Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska (09.10.2018)

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 2.7]

netflix Better Call SaulZgodnie z naszą wcześniejszą zapowiedzą dziś swoją premierę w ofercie Netflix Polska ma finałowy, 10 odcinek 4. sezonu serialu:

Better Call Saul / Zadzwoń do Saula (2015) | serial, sezon 1-4 | UHD/4K | 9,15/10 | można pobrać | polskie napisy i lektor
IMDb: 8.7/10

Nominowana do Emmy opowieść o podrzędnym prawniku Jimmym McGillu i jego przemianie w niekonwencjonalnego adwokata Saula Goodmana znanego z serialu „Breaking Bad”.

W rolach głównych: Bob Odenkirk, Jonathan Banks, Rhea Seehorn
Obsada: Bob Odenkirk, Jonathan Banks, Rhea Seehorn, Michael McKean, Patrick Fabian, Michael Mando, Giancarlo Esposito, Kerry Condon, Brandon K. Hampton, Mark Margolis
Gatunki: Seriale i programy, Dramaty telewizyjne, Programy komediowe, Amerykańskie seriale i programy
Twórcy: Vince Gilligan, Peter Gould

Ten prequel serialu „Breaking Bad” otrzymał liczne nominacje do nagrody Emmy między innymi za grę aktorską.

 

Sezon 1: Jimmy McGill to podrzędny prawnik ledwie wiążący koniec z końcem. Poszukując sposobu na życie, zmienia się w Saula Goodmana.

Sezon 2: Jimmy McGill powraca w kolejnej odsłonie z jeszcze większymi aspiracjami, które popchną go na nieznane tory życia prywatnego i zawodowego.

Sezon 3: Jimmy podejmuje coraz bardziej desperackie kroki, by ratować swoją karierę prawniczą. Mike jest zafascynowany nową tajemniczą osobą.

Sezon 4: Szokująca śmierć popycha Jimmy’ego jeszcze dalej wgłąb kryminalnego półświatka — i coraz bliżej życia jako Saul Goodman.

S4O10 – 10. Zwycięzca – 61 min
netflix Better Call Saul S4E10

W rocznicę śmierci Chucka Jimmy robi wszystko, aby poprawić swój wizerunek. Tymczasem Mike rozpoczyna intensywne poszukiwania śladów Wernera.

Zawieszony w prawie do wykonywania zawodu Jimmy wyczarowuje nowe przekręty. Tymczasem Mike próbuje odnaleźć się w ryzykownych relacjach z Gus Fring i kartelem.


Zgodnie z planem wydawniczym Netflix Polska na październik 2018r. dziś swoją premierę ma nowy sezon serialu:

Terrace House: Opening New Doors (2017) | serial, sezon 1-4 | 13+ | można pobrać | polskie napisy
IMDb: 7.9/10

Grupa młodych ludzi, wśród których znajdują się szef kuchni, snowboarder i hokeistka, udaje się do lasu Karuizawa, by spełnić swoje marzenia.

W rolach głównych: You, Reina Triendl, Yoshimi Tokui
Gatunki: Seriale i programy, Reality TV, programy rozrywkowe i talk-show, Azjatyckie seriale i programy

Część 1: Grupa młodych ludzi, wśród których znajdują się szef kuchni, snowboarder i hokeistka, udaje się do lasu Karuizawa, by spełnić swoje marzenia.

Część 2: Shion i Tsubasa stają się sobie coraz bliżsi, ale dla odmiany komplikuje się związek Ami i Takayukiego. Do grupy dołączają nowi uczestnicy.

Część 3: Chłopaki są rozkojarzeni pojawieniem się w domu nowej dziewczyny. Tymczasem zbliżają się walentynki i wyznania wiszą w powietrzu.

Część 4: Podczas gdy Noah próbuje zapanować nad miłosnym trójkątem z Mayu i Yui, Shohei planuje szczerą rozmowę z weteranką programu, Seiną.

Terrace House: Opening New Doors (zwiastun)
Sześć obcych sobie osób trafia do pięknego, położonego wśród lasów miasteczka Karuizawa. W takim miejscu nie trzeba długo czekać na miłość.


Czytaj również:

Netflix Polska: Oficjalny zwiastun 6. sezonu serialu House of Cards

Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska, nowe filmy i serial przeznaczony do usunięcia (08.10.2018)

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...