Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska – 12 lipiec 2019

Facebooktwitter


Zgodnie z naszą nieoficjalną listą premier w ofercie Netflix Polska na lipiec 2019 oraz z planem wydawniczym Netflix Polska na lipiec 2019r. swoją premierę w ofercie miały wczoraj także nowe sezony seriali:

7. sezon (10 odcinków)  Suits / W garniturach (2011) | serial, sezon 1-7 | 16+ | 9,09/10 | można pobrać | polskie napisy i lektor
IMDb: 8.5/10

Opis Netflix: Mike’owi udaje się zaimponować znanemu prawnikowi i dostać się do prestiżowej kancelarii. Ma jednak pewien niewygodny sekret: nie skończył studiów prawniczych.

W rolach głównych: Gabriel Macht, Patrick J. Adams, Rick Hoffman
Gatunki: Seriale i programy, Dramaty telewizyjne, Programy komediowe, Amerykańskie seriale i programy
Twórca: Aaron Korsh

Amerykański serial dramatyczny stworzony przez Aarona Korsha. W rolach głównych Gabriel Macht i Patrick J. Adams.

 

W garniturach 7 sezon – zwiastun

Sezon 1: Harvey Specter, partner w prestiżowej kancelarii na Manhattanie, znalazł idealnego współpracownika. Problem w tym, że Mike nie jest prawnikiem.

Sezon 2: Podczas gdy Harvey stara się ratować pozycję Mike’a, Jessica próbuje sobie poradzić z porażką po nieoczekiwanym powrocie dawnego partnera.

Sezon 3: W kolejnym sezonie serialu utalentowanego prawnika Harveya Spectera i jego współpracownika Mike’a Rossa czeka szereg pasjonujących batalii sądowych.

Sezon 4: W czwartym sezonie Mike i Harvey stają na sali sądowej przeciwko sobie. Do tego w sprawie, która wzbudza zainteresowanie rządu.

Sezon 5: Harvey zmaga się z odejściem Donny. Mike i Rachel są coraz bliżsi zawarcia małżeństwa. Jessica próbuje uporządkować swoje nowe życie.

Sezon 6: Po procesie Mike jest zmuszony stawić czoła twardej rzeczywistości, a Jessica, Harvey i Louis usiłują załagodzić skutki jego sprawy dla firmy.

Sezon 7: W 7. sezonie Mike wreszcie rozpoczyna karierę jako pełnoprawny adwokat, a Harvey dąży do przejęcia kontroli nad kancelarią Pearson Specter Litt.


4. sezon You Me Her (2016) | serial, sezon 1-4 | 16+ | można pobrać | polskie napisy i lektor
IMDb: 7.0/10

Opis Netflix: Jack i Emma postanawiają wynająć prostytutkę, by dodać nieco pikanterii swojemu małżeństwu. Ku swojemu zaskoczeniu dodają też do niego trochę głębszych uczuć.

W rolach głównych: Greg Poehler, Rachel Blanchard, Priscilla Faia
Twórcy: John Scott Shepherd

Sezon 1: Jack i Emma postanawiają wynająć prostytutkę, by dodać nieco pikanterii swojemu małżeństwu. Ku swojemu zaskoczeniu dodają też do niego trochę głębszych uczuć.

Sezon 2: Wraz z rozwojem ich niekonwencjonalnego związku Emma, Jack i Izzy stają się sobie coraz bliżsi, ale na ich drodze stają nowe wyzwania.

Sezon 3: Emma, Jack i Izzy poważnie zastanawiają się nad rodzicielstwem i życiem zawodowym, a także nad tym, czy pisana jest im wspólna przyszłość.

Sezon 4: Po złożeniu przysięgi Emma, Jack i Izzy zmagają się z wyzwaniami, jakie niesie życie na przedmieściach, i przygotowują się do rodzicielstwa.

Gatunki: Seriale komediowe, Amerykańskie seriale i programy, Programy i seriale romantyczne
Kategorie: Błyskotliwe, Wzruszające, Romantyczne

Obsada: Greg Poehler, Rachel Blanchard, Priscilla Faia, Melanie Papalia, Jennifer Spence, Ennis Esmer, Patrick Gilmore, Robert Moloney, Dave Collette, Adam Beauchesne, Marc-Anthony Massiah, Lee Majdoub, Patrick Lubczyk, Enid-Raye Adams, Jessica McLeod, Jarod Joseph, Chelah Horsdal


KOMENTARZE:

One thought on “Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska – 12 lipiec 2019

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...