwiających bohaterów tego dokumentu, wśród których znaleźli się narkomani, oszuści i przywódcy sekt, łączy pasja do wielkich kotów. Podoba im się status społeczny i zainteresowanie, jakim cieszą się dzięki swojej niebezpiecznej menażerii. Jednak gdy Carole Baskin, walcząca o prawa zwierząt właścicielka schroniska dla wielkich kotów, grozi, że położy kres ich hobby, sprawy przybierają mroczny obrót. Narastający konflikt doprowadza do aresztowania Joego w związku z zabójstwem na zlecenie i ujawnia skomplikowaną historię, w której bardziej niebezpieczny od wielkiego kota jest tylko jego właściciel.

Ultras / Ultras (2020)
film

Starzejący się fanatyk piłki nożnej mierzy się z przeszłością, próbując jednocześnie zapewnić sobie i pewnemu młodemu kibicowi inną przyszłość.

Vampires (2020)
serial

Nastoletnia półwampirzyca z Paryża próbuje zapanować nad nowo odkrytymi mocami i kryzysem rodzinnym. Jakby tego było mało, ściga ją też tajna wampirza organizacja.

Wszystkie filmy i seriale przeznaczone do usunięcia z oferty Netflix Polska oraz usunięte jak i premiery można na bieżąco śledzić w naszej wyszukiwarce na stronie https://www.nflix.pl/netflix-polska-lista-filmow-seriali/

#zostanwdomu


Polecamy również

Netflix ogranicza jakość transmisji dla europejskich subskrybentów w celu zmniejszenia obciążenia łączy internetowych podczas kryzysu związanego z koronawirusem

HBO GO Polska: Premiera dokumentu „Postprawda: Dezinformacja i koszt fake newsów”

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner