Premiery serialowe i aktualizacje w ofercie Netflix Polska – 7 czerwiec 2019

Facebooktwitter

W ofercie Netflix Polska debiutuje dziś także nowy odcinek serialu:

netflix-iZombie
5 odcinek 5. sezonu iZombie (2015) | serial, 1-5 | 13+ | 8,11/10 | można pobrać | polskie napisy i lektor
IMDb: 7.9/10

Opis Netflix: Studentka medycyny przemieniona w zombie próbuje pozostać człowiekiem, jedząc mózgi w kostnicy. Wkrótce odkrywa swój talent do rozwiązywania zagadek kryminalnych.

W rolach głównych: Rose McIver, Malcolm Goodwin, Rahul Kohli

Sezon 1: Młoda studentka medycyny wiedzie szczęśliwe życie do czasu, gdy zamienia się w zombie. Zaczyna pracę w kostnicy i odkrywa w sobie talent detektywistyczny.

Sezon 2: Liv pomaga przy sprawie kilku zabójstw, w tym morderstwa striptizerki. Major zmaga się z własną przemianą. W życiu Liv ponownie pojawia się Peyton.

Sezon 3: W trzecim sezonie Liv próbuje poradzić sobie z Vivian Stoll, prezes Fillmore-Graves Enterprises, oraz uchronić Seattle przed zmienieniem się w światową stolicę zombie.

Sezon 4: Liz próbuje odnaleźć się w Seattle po Dniu Demaskacji. Miasto stało się gettem zombie, gdzie grasują uliczne gangi, kwitnie czarny rynek i jest szalenie niebezpiecznie.

Sezon 5: W sezonie finałowym zombie z Seattle walczą z niedoborem żywności, Major przejmuje kontrolę nad Fillmore-Graves, a los Liv waży się na szali.

Gatunki: Seriale na podstawie komiksów, Seriale sensacyjne, Dramaty telewizyjne, Seriale komediowe, Horrory telewizyjne, Amerykańskie seriale i programy

Kategorie: Dziwaczne, Fantazyjne

Obsada: Rose McIver, Malcolm Goodwin, Rahul Kohli, Robert Buckley, David Anders, Aly Michalka

S5:O5 – 5. Death Moves Pretty Fast – 42m

netflix izombie S5E5

Al kończy pracę nad kontrowersyjnym artykułem. Blaine jest podejrzany o zamordowanie nastoletniego sąsiada pyszałka. Major cierpi na tajemniczą amnezję.

Kolejny odcinek serialu zadebiutuje w ofercie Netflix Polska co piątek.


Zgodnie z naszymi wcześniejszymi zapowiedziami z oferty Netflix Polska zostały dziś usunięte filmy:

Baby Mama / Mama do wynajęcia (2008)
film – 1g38m – można pobrać – 6,84/10 – polskie napisy i lektor

Gdy Kate dowiaduje się, że jest bezpłodna, wynajmuje zwariowaną Angie jako surogatkę. Obie kobiety przygotowują się do macierzyństwa, co powoduje masę zabawnych sytuacji.

Patch Adams (1998)
film – 1g55m – można pobrać – 7,03/10 – polskie napisy i lektor

Po opuszczeniu zakładu psychiatrycznego pewien mężczyzna postanawia zostać lekarzem i poprawiać jakość życia pacjentów, wprowadzając ich w dobry nastrój.

Paul (2011)
film – 1g43m – można pobrać – 7,48/10 – polskie napisy i lektor

Dwóch zakręconych na punkcie komiksów facetów postanawia sprawdzić, jakie sekrety kryje położona w Nevadzie Strefa 51, i poznaje pewnego kosmitę.

Rings (2017)
film – 1g42m – polskie napisy i lektor

Grupka studentów usiłuje odkryć złowrogą tajemnicę taśmy, o której mówi się, że w ciągu siedmiu dni sprowadza śmierć na każdego, kto ją obejrzy.

Savages / Savages: Ponad bezprawiem (2012)
film – 2g10m – można pobrać – 6,97/10 – polskie napisy i lektor

Gdy meksykański kartel narkotykowy próbuje przejąć kalifornijskie plantacje marihuany Bena i Chona oraz porywa ich wspólną dziewczynę, mężczyźni muszą zawalczyć o swoje.

Wszystkie filmy i seriale przeznaczone do usunięcia z oferty Netflix Polska oraz usunięte jak i premiery można na bieżąco śledzić w naszej wyszukiwarce na stronie https://www.nflix.pl/netflix-polska-lista-filmow-seriali/


Czytaj również:

Premiery filmowe w ofercie Netflix Polska, m.in. „Blade Runner 2049” w jakości UHD / 4K – 7 czerwiec 2019

Premiera filmu „Footloose” (2011) w ofercie HBO GO Polska – 6 czerwiec 2019

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner