Premiery w ofercie Netflix Polska (06.06.2018)

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 3.4]

netflix-Suits-s6-bg-1
Zgodnie z naszą nieoficjalną listą premier w ofercie Netflix Polska na czerwiec 2018r. i planem wydawniczym Netflix Polska na czerwiec 2018r. dziś swoją premierę w ofercie mają:

druga część 6. sezonu (odcinki 11-16) Suits / W garniturach (2011) – serial, sezon 1-6 – 16+ – 9,09/10 – można pobrać – polskie napisy i lektor
IMDb: 8.6/10

Mike’owi udaje się zaimponować znanemu prawnikowi i dostać się do prestiżowej kancelarii. Ma jednak pewien niewygodny sekret: nie skończył studiów prawniczych.

W rolach głównych: Gabriel Macht, Patrick J. Adams, Rick Hoffman
Gatunki: Seriale i programy, Dramaty telewizyjne, Programy komediowe, Amerykańskie seriale i programy
Twórca: Aaron Korsh

Amerykański serial dramatyczny stworzony przez Aarona Korsha. W rolach głównych Gabriel Macht i Patrick J. Adams.

 

Sezon 1: Harvey Specter, partner w prestiżowej kancelarii na Manhattanie, znalazł idealnego współpracownika. Problem w tym, że Mike nie jest prawnikiem.

Sezon 2: Podczas gdy Harvey stara się ratować pozycję Mike’a, Jessica próbuje sobie poradzić z porażką po nieoczekiwanym powrocie dawnego partnera.

Sezon 3: W kolejnym sezonie serialu utalentowanego prawnika Harveya Spectera i jego współpracownika Mike’a Rossa czeka szereg pasjonujących batalii sądowych.

Sezon 4: W czwartym sezonie Mike i Harvey stają na sali sądowej przeciwko sobie. Do tego w sprawie, która wzbudza zainteresowanie rządu.

Sezon 5: Harvey zmaga się z odejściem Donny. Mike i Rachel są coraz bliżsi zawarcia małżeństwa. Jessica próbuje uporządkować swoje nowe życie.

Sezon 6: Po procesie Mike jest zmuszony stawić czoła twardej rzeczywistości, a Jessica, Harvey i Louis usiłują załagodzić skutki jego sprawy dla firmy.

Pierwsze 10 odcinków 6. sezonu serialu zadebiutowało w ofercie Netflix Polska 2 maja 2018r.3. sezon Hinterland (2013) – serial, sezon 1-3 – 16+ – 7,87/10 – można pobrać – polskie napisy i lektor
IMDb: 7.6/10

Porzuciwszy Londyn dla malowniczej, walijskiej prowincji, detektyw z mroczną przeszłością przekonuje się, że w nowym miejscu czekają go nie mniej ponure tajemnice.

W rolach głównych: Richard Harrington, Mali Harries, Hannah Daniel
Gatunki: Seriale i programy, Brytyjskie seriale i programy, Seriale i programy kryminalne, Dramaty telewizyjne, Telewizyjne dramaty kryminalne, Thrillery telewizyjne
Twórca: Ed Thomas

Sezon 1: Śledczy z wydziału zabójstw z mroczną przeszłością porzuca Londyn na rzecz walijskiej prowincji. W nowym miejscu okazuje się, że życie tutaj nie będzie łatwiejsze.

Sezon 2: Detektywi Tom Mathias i Mared Rhys prowadzą dochodzenie w sprawie zwęglonych zwłok recydywisty znalezionych na plaży w hrabstwie Ceredigion.

Sezon 3: Trzeci sezon serialu zastaje inspektora Mathiasa dochodzącego do siebie po traumatycznym wypadku w nadmorskim Aberystwyth, gdzie zapętlają się stare i nowe sprawy.

Trzeci sezon liczy 4 odcinki.


Czytaj również:

Netflix Polska: Orange is the New Black – data premiery 6. sezonu!

Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska (05.06.2018)


 

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...