Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska – 22 listopada 2019

Facebooktwitter


Oferta Netflix Polska powiększyła się dziś o 3 nowe filmy, w tym 2 polskie produkcje oraz 5 nowych seriali. Cztery filmy zostały dziś usunięte, a jeden film został oznaczony do usunięcia z oferty 29 listopada 2019r.

Dzisiejsze nowości

Dino Girl Gauko / Dinołaczka (2019)
serial dla dzieci i młodzieży – polskie napisy i dubbing

Kiedy gimnazjalistka Naoko się złości, zmienia się w dinozaura Gauko! Dzięki przyjaciołom, kosmitom i nie tylko jej życie pełne jest zwariowanych sytuacji.

Sezon 1.: 20 odcinków od 22.11.2019 – Kiedy gimnazjalistka Naoko wpada w złość, zmienia się w dinozaura Gauko! Dzięki przyjaciołom, kosmitom i nie tylko ciągle przeżywa zwariowane przygody.

W rolach głównych: Naoko Matsui, Hiroshi Kamiya, Kazue Ikura

Gatunki: Seriale dla dzieci, Japońskie programy i seriale, Seriale anime
Kategorie: Zwariowany

Dolly Parton’s Heartstrings (2019)
serial – polskie napisy i lektor

Osiem opowieści o rodzinie, wierze, miłości i przebaczeniu w serialu inspirowanym kultowymi piosenkami Dolly Parton.

UHD, 4K, HDR, Dolby Vision

Sezon 1.: 8 odcinków od 22.11.2019 – Osiem opowieści o rodzinie, wierze, miłości i przebaczeniu w serialu inspirowanym kultowymi piosenkami Dolly Parton.

W rolach głównych: Dolly Parton, Julianne Hough, Kimberly Williams-Paisley

Gatunki: Seriale familijne do wspólnego oglądania, Dramaty telewizyjne, Amerykańskie seriale i programy
Kategorie: Uczuciowy, Wzruszający

Osiem piosenek Dolly i jej osiem historii. „Dolly Parton’s Heartstrings” to antologia opowieści, wspomnień i inspiracji stojących za najpopularniejszymi utworami legendy country.

Marie Curie: The Courage of Knowledge / Maria Skłodowska-Curie (2016)
film – 1g36m – polska produkcja, polskie napisy

Film o życiu dwukrotnej laureatki Nagrody Nobla, Marii Skłodowskiej-Curie, która mierzyła się z osobistymi tragediami i przekraczała granice w świecie nauki.

W rolach głównych: Karolina Gruszka, Arieh Worthalter, Charles Berling

Gatunki: Filmy oparte na faktach, Filmy biograficzne, Dramaty, Dramaty społeczne, Filmy i seriale historyczne, Dramaty historyczne, Filmy polskie, Dramaty polskie

Opis dystrybutora

Wystawna, międzynarodowa koprodukcja o życiu słynnej polskiej noblistki. Historia niezwykłej kobiety, która nie wahała się iść za głosem serca, a dzięki inteligencji, wiedzy i nieprzeciętnym umiejętnościom zdołała przekonać do siebie świat nauki, od zawsze zdominowany przez mężczyzn. To również niepowtarzalna podróż w czasie do Paryża z przełomu wieków – miasta sztuki i odkryć, które zmieniały świat.
W roli tytułowej w filmie wystąpiła Karolina Gruszka. Partnerują jej m.in. Iza Kuna w roli Bronisławy Skłodowskiej – siostry noblistki, Piotr Głowacki jako Albert Einstein, Jan Frycz jako Ernest Solvay – założyciel Międzynarodowego Instytutu Fizyki oraz Daniel Olbrychski jako Emile Amagat – zagorzały przeciwnik Marii.
Światowa premiera filmu „Maria Skłodowska-Curie” odbyła się w ramach Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Toronto. W listopadzie obraz znalazł się w prestiżowym Konkursie Głównym Międzynarodowego Festiwalu Sztuki Autorów Zdjęć Filmowych – Camerimage.
„Maria Skłodowska-Curie” to wierna faktom opowieść o niesamowitym życiu odkrywczyni dwóch pierwiastków – polonu i radu, ale także portret Skłodowskiej, jakiej nie znaliśmy – czułej matki, kochającej żony, kobiety charyzmatycznej, zdecydowanej, choć pełnej dylematów i sprzeczności. Była pierwszą kobietą, która zdobyła Nagrodę Nobla i do tej pory pozostaje jedyną kobietą wyróżnioną dwukrotnie tą nagrodą. Jako pierwsza w Europie uzyskała tytuł doktora, a w 1906 roku przyznano jej profesurę i równocześnie objęła własną katedrę na paryskiej Sorbonie, co we Francji było wydarzeniem bez precedensu.
Jednak droga do sławy wiodła ścieżką pełną wyzwań i wyrzeczeń. By wypełnić misję dla ludzkości, Skłodowska musiała zmierzyć się z samotnością w obcym kraju i nieoczekiwaną śmiercią męża. A także bronić swych racji w świecie naukowym zdominowanym przez mężczyzn. Z pełnej emocji i zwrotów akcji batalii, wyszła jednak zwycięsko, jako osoba godna naśladowania, zasługująca na podziw i wybitna pod każdym względem. Stała się najbardziej wpływową kobietą swoich czasów. O której Albert Einstein miał powiedzieć, że ze wszystkich ludzi sukcesu, tylko ona jedna nie zmieniała się pod wpływem sławy.
Mon frère / Mój brat (2019)
film – 1g36m – polskie napisy

Przerzucony z pełnego przemocy domu do brutalnego ośrodka poprawczego nastolatek uczy się życia w nowej rzeczywistości i nawiązuje niezwykłe sojusze, aby przetrwać.

W rolach głównych: MHD, Darren Muselet, Aïssa Maïga

Gatunki: Filmy francuskie, Filmy kryminalne, Dramaty kryminalne, Dramaty, Dramaty społeczne, Kino niezależne
Kategorie: Mroczny

Narcoworld: Dope Stories / Opowieści z narkoświata (2019)
serial – polskie napisy i lektor

Zobacz, jak przemytnicy narkotyków i policjanci próbują przechytrzyć siebie nawzajem w rożnych regionach świata.

Sezon 1.: 4 odcinki od 22.11.2019 – Zobacz, jak przemytnicy narkotyków i policjanci próbują przechytrzyć siebie nawzajem w rożnych regionach świata.

Gatunki: Amerykańskie seriale i programy, Seriale dokumentalne, Dokumenty kryminalne
Kategorie: Mocny, Mroczny

Nobody’s Looking (2019)
serial – polskie napisy

Nowy anioł stróż odkrywa sekret rządzący zasadami Sekcji Angelusów i łamie wszystkie oficjalne reguły dotyczące ochrony ludzi.

UHD, 4K

Sezon 1.: 8 odcinków od 22.11.2019 – Nowy „angelus” stróż odkrywa sekret rządzący zasadami Sekcji Angelusów i łamie wszystkie oficjalne reguły dotyczące ochrony ludzi.

W rolach głównych: Victor Lamoglia, Júlia Rabello, Kéfera Buchmann
Twórcy: Daniel Rezende, Carolina Markowicz, Teodoro Poppovic

Gatunki: Seriale fantasy, Seriale brazylijskie, Latynoamerykańskie seriale i programy, Dramaty telewizyjne, Seriale komediowe
Kategorie: Prześmiewczy

Obława (2012)
film – 1g27m – polska produkcja

Bezwzględny żołnierz partyzantki musi opuścić las i wrócić do cywilizacji, żeby dopaść swój kolejny cel — konfidenta, z którym łączy go niemal już zapomniana przeszłość.

W rolach głównych: Marcin Dorociński, Maciej Stuhr, Sonia Bohosiewicz

Gatunki: Filmy kryminalne, Filmy gangsterskie, Dramaty kryminalne, Dramaty, Dramaty o tematyce wojskowej, Filmy polskie, Thrillery polskie, Dramaty polskie, Thrillery, Thrillery kryminalne, Thrillery psychologiczne
Kategorie: Trzymający w napięciu

Singapore Social (2019)
serial – polskie napisy i lektor

Poznaj bliżej młodych Singapurczyków, którzy próbują odnaleźć się w zawiłym świecie pracy, miłości i rodziny, jednocześnie buntując się wobec stawianych im oczekiwań.

UHD, 4K

Sezon 1.: 8 odcinków od 22.11.2019 – Poznaj bliżej młodych Singapurczyków, którzy próbują odnaleźć się w zawiłym świecie pracy, miłości i rodziny, jednocześnie buntując się wobec stawianych im oczekiwań.

W rolach głównych: Nicole Ong, Mae Tan, Sukki Singapora

Gatunki: Reality TV, programy rozrywkowe i talk-show, Reality TV o ślubach i romansach, Reality TV, Amerykańskie seriale i programy

Filmy dziś usunięte

Baywatch / Baywatch. Słoneczny patrol (2017)
film – 1g56m – polskie napisy

Elitarny ratownik Mitch Buchannon z pomocą byłego olimpijczyka rozpracowuje kryminalną intrygę, która zagraża przyszłości plaży i całej zatoki.

Cherry Pop (2017)
film – 1g17m – polskie napisy

Gdy główna gwiazda wieczoru odmawia występu, zastępuje ją nowicjusz. Pozostałe królowe z Pesteczki wcale jednak nie zamierzają ułatwić mu debiutu.

LuTo (2015)
film – 1g2m – 6,13/10 – polskie napisy

Luisę i Tomása łączy głęboka miłość, ale rzeczywistość, z którą będą musieli się zmierzyć, może zatrząść ich związkiem w posadach.

The Boss Baby / Dzieciak rządzi (2017)
film dla dzieci i młodzieży – 1g37m – polskie napisy i dubbing

Siedmioletni Tim nagle trafia w samo centrum korporacyjnego spisku, gdy jego rodzice pojawiają się w domu z bobasem, któremu w głowie tylko interesy.

Film dostępny w ofercie tylko do 28 listopada 2019r

Geostorm (2017)
film – 1g49m – polskie napisy i lektor

Kiedy sieć satelitów, która służy do kontrolowania klimatu na Ziemi, ulega awarii, rozpoczyna się walka z czasem. Czy naukowcowi uda się zapobiec kataklizmowi?

W rolach głównych: Gerard Butler, Jim Sturgess, Abbie Cornish

Gatunki: Akcja i przygoda, Thrillery akcji, Hity kina akcji i przygody, Thrillery science fiction, Science fiction i fantasy, Filmy akcji science fiction i fantasy
Kategorie: Trzymający w napięciu, Emocjonujący

Wszystkie filmy i seriale przeznaczone do usunięcia z oferty Netflix Polska oraz usunięte jak i premiery można na bieżąco śledzić w naszej wyszukiwarce na stronie https://www.nflix.pl/netflix-polska-lista-filmow-seriali/


Polecamy również

🎅🎄 Oferta Netflix Polska na grudzień 2019 – planowane premiery – oficjalna lista filmów i seriali 🎅🎄

Netflix Polska: Premiery i aktualizacje w ofercie – 21 listopada 2019

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner