Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska cz. 3 (22.06.2018)

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 3.6]

netflix shooter s3
Zgodnie z planem wydawniczym Netflix Polska na czerwiec 2018r. dziś swoją premierę w ofercie ma nowy, 1 odcinek 3. sezonu serialu Shooter / Strzelec (2016):

Shooter / Strzelec (2016) | serial, sezon 1-3 | 16+ |  7,1/10 | można pobrać | polskie napisy i lektor
IMDb: 7.6/10

Były snajper Marines powraca do służby, aby udaremnić zamach na prezydenta Stanów Zjednoczonych. Wkrótce zostaje oskarżony o morderstwo, którego nie popełnił.

W rolach głównych: Ryan Phillippe, Omar Epps, David Marciano
Obsada: Ryan Phillippe, Omar Epps, Cynthia Addai-Robinson, David Marciano, Shantel VanSanten, Tom Sizemore, Eddie McClintock, Josh Stewart
Gatunki: Seriale i programy, Programy i seriale kryminalne, Seriale akcji i przygodowe, Dramaty telewizyjne, Telewizyjne dramaty kryminalne, Amerykańskie seriale i programy
Twórca: John Hlavin

Sezon 1: Emerytowany snajper ma pomóc udaremnić spisek na prezydenta Stanów Zjednoczonych, ale sam staje się głównym podejrzanym. Zrobi wszystko, by oczyścić swoje imię.

Sezon 2: Ledwo Bob Lee Swagger uporał się z jednym konfliktem, a już czeka go kolejny, w którym znów znajdzie się w samym środku akcji.

Sezon 3: W sezonie 3 tego trzymającego w napięciu serialu Bob Lee Swagger po raz kolejny musi walczyć o życie — tym razem próbując wyjaśnić spisek, który bardzo mocno go dotyka.

S3:O3 – 1. Boczne drogi – 43min
netflix shooter S3E1

Retrospekcja rzuca nowe światło na dzieciństwo Boba Lee. Isaac i Julie prowadzą poszukiwania. Nadine stawia czoła skorumpowanemu senatorowi.

Następny odcinek serialu pojawi się w ofercie od 29 czerwca 2018r.


Tylko do 28 czerwca 2018r. w ofercie Netflix Polska będzie dostępny film animowany:

netflix Dashavatar Every Era Has a Hero
Dashavatar: Every Era Has a Hero (2008) | film | 1g59m | 13+ | można pobrać | polskie napisy

Animowany musical indyjski o dwójce dzieci, które odbywają podróż w czasie, by poznać 10 postaci, które przyjmował Wisznu, by pokonać zło w każdej epoce.

W rolach głównych: Shatrughn Sinha, Sachin Khedekar, Shreyas Talpade
Gatunki: Filmy familijne i dla dzieci, Filmy dla dzieci w wieku 5–7 lat, Filmy dla dzieci w wieku 8–10 lat, Filmy familijne, Familijne filmy animowane
Reżyser: Bhavik Thakore


Czytaj również:

Planowane premiery w ofercie Netflix Polska na lipiec 2018 – lista nieoficjalna

Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska cz. 2 (22.06.2018)


 

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...