Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska – “Aquaman”, “Ciemno, prawie noc”, “Bezpaństwowcy”, usunięto film “Łowca androidów: Ostateczna wersja reżyserska”

Facebooktwitter

Netflix filmy

Oferta Netflix Polska powiększyła się dziś o 5 nowych filmów, w tym dwie polskie produkcje oraz o jeden miniserial. Jeden film został dziś usunięty z oferty a dwa filmy zostaną z niej usunięte 15 lipca 2020r.

Nowości

Netflix filmy Aquaman (2018)
film – 2g23m

Superbohater Arthur Curry dowiaduje się, co to znaczy być Aquamanem, gdy musi powstrzymać króla Atlantydy przed wojną ze światem na powierzchni.

W ofercie od: 2020-07-08

Aquaman, który jest legendą od ponad 70 lat, to Król Siedmiu Mórz. Misją, tego niechętnie sprawującego rządy na Atlantydzie władcy, jest ochrona całego świata. Miota się on jednak między światem ponad powierzchnią wód nieustannie pustoszącym morza, a mieszkańcami Atlantydy dążącymi do wszczęcia buntu.

Netflix filmy Ciemno, prawie noc (2019)
film – 1g53m

Dziennikarka wraca do rodzinnego miasta, by zbadać sprawę zaginionych dzieci. Poszukiwanie prawdy zmuszą ją do zmierzenia się z tajemnicami własnej rodziny.

W ofercie od: 2020-07-08

Ekranizacja głośnej, uhonorowanej nagrodą literacką NIKE powieści Joanny Bator – „Ciemno, prawie noc” w reżyserii Borysa Lankosza („Ziarno prawdy”, „Rewers”). Film produkują Leszek Bodzak i Aneta Hickinbotham ze studia Aurum Film, producenci wielokrotnie nagradzanej „Ostatniej Rodziny”. Scenariusz „Ciemno, prawie noc” to wspólne dzieło Magdaleny Lankosz i Borysa Lankosza, które zręcznie łączy elektryzującą historię kryminalną z elementami kina grozy. W rolę dziennikarki Alicji Tabor, która powraca do rodzinnego miasta, aby napisać reportaż o tajemniczych zaginięciach dzieci, wcieli się Magdalena Cielecka. W gwiazdorskiej obsadzie znajdują się również: Marcin Dorociński, Dawid Ogrodnik, Aleksandra Konieczna, Eliza Rycembel, Jerzy Trela, Dorota Kolak, Agata Buzek, Piotr Fronczewski czy Roma Gąsiorowska.

Kiedy Wałbrzychem wstrząsa seria tajemniczych zaginięć dzieci, do miasta przybywa dziennikarka Alicja Tabor (Magdalena Cielecka). Powracająca po latach w rodzinne strony, nieustępliwa reporterka chce poznać rodziny zaginionych i rozwikłać zagadkę, wobec której nawet policja okazuje się bezsilna. W trakcie prywatnego śledztwa Alicja – dość nieoczekiwanie – wpada na trop dramatycznych wydarzeń, które swój początek miały dekady temu. Dążąc do odkrycia prawdy, dziennikarka będzie musiała stawić czoła nowemu zagrożeniu oraz temu, przed czym uciekała przez całe dorosłe życie – tajemnicy swojego dzieciństwa i szokującym sekretom własnej rodziny. Z czasem ponura intryga kryminalna połączy w jedno zaginięcia dzieci, wojenną przeszłość, legendę zaginionego skarbu oraz losy samej Alicji, która na swojej drodze zmierzy się z czystym wcieleniem zła, jak i zyska sojuszników, stojących po stronie dobra. Mroczna i piękna sceneria miasta oraz okolic zamku Książ dopełniają świat barwnych i niebezpiecznych postaci, w którym nasza bohaterka przestaje oceniać rzeczywistość tak jak dotychczas…

Netflix filmy El límite infinito (2020)
film – 47m

Jean Maggi zdobył w życiu wiele, w tym himalajskie szczyty. Twórcy dokumentu przyglądają się jego niezwykłej historii i zasługom dla świata sportu osób niepełnosprawnych.

W ofercie od: 2020-07-08

Netflix filmy Maly Jakub / Mały Jakub (2016)
film – 1g17m

Mężczyzna przyłapuje w mieszkaniu zmagającego się z licznymi problemami chłopca. Wkrótce przyjdzie im się zmierzyć ze swoimi bolesnymi doświadczeniami.

W ofercie od: 2020-07-08

Netflix filmy Mucho Mucho Amor: The Legend of Walter Mercado / Mucho, mucho amor: Legenda Waltera Mercado (2020)
film – 1g36m

Legendarny astrolog Walter Mercado, który zachwycał swoją barwnością i wrażliwością, zniknął u szczytu sławy. Ten dokument we wzruszający sposób wyjaśnia, co się stało.

W ofercie od: 2020-07-08

Netflix serial Stateless / Bezpaństwowcy (2020)
miniserial

Czwórka cudzoziemców — uciekająca kobieta, odważny uchodźca, zdeterminowana biurokratka i udręczony ojciec — spotyka się w australijskim areszcie imigracyjnym.

W ofercie od: 2020-07-08

Sezon 1.: 6 odcinków od 8.07.2020 – Drogi czworga cudzoziemców — uciekającej przed sektą kobiety, udręczonego uchodźcy, biurokratki i młodego ojca — spotykają się w australijskim areszcie imigracyjnym

Bezpaństwowcy to poruszający i pokazujący aktualne tematy serial o czterech nieznajomych, których drogi spotykają się w australisjkim areszcie imigracyjnym: stewardessie uciekającej przed niebezpieczną sektą, afgańskim uchodźcy, który z rodziną szuka schronienia przed prześladowaniami, młodym ojcu pragnącym uwolnić się od pracy bez perspektyw oraz biurokratce, która ściga się z czasem, aby zapobiec wielkiemu skandalowi.

Film usunięty

Netflix filmy Blade Runner: The Final Cut / Łowca androidów: Ostateczna wersja reżyserska (1982)
film – 1g57m – polskie napisy i lektor

W mrocznym i duszącym się od smogu Los Angeles łowca androidów Rick Deckard wraca do pracy, aby dopaść czterech zbiegłych „replikantów”.

 

Filmy dostępne tylko do 14 lipca 2020r.

Netflix filmy Nancy Drew and the Hidden Staircase / Nancy Drew i ukryte schody (2019)
film – 1g29m – polskie napisy i lektor

Szesnastoletnia Nancy Drew jest znudzona życiem w małym miasteczku — aż pewnego dnia razem z byłą przeciwniczką postanawia rozwiązać zagadkę tajemniczego domu.

Netflix filmy The Score / Rozgrywka (2001)
film – 2g3m – 7,37/10 – polskie napisy i lektor

Szykujący się do emerytury włamywacz Nick, ekstrawagancki paser Max i utalentowany, choć bardzo wybuchowy, złodziej Jackie szykują skok na urząd celny w Montrealu.

Wszystkie filmy i seriale przeznaczone do usunięcia z oferty Netflix Polska oraz usunięte jak i premiery można na bieżąco śledzić w naszej wyszukiwarce na stronie https://www.nflix.pl/netflix-polska-lista-filmow-seriali/


Polecamy również

Netflix Polska: Rozłąka – zapowiedź, pierwsze zdjęcia i data premiery nowego serialu z Hilary Swank

Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska – „Robaczki z Zaginionej Dżungli”, „Sarila”, „Jim Jefferies: Intolerant” i ponad 20 filmów usuniętych

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner