Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska (03.08.2018)

Facebooktwitter

 

Członkowie wybitnej orkiestry marszowej bronią swoich pozycji w zespole, uczą się trudnych programów, prowadzą życie towarzyskie — i zaciekle walczą z konkurencją.

Gatunki: Seriale i programy, Amerykańskie seriale i programy, Dokumenty, Dokumenty społeczno-kulturalne

Orkiestra Marching Wildcats z Bethune-Cookman University wystąpiła na Super Bowl i Pro Bowl oraz w filmie „Dobosz”.

 

Są jedną z najlepszych orkiestr marszowych w kraju i wiedzą, jak zachwycić widzów. Utrzymanie szczytowej formy wymaga od nich jednak zaangażowania i ciężkiej pracy.


Czytaj również:

Dwa seriale produkcji HBO powracają z kolejnymi sezonami – Gracze oraz Niepewne od 13 sierpnia 2018r. w HBO i HBO GO

Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska, tytuły usunięte i nowe przeznaczone do usunięcia (02.08.2018)


Aktualizacja: Dziś zadebiutował w ofercie Netflix Polska również nowy odcinek serialu:

netflix shooter s3
6 odcinek 3. sezonu Shooter / Strzelec (2016) | serial, sezon 1-3 | 16+ |  7,1/10 | można pobrać | polskie napisy i lektor
IMDb: 7.6/10

Były snajper Marines powraca do służby, aby udaremnić zamach na prezydenta Stanów Zjednoczonych. Wkrótce zostaje oskarżony o morderstwo, którego nie popełnił.

W rolach głównych: Ryan Phillippe, Omar Epps, David Marciano
Obsada: Ryan Phillippe, Omar Epps, Cynthia Addai-Robinson, David Marciano, Shantel VanSanten, Tom Sizemore, Eddie McClintock, Josh Stewart
Gatunki: Seriale i programy, Programy i seriale kryminalne, Seriale akcji i przygodowe, Dramaty telewizyjne, Telewizyjne dramaty kryminalne, Amerykańskie seriale i programy
Twórca: John Hlavin

Sezon 1: Emerytowany snajper ma pomóc udaremnić spisek na prezydenta Stanów Zjednoczonych, ale sam staje się głównym podejrzanym. Zrobi wszystko, by oczyścić swoje imię.

Sezon 2: Ledwo Bob Lee Swagger uporał się z jednym konfliktem, a już czeka go kolejny, w którym znów znajdzie się w samym środku akcji.

Sezon 3: W sezonie 3 tego trzymającego w napięciu serialu Bob Lee Swagger po raz kolejny musi walczyć o życie — tym razem próbując wyjaśnić spisek, który bardzo mocno go dotyka.

S3:O7 – 7. Decydujący głos – 43min
netflix shooter S3E11

Bob Lee i Isaac znajdują kluczowego człowieka w zakładzie psychiatrycznym. Memphis szuka dowodów w domu Gregson. Red Jr. składa propozycję Samowi.

Następny odcinek serialu pojawi się w ofercie od 10 sierpnia 2018r.

 

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner