Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska (12.03.2019)

Facebooktwitter

netflix Shadowhunters S3B
Zgodnie z naszymi wcześniejszymi zapowiedziami swoją premierę w ofercie Netflix Polska mają dziś nowe odcinki seriali:

Trzeci odcinek sezonu 3B. Shadowhunters: The Mortal Instruments (2016) | serial, sezon 1-4 | 16+ | można pobrać | polskie napisy i lektor
IMDb: 6.7/10

Opis Netflix: Gdy zwykła nastolatka Clary Fray odkrywa, że należy do rodu polujących na demony ludzi, w których żyłach płynie anielska krew, jej świat wywraca się do góry nogami.

W rolach głównych:Katherine McNamara, Dominic Sherwood, Alberto Rosende
Obsada: Katherine McNamara, Dominic Sherwood, Alberto Rosende, Emeraude Toubia, Matthew Daddario, Harry Shum Jr., Isaiah Mustafa, Alan Van Sprang
Twórcy:Ed Decter
Gatunki: Seriale oparte na literaturze, Seriale i programy dla nastolatków, Horrory telewizyjne, Amerykańskie seriale i programy, Seriale science fiction i fantasy
Kategorie:: Fantazyjne

Sezon 1 (13 odcinków): Gdy Clary Fray kończy 18 lat, dowiaduje się, że jest pół człowiekiem, pół aniołem i zostaje wciągnięta do świata wróżek, czarnoksiężników i mitycznych istot.

Sezon 2 (20 odcinków): Pomimo bolesnej zdrady Clary wyrusza wraz z Nocnymi Łowcami na wojnę przeciwko nowej armii Valentine’a. Ich starcie ostatecznie zadecyduje o losie Świata Cieni.

Sezon 3 (10 odcinków): Nocni Łowcy zmagają się ze zmianami w swoich prywatnych życiach, a tymczasem demon Lilith wyrusza na misję wskrzeszenia Jonathana.

Sezon 3B: Saga Clary Fray pełna przygód w towarzystwie aniołów, demonów, wampirów i wilkołaków niestety dobiega końca. Ale za to jej finał pełen jest emocji i niespodzianek.

S3O13 – 13. Beati Bellicosi – 44m

netflix Shadowhunters The Mortal Instruments S3BE13

Jace’a prześladują wspomnienia z czasu, kiedy był opętany przez Lilith. Clary dowiaduje się prawdy o łączącej ją z Jonathanem runie. Luke przekazuje radę Mai.

Shadowhunters: The Mortal Instruments: Sezon 3B – zwiastun
Saga „Shadowhunters” dobiega końca. Lilith została unicestwiona, a Clary odeszła, ale ci, którzy pozostali na scenie, muszą przygotować się na powrót Jonathana.

Kolejny odcinek serialu będzie debiutować w ofercie Netflix Polska co wtorek.


netflix Romance is a bonus book S1
11 i 12 odcinek 1. sezonu Romance is a bonus book (2019) | serial, sezon 1, 4 odcinki | 13+ | można pobrać | polskie napisy

Opis Netflix: Utalentowany pisarz, który jest najmłodszym redaktorem naczelnym w swoim wydawnictwie, zostaje uwikłany w życie byłej copywriterki, która desperacko szuka pracy.

W rolach głównych:Lee Jong-suk, Lee Na-young, Jung Eugene
Obsada: Lee Jong-suk, Lee Na-young, Jung Eugene, Wi Ha-jun, Kim Tae-woo, Kim Yu-mi, Cho Han-cheul, Kim Sun-young
Gatunki: Koreańskie programy i seriale, Dramaty telewizyjne, Programy komediowe, Seriale romantyczne
Kategorie: Sentymentalne, Romantyczne

S1O11 – 11. Odcinek 11 – 64m

Netflix Romance Is a Bonus Book S1E11

Dan-i stara się bagatelizować sytuację, do której doszło z Eun-ho, ale on widzi ją inaczej. Dan-i wykorzystuje dawne umiejętności podczas kłopotliwej imprezy promocyjnej.

S1O10 – 12. Odcinek 12 – 61m

Netflix Romance Is a Bonus Book S1E12

Dan-i cieszy się swoim sukcesem w pracy i świętuje z Eunem-ho. Tymczasem on dostaje trudne do zrealizowania polecenie, gdy na jaw wychodzi prawda o jej przeszłości.

Romance Is a Bonus Book: Sezon 1 (zwiastun)
Kang Dan-i chce wznowić swoją karierę po rozwodzie, ale okazuje się to trudniejsze, niż myślała. Zaczyna więc pracować w wydawnictwie przyjaciela.

Nowe odcinki serialu będą pojawiać się w ofercie co wtorek.


KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner