Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska – 2 czerwiec 2019

Facebooktwitter

netflix Dean
Zgodnie naszą nieoficjalną listą premier w ofercie Netflix Polska na czerwiec 2019 oraz z planem wydawniczym Netflix Polska na czerwiec 2019 swoją premierę w ofercie Netflix Polska ma dziś nowy film oraz nowe odcinki seriali:

Dean (2016) | film | 1g33m | 13+ | można pobrać | polskie napisy i lektor
IMDb: 6.2/10

Opis Netflix: Pogrążony w żałobie po śmierci marki nowojorczyk odwiedza Los Angeles w poszukiwaniu nowych sposobów na poradzenie sobie z depresją.

W rolach głównych: Demetri Martin, Kevin Kline, Gillian Jacobs
Obsada: Demetri Martin, Kevin Kline, Gillian Jacobs, Rory Scovel, Christine Woods, Ginger Gonzaga, Peter Scolari, Briga Heelan, Reid Scott, Mary Steenburgen
Gatunki: Komedie, Dramaty, Kino niezależne
Kategorie: Udawana powaga, Oszczędne w środkach

Dean – zwiastun filmu


netflix supergirl
finałowy, 22 odcinek 4. sezonu Supergirl (2015) | serial, sezon 1-4 | 7,4/10 | 13+ | można pobrać | polskie napisy i lektor
IMDb: 6.5/10

Opis Netflix: Aby uniknąć katastrofy, Kara Danvers ujawnia swoje moce i prawdziwą tożsamość — jest Supergirl, czyli kuzynką Supermana broniącą National City przed niebezpieczeństwem.

W rolach głównych: Melissa Benoist, Mehcad Brooks, Chyler Leigh
Obsada: Melissa Benoist, Mehcad Brooks, Chler Leigh, Jeremy Jordan, David Harewood, Calista Flockhart, Emma Tremblay, Adrian Pasdar, Katie McGrath, David St. Louis,
Odette Annable, Floriana Lima, Erica Durance
Gatunki: Seriale i programy, Seriale akcji i przygodowe, Seriale o superbohaterach i bohaterach komiksów, Seriale science fiction i fantasy, Amerykańskie seriale i programy
Twórcy: Greg Berlanti, Andrew Kreisberg, Ali Adler

Sezon 1: Nieśmiała Kara Danvers, asystentka trzęsącej mediami Cat Grant, ukrywa swoją prawdziwą tożsamość — tak naprawdę nazywa się Kara Zor-El i jest kuzynką Supermana.

Sezon 2: Kara ma coraz większy problem z łączeniem życia dziennikarki i superbohaterki. Sprawy nie ułatwiają nowy roans, nowy szef i jej kuzyn, Superman, który wpadł z wizytą.

Sezon 3: Kara zaprzyjaźnia się z Leną Luther, a jej alter ego — Supergirl — musi pokonać nowego groźnego złoczyńcę w Reign, który dysponuje nadzwyczajną mocą.

Sezon 4: Mon-El próbuje wypełnić inne przeznaczenie w przyszłości. Tymczasem Kara koncentruje się na teraźniejszości, gdzie pojawia się nowy wróg żerujący na ludzkim strachu.

S4:O22 – 22. W poszukiwaniu pokoju – 42m

Netflix Supergirl S4E22

Lex wzywa Lenę i Lillian do Białego Domu, a potem przystępuje do walki z Supergirl, której konsekwencje będą dość… przyziemne.


netflix Patriot Act with Hasan Minhaj S3
4 odcinek 3. części Patriot Act with Hasan Minhaj / Być patriotą — zaprasza Hasan Minhaj (2018) | serial, stand-up, 3 części | 16+ | można pobrać | polskie napisy

Opis Netflix: Nowatorski program komediowy, w którym co niedziela Hasan Minhaj w przenikliwy sposób analizuje nowe informacje ze świata globalnej polityki i kultury.

W rolach głównych: Hasan Minhaj
Gatunki: Seriale i programy, Programy komediowe, Amerykańskie seriale i programy
Kategorie: Cyniczne, Zabawne, Błyskotliwe

Komik Hasan Minhaj zdobył Nagrodę Peabody’ego za swój stand-up „Homecoming King” zrealizowany dla serwisu Netflix.

 

Część 1: Nowatorski program komediowy, w którym Hasan Minhaj w przenikliwy sposób analizuje nowe informacje ze świata globalnej polityki i kultury.

Część 2: Hasan Minhaj co niedzielę wraca z nowymi odcinkami, w których prezentuje swoje unikatowe i zabawne opinie na temat tego, co dzieje się w kulturze i polityce.

Część 3: Hasan Minhaj powraca z kolejną odsłoną swojego opiniotwórczego programu komediowego pełnego ostrych i przenikliwych komentarzy. Nowy odcinek w każdą niedzielę.

S3O4 – Wyniki wyborów w Indiach i skandal 1MDB w Malezji – 30m

netflix Patriot Act with Hasan Minhaj S3E4

Hasan analizuje wyniki wyborów w Indiach i bierze pod lupę skandal związanym z oskarżeniami rządu Malezji przeciwko bankowi inwestycyjnemu Goldman Sachs.

Kolejne odcinki będą debiutować w ofercie co niedzielę.


KOMENTARZE:

3 komentarze do “Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska – 2 czerwiec 2019

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner