Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska – 2 marca 2020r

Facebooktwitter

Oferta Netflix Polska powiększyła się dziś o dwa nowe filmy. Trzy filmy i jeden serial zostały dziś usunięte z oferty, a dwa filmy zostaną z niej usunięte 9 marca 2020r.

Dzisiejsze nowości

Amit Tandon: Family Tandoncies (2019)
film – 1g12m – polskie napisy

Od śmierci romantyzmu w małżeństwie po trudy współczesnego rodzicielstwa. Amit Tandon dzieli się mądrością i żartami, na które mógł wpaść tylko zmęczony życiem ojciec.

W rolach głównych: Amit Tandon

Gatunki: Stand-upy, Komedie

Superfly (2018)
film – 1g56m – polskie napisy i lektor

Remake filmu z 1972 r. Handlarz narkotyków myśli o emeryturze. Najpierw jednak musi wyrównać porachunki z konkurencją.

W rolach głównych: Trevor Jackson, Jason Mitchell, Michael Kenneth Williams

Gatunki: Akcja i przygoda, Kryminalne filmy akcji i przygodowe, Filmy kryminalne, Filmy gangsterskie, Dramaty kryminalne, Dramaty
Kategorie: Emocjonujący

 

Filmy dziś usunięte

Danny Says (2015)
film – 1g43m – 5,59/10 – polskie napisy

Film dokumentalny o ekscentrycznym dziennikarzu Dannym Fieldsie, który pomógł rozwinąć skrzydła wielu artystom awangardowym, późniejszym ikonom muzyki.

For Grace (2015)
film – 1g31m – 6,13/10 – polskie napisy i lektor

Szef kuchni Curtis Duffy pilnuje budowy swojej restauracji, Grace, jednocześnie wspominając trudne dzieciństwo i niełatwe relacje w dorosłym życiu.

Jumanji: Welcome to the Jungle / Jumanji: Przygoda w dżungli (2017)
film – 1g59m – polskie napisy i dubbing

Czwórka nastolatków zostaje wciągnięta do dżungli w grze wideo i musi uporać się z trudną misją po przybraniu formy komicznie niedopasowanych dorosłych awatarów.

 

Kiedy dzieciaki odkrywają starą konsolę gier wideo z grą “Jumanji”, o której nigdy dotąd nie słyszały, natychmiast przenoszą się w świat niebezpiecznej dżungli. To właśnie w niej dzieje się akcja gry, a one stają się awatarami postaci, które wybrały: zapalony gracz Spencer staje się odważnym łowcą przygód (Dwayne Johnson), fan piłki Fridge zamienia się (według własnych słów) w Einsteina (Kevin Hart), Bethany – popularna dziewczyna z sąsiedztwa – staje się profesorem w średnim wieku (Jack Black), natomiast niepozorna Martha przybiera postać nieustraszonej wojowniczki (Karen Gillan). Wkrótce odkrywają, że w Jumanji chodzi nie tylko o grę, ale przede wszystkim o przetrwanie. Aby wygrać i powrócić do realnego świata, będą musieli wyruszyć w najbardziej niebezpieczną przygodę życia, odkrywając prawdę o sobie, albo pozostać w świecie gry na zawsze…

Pioneers of African-American Cinema (1946)
serial – 6,13/10 – polskie napisy

Doborowa kolekcja ponad 20 filmów wyreżyserowanych przez prekursorów kina afroamerykańskiego w latach 1915–1946.

Filmy dostępne w ofercie tylko do 8 marca 2020r

Peter and the Farm / Peter i jego farma (2016)
film – 1g32m – 5,53/10 – polskie napisy

Jego gospodarstwo być może wygląda sielsko, ale Peter Dunning — szpakowaty, niewylewający za kołnierz rolnik — musi ciężko się napocić, aby związać koniec z końcem.

The Sunshine Makers / Dostawcy szczęścia (2015)
film – 1g30m – 5,87/10 – polskie napisy

Wybierz się w podróż, w której poznasz historię kariery i upadku Tima Scully’ego i Nicholasa Sanda, pionierów domowej produkcji narkotyków w szalonych latach 60.

Wszystkie filmy i seriale przeznaczone do usunięcia z oferty Netflix Polska oraz usunięte jak i premiery można na bieżąco śledzić w naszej wyszukiwarce na stronie https://www.nflix.pl/netflix-polska-lista-filmow-seriali/


Polecamy również

Netflix Polska: Premiery i aktualizacje w ofercie – 1 marca 2020r

Nowości w ofercie Netflix Polska na marzec 2020 – materiał wideo

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner