Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska, nowy serial przeznaczony do usunięcia (23.09.2018)

Facebooktwitter

netflix A Taiwanese Tale of Two Cities s1Zgodnie z naszą wcześniejszą zapowiedzią przedwczoraj w ofercie Netflix Polska zadebiutował nowy odcinek serialu:

A Taiwanese Tale of Two Cities / Tajwańska opowieść o dwóch miastach (2018) | serial, sezon 1 | 13+ | można pobrać | polskie napisy

Lekarka z Tajpej i programistka z San Francisco zamieniają się domami i rozpoczynają przygodę pełną wyzwań, tajemnic i nieoczekiwanych spotkań.

W rolach głównych: Tammy Chen, James Wen, Peggy Tseng
Obsada: Tammy Chen, James Wen, Peggy Tseng, Denny Huang
Gatunki: Seriale i programy, Azjatyckie seriale i programy, Dramaty telewizyjne
Kategorie: Sentymentalne, Oszczędne w środkach

Reżyser Nelson Yeh jest także twórcą seriali „Far and Away”, „La Grande Chaumière Violette” i „Way Back Into Love”.

 

S1O4 – 4. Odcinek 4 – 69 min
netflix A Taiwanese Tale of Two Cities S1E4

Nian-nian ma wkrótce wyjechać do Tajwanu, ale Ryan namawia ją, by została. Jo przeciwstawia się nadopiekuńczej mamie, która zachęca ją do przyjazdu do USA.

Kolejny odcinek serialu zadebiutuje w ofercie Netflix Polska od 29 września 2018r.


Tylko do 22 października 2018r. będzie dostępny w ofercie Netflix Polska serial:

netflix The Vampire DiariesThe Vampire Diaries / Pamiętniki wampirów (2009) | serial, sezon 1-8 | 16+ | 8,41/10 | można pobrać | polskie napisy i lektor
IMDb: 7.7/10

Dwaj zwaśnieni bracia–wampiry uwięzieni w ciałach nastolatków, Stefan i Damon, walczą o względy urzekającej Eleny.

W rolach głównych: Nina Dobrev, Paul Wesley, Ian Somerhalder
Obsada: Nina Dobrev, Paul Wesley, Ian Somerhalder, Steven R. McQueen, Sara Canning, Kat Graham, Candice King, Zach Roerig, Michael Trevino, Matthew Davis, Joseph Morgan
Gatunki: Seriale i programy, Programy i seriale dla nastolatków, Dramaty telewizyjne, Seriale science fiction i fantasy, Amerykańskie seriale i programy
Kategorie: Trzymające w napięciu, Przerażające
Twórcy: Julie Plec, Kevin Williamson

Głośny serial Kevina Williamsona („Jezioro marzeń”) z Ianem Somerhalderem („Zagubieni”) w jednej z głównych ról.

 

Sezon 1: W małym, pełnym tajemnic miasteczku w Virginii dwóch braci-wampirów — dobroduszny Stefan i nikczemny Damon — konkuruje o uczucie 17-letniej Eleny Gilbert.

Sezon 2: Podczas gdy Elena przeżywa katusze, próbując wybrać jednego ze zwaśnionych braci-wampirów, Stefana lub Damona, w Mystic Falls wychodzą na jaw mroczne tajemnice.

Sezon 3: Trzeci sezon serialu dla młodzieży rzuca upiorne światło na tajemniczą i krwawą przeszłość rywalizujących braci: Stefana i Damona.

Sezon 4: Zbliża się moment ukończenia szkoły przez Elenę i jej znajomych. Natomiast w Mystic Falls pojawia się nowy czarny charakter, który planuje zniszczyć miasteczko.

Sezon 5: Życie zarówno śmiertelników, jak i wampirów nie kończy się po liceum. W piątym sezonie upiornego serialu ekipa z Mystic Falls wybiera się na studia.

Sezon 6: Elena i ekipa z Mystic Falls nadal próbują otrząsnąć się po stracie i żyć normalnie. Jednak przeszłość nie da im o sobie zapomnieć.

Sezon 7: Gdy Damon stara się poradzić sobie z nową rzeczywistością, wśród Heretyków — wampirów z mocami czarownic — pojawia się nowy, groźny wróg.

Sezon 8: W ostatnim sezonie serialu Stefan walczy z demoniczną siłą, która obrała za cel klan Salvatorów i opętała Damona. Jego relacja z Eleną jest zagrożona.


Czytaj również:

Netflix Polska: Premiery i aktualizacje w ofercie, film usunięty oraz nowy przeznaczony do usunięcia (22.09.2018)

Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska, nowy serial przeznaczony do usunięcia (20.09.2018)

 

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner