Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska (27.07.2018)

Facebooktwitter

netflix Orange Is the New Black S6
[AKTUALIZACJA] Zgodnie z naszą nieoficjalną listą premier w ofercie Netflix Polska na lipiec 2018r. i planem wydawniczym Netflix Polska na lipiec 2018r. dziś swoją premierę w ofercie mają nowe sezony seriali:

6. sezon Orange Is the New Black (2013) | serial, sezon 1-6 | 16+ | 8,8/10 | UHD/4K | polskie napisy i lektor
IMDb: 8.2/10

Uhonorowany nagrodą Emmy serial, w którym dobrze sytuowana mieszkanka Nowego Jorku trafia do więzienia dla kobiet, gdy na jaw wychodzi jej dawny konflikt z prawem.

W rolach głównych: Taylor Schilling, Kate Mulgrew, Laura Prepon
Gatunki: Seriale i programy, Dramaty telewizyjne, Programy komediowe, Amerykańskie seriale i programy
Twórca: Jenji Kohan

Uzo Aduba zdobyła za tę rolę nagrodę Emmy aż w dwóch kategoriach: dla najlepszej aktorki dramatycznej i komediowej.

 

Sezon 1: Piper musi pożegnać się z wygodnym nowojorskim życiem i przywdziać pomarańczowy strój więzienny, gdy na jaw wychodzą jej dawne powiązania z przemytem narkotyków.

Sezon 2: W wyczekiwanej kontynuacji serialu na życie pensjonariuszek Litchfield i relacje pomiędzy nimi wpływ mają szokujące informacje oraz przybycie nowych więźniarek.

Sezon 3: Nowe interesy, ruchy duchowe i problemy rodzicielskie wywracają do góry nogami życie więźniów oraz strażników Litchfield i prowadzą do walki o władzę.

Sezon 4: Nowe twarze i stare urazy — to może być mieszanka wybuchowa, zwłaszcza teraz, kiedy więzienie Litchfield ma zacząć zarabiać.

Sezon 5: W nowym, pełnym emocji sezonie układ sił w Litchfield ulega drastycznej zmianie w wyniku reakcji więźniarek na osobistą tragedię.

Sezon 6: W następstwie buntu niektóre osadzone lądują w Maksie, gdzie życie jest ciągłą walką pomiędzy nienawidzącymi się więziennymi blokami.

Dziewczyny z Litchfield powracają! Mają żelazną wolę i nic do stracenia. W więzieniu o zaostrzonym rygorze, słynnym maksie, zawiążą się nowe sojusze, a stare przyjaźnie zostaną wystawione na próbę. Czy bohaterki zwrócą się przeciwko sobie, czy będą trzymać się razem?


netflix Roman Empire s2
2. sezon Roman Empire / Cesarstwo Rzymskie (2016) | serial, sezon 1-2 | 6,54 / 10 | można pobrać | polskie napisy i lektor
IMDb: 6.7/10

Ten stylowy i efektowny serial, łączący elementy dokumentu i eposu, opowiada o burzliwych rządach Kommodusa i Juliusza Cezara.

W rolach głównych: Sean Bean, Aaron Jakubenko, Edwin Wright
Gatunki: Seriale i programy, Seriale i programy historyczne, Amerykańskie seriale i programy, Dokumenty, Dokumenty o tematyce historycznej

Rządy krwi: Śmierć Marka Aureliusza oznacza dla Rzymu koniec stulecia pełnego triumfów i zwycięstw. Władzę nad imperium przejmuje Kommodus, rozpieszczony syn zmarłego cesarza.

Władca imperium: Juliusz Cezar daje początek jednej z najpotężniejszych dynastii w historii, ale szybko odkrywa, że władza absolutna ma wysoką cenę.


netflix The Worst Witch s2
2. sezon The Worst Witch / Fatalna czarownica (2017) | serial, sezon 1-2 | 7+ | można pobrać | polskie napisy i dubbing
IMDb: 7.4/10

Podczas odwiedzin w szkole dla czarownic niezdarna dziewczyna uświadamia sobie, że może być jedną z nich. Serial na podstawie uwielbianych książek Jill Murphy.

W rolach głównych: Bella Ramsey, Clare Higgins, Meibh Campbell
Gatunki: Seriale i programy, Brytyjskie seriale i programy, Seriale dla dzieci

Sezon 1: Pierwszy rok Mildred w Akademii Czarów panny Cackle jest wypełniony eliksirami, zaklęciami, miotłami i… jedną katastrofą za drugą.

Sezon 2: W czasie drugiego roku nauki w Akademii Czarów panny Cackle na początkującą czarodziejkę Mildred Hubble i jej przyjaciółki czeka podwójna dawka magii i figli.


Czytaj również:

Oferta Netflix Polska na sierpień 2018 – planowane premiery – oficjalna lista filmów i seriali, materiały wideo

Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska (26.07.2018)


Aktualizacja: Do oferty Netflix Polska trafił dziś też 3. sezon serialu:

netflix El Chapo s3El Chapo (2018) | serial, sezon 1-3 | 16+ | można pobrać | polskie napisy i lektor
IMDb: 7.9/10

Ten serial dramatyczny oparty jest na prawdziwej historii wzlotów i upadków okrytego złą sławą meksykańskiego barona narkotykowego — Joaquína „El Chapo” Guzmána.

W rolach głównych: Marco de la O, Humberto Busto, Alejandro Aguilar
Gatunki: Seriale i programy, Seriale i programy kryminalne, Seriale akcji i przygodowe, Dramaty telewizyjne, Telewizyjne dramaty kryminalne, Thrillery telewizyjne, Amerykańskie seriale i programy
Twórcy: Silvana Aguirre, Carlos Contreras

Sezon 1: Ten serial dramatyczny oparty jest na prawdziwej historii wzlotów i upadków okrytego złą sławą meksykańskiego barona narkotykowego — Joaquína „El Chapo” Guzmána.

Sezon 2: El Chapo ucieka z więzienia i skłania rząd do poparcia go w roli przywódcy federacji karteli. Jednak nie wszystkie kartele chcą do niej dołączyć. Wybucha wojna.

Sezon 3: El Chapo próbuje rozszerzyć zasięg swojego imperium na cały świat i nawiązuje znajomość ze znaną aktorką, której opowiada historię swojego życia.

 

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner