Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska (15.07.2018)

Facebooktwitter

netflix The Joel McHale Show with Joel McHale S1 part 2
Zgodnie z naszą nieoficjalną listą premier w ofercie Netflix Polska na lipiec 2018r. i planem wydawniczym Netflix Polska na lipiec 2018r. dziś swoją premierę w ofercie ma druga część 1. sezonu serii The Joel McHale Show with Joel McHale (2018):

The Joel McHale Show with Joel McHale (2018) | serial, sezon 1 | 16+ | można pobrać | polskie napisy
IMDb: 7.3/10

Gorące niusy i najnowsze trendy. Popkultura, skecze, media społecznościowe… Wszystko to — i o wiele więcej — w nowym cotygodniowym programie Joela McHale’a.

W rolach głównych: Joel McHale
Gatunki: Stand-upy komediowe i talk showy, Seriale i programy, Reality TV, programy rozrywkowe i talk-show, Seriale komedowe, Amerykańskie seriale i programy

Sezon 1 – część pierwsza: Joel McHale jest gospodarzem programu komediowego, w którym co tydzień komentuje najnowsze wydarzenia ze świata polityki, popkultury i mediów społecznościowych.

Sezon 1 – część druga: Popkultura, media społecznościowe, oryginalne nagrania… Wszystko to — i o wiele więcej — w programie komediowym kąśliwego Joela McHale’a. Już latem sześć nowych odcinków.

Joel McHale powraca w cotygodniowym show, by drwić z tego, co w telewizji najgorsze. Nie zabraknie też dziwnych klipów z zagranicy i jeszcze dziwniejszych celebrytów.

Gdy wszystkie wieści to złe wieści, przydaje się ktoś, kto umie wskazać i wyśmiać problemy. Tak jak Joel McHale w swoim cotygodniowym programie.

Joel McHale powraca z sześcioma nowymi odcinkami pełnymi zabawnych klipów i rozmów z wyjątkowymi gośćmi. To lato na pewno nie będzie nudne.Swoją premierę w ofercie Netflix Polska ma dziś nowy odcinek serii The Break with Michelle Wolf (2018):

Netflix The Break with Michelle Wolf S2The Break with Michelle Wolf (2018) | serial, talk-show, sezon 1 | 13+ | można pobrać | polskie napisy
IMDb: 5.1/10

Michelle Wolf nie zna litości i nikogo nie oszczędza w swoim cotygodniowym programie łączącym skecze, stand-up i rozmowy z zaproszonymi gośćmi.

Gatunki: Stand-upy komediowe i talk-show, Seriale i programy, Reality TV, programy rozrywkowe i talk-show, Programy komediowe, Amerykańskie seriale i programy

S1O8 – 8. Szczera i zła – 25 min
netflix The Break with Michelle Wolf S1E8

Michelle żartuje z części programu poświęconej bieżącym wydarzeniom, przedstawia nowy mebel łazienkowy i ogląda z przyjaciółkami film.


Zgodnie z naszą wcześniejszą zapowiedzią z oferty Netflix Polska zostały dziś usunięte:

Lockup: State Prisons (2016)
serial – polskie napisy

Towarzyszymy ekipie, która podgląda więźniów podczas ich rozmów z innymi osadzonymi, przesłuchań i prób odnalezienia sensu w życiu za kratami.

Van Helsing (2004)
film – 2g11m – można pobrać – 6,9/10 – polskie napisy i lektor

Łowca wampirów Van Helsing wyrusza do odległej Transylwanii, aby raz na zawsze pokonać hrabiego Drakulę, wilkołaka i potwora Frankensteina.


Czytaj również:

Premiery filmowe w ofercie Netflix Polska (15.07.2018)

Netflix Polska: Premiery i aktualizacje w ofercie (13.07.2018)


 

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner