Premiery filmowe i serialowe w ofercie Netflix Polska – nowy sezon serialu „Ozark”

Facebooktwitter

Oferta Netflix Polska powiększyła się dziś o osiem nowych filmów i dwa nowe nowe seriale. Do oferty trafiły dziś także nowe sezony serialu Ozark i Mistrzowie renowacji samochodów oraz nowy odcinek serialu Zadzwoń do Saula.

Dzisiejsze nowości

3. sezon Ozark (2017) | serial, sezon 1-2 | UHD, 4K, HDR, Dolby Vision | polskie napisy i lektor

Opis Netflix: Doradca finansowy ucieka z rodziną z Chicago do Krainy Ozark w stanie Missouri, gdzie musi wyprać 500 milionów dolarów, by spłacić swój dług wobec bossa narkotykowego.

W rolach głównych: Jason Bateman, Laura Linney, Sofia Hublitz
Twórcy: Bill Dubuque, Mark Williams

Serial nagrodzony statuetkami Emmy dla Jasona Batemana za reżyserię oraz dla Julii Garner za rolę drugoplanową.

Sezon 1.: 10 odcinków – Doradca finansowy ucieka z rodziną z Chicago do Krainy Ozark w stanie Missouri, gdzie musi wyprać 500 milionów dolarów, by spłacić swój dług wobec bossa narkotykowego.

Sezon 2.: 10 odcinków – Marty chce otworzyć rzeczne kasyno, ale w realizacji planów przeszkadzają mu działania Darlene Snell, zwolniony z więzienia ojciec Ruth oraz gangster z Kansas City.

Sezon 3.: 10 odcinków od 27.03.2020 – W pracy po staremu? Nie u Marty’ego i Wendy. Gdy Byrde’owie kłócą się na temat poszerzenia działalności, niespodziewany gość wprowadza w ich życiu chaos.

Gatunki: Telewizyjne dramaty kryminalne, Seriale w konwencji thrillera, Dramaty telewizyjne, Amerykańskie seriale i programy
Kategorie: Przerażający, Mroczny

Byrdowie zaczynają grę o najwyższą stawkę. Sytuacja wokół kasyna Missouri Belle robi się coraz bardziej napięta. Marty i Wendy próbują za wszelką cenę zapewnić bezpieczeństwo swojej rodzinie, nie rezygnując przy tym z profitów, jakie daje im rosnące w siłę przestępcze imperium.


2. sezon Mistrzowie renowacji samochodów / Car Masters: Rust to Riches (2018) | serial, sezon 1-2 | UHD, 4K | polskie napisy i lektor

Opis Netflix: Barwna ekipa z Gotham Garage naprawia i przerabia przeróżne samochody i ciężarówki. Liczą na to, że te efektowne cacka uda im się sprzedać za grube pieniądze.

W rolach głównych: Mark Towle, Shawn Pilot, Constance Nunes

Sezon 1.: 8 odcinków – Barwna ekipa z Gotham Garage naprawia i przerabia przeróżne samochody i ciężarówki. Liczą na to, że te efektowne cacka uda im się sprzedać za grube pieniądze.

Sezon 2,: 8 odcinków od 27.02.2020 – Ekipa Gotham Garage otwiera drugi warsztat, co oczywiście oznacza kolejne wyzwania. Czy solidna dawka wysiłku i pomysłowości wystarczy, by się z nimi uporać?

Gatunki: Reality TV, Amerykańskie seriale i programy
Kategorie: Emocjonujący


6 odcinek 5. sezonu Zadzwoń do Saula / Better Call Saul (2015) | serial, sezon 1-5 | UHD, 4K | 9,15/10 | polskie napisy i lektor

Opis Netflix: Nominowana do Emmy opowieść o podrzędnym prawniku Jimmym McGillu i jego przemianie w niekonwencjonalnego adwokata Saula Goodmana znanego z serialu „Breaking Bad”.

W rolach głównych: Bob Odenkirk, Jonathan Banks, Rhea Seehorn
Twórcy: Vince Gilligan, Peter Gould

Ten prequel serialu „Breaking Bad” otrzymał liczne nominacje do nagrody Emmy między innymi za grę aktorską.

 

Sezon 1.: 10 odcinków – Jimmy McGill to podrzędny prawnik ledwie wiążący koniec z końcem. Poszukując sposobu na życie, zmienia się w Saula Goodmana.

Sezon 2.: 10 odcinków – Jimmy McGill powraca w kolejnej odsłonie z jeszcze większymi aspiracjami, które popchną go na nieznane tory życia prywatnego i zawodowego.

Sezon 3.: 10 odcinków – Jimmy podejmuje coraz bardziej desperackie kroki, by ratować swoją karierę prawniczą. Mike jest zafascynowany nową tajemniczą osobą.

Sezon 4.: 10 odcinków od 07.08.2018 – Jimmy zmaga się z szokującą stratą. Seria szemranych intryg popycha go jeszcze dalej w głąb kryminalnego półświatka — i coraz bliżej życia jako Saul Goodman.

Pierwszy odcinek sezonu 5. od 24.02.2020. Sezon 5. – Jimmy — teraz jako Saul Goodman — rekrutuje nowych klientów. Kim ma moralny dylemat związany z pracą. Spór Lalo i Gusa nabiera kolorów.

 

S5O6 – 6. Wexler v. Goodman – 52 min

 

Gatunki: Telewizyjne dramaty kryminalne, Dramaty telewizyjne, Amerykańskie seriale i programy
Kategorie: O nietypowej tematyce, Mocny

 

Kolejne odcinki serialu zadebiutują w ofercie od 3, 10, 17 i 24 kwietnia 2020r.


KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner