Premiery w ofercie Netflix Polska (19.05.2017)

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 2.7]

netflix-unbreakable-kimmy-schmidt-season-S3-bg-premiera-S3-1Zgodnie z planem wydawniczym Netflix Polska na maj 2017r. dziś premierę w ofercie Netflix Polska mają:

3. sezon serialu Unbreakable Kimmy Schmidt (2015) – serial, sezon 1-3 – UHD/4K – 13+ – 8,34 / 10 – można pobrać – polskie napisy i lektor
Oswobodzona spod władzy apokaliptycznej sekty postanawia zamieszkać w Nowym Jorku. Musi nauczyć się żyć w świecie, który, wbrew temu, co głosi sekta, wciąż istnieje.

W rolach głównych: Ellie Kemper, Jane Krakowski, Tituss Burgess.
Twórcy: Tina Fey, Robert Carlock

Ellie Kemper w roli Kimmy Schmidt — kobiety, która po ucieczce z sekty rozpoczyna nowe życie w Nowym Jorku. Z plecakiem w ręku, parą trampek na nogach i kilkoma nieoddanymi książkami z biblioteki zamierza stawić czoło światu, o którym nie miała pojęcia. Kimmy jest naiwna, ale ma silną osobowość. Nic jej nie powstrzyma!

Kimmy kończy szkołę średnią i jest gotowa, by pójść na studia. Z kolei Tytus potrzebuje nowej pracy, a może też i nowego chłopaka.

Serial zdobył aż siedem nominacji do nagrody Emmy w różnych kategoriach, m.in. wyróżnienia za znakomitą grę aktorską.


netflix-laerte-bg-1-1Laerte (2017) – film – 1g40m – 16+ – polskie napisy
Laerte Coutinho, jeden z najsłynniejszych brazylijskich rysowników, po przeżyciu prawie 60 lat w ciele mężczyzny pokazał się światu jako kobieta.

W rolach głównych: Laerte Coutinho
Reżyserzy: Lygia Barbosa da Silva, Eliane Brum

W tym osobistym dokumencie słynna transseksualna rysowniczka Laerte odkrywa swoją kobiecość i dzieli się swoimi przemyśleniami na ten temat.


netflix-the-keepers-S1-1-1The Keepers (2017) – serial, sezon 1 – 16+ – polskie napisy
Ten serial dokumentalny opisuje sprawę zamordowanej kilkadziesiąt lat temu siostry Catherine Cesnik i możliwego związku tej zbrodni z księdzem oskarżonym o molestowanie.

Grupa dzielnych kobiet próbuje odkryć prawdę o zamordowanej w 1969 r. zakonnicy Catherine Cesnik i zmowie milczenia wokół księdza oskarżonego o przestępstwa seksualne.

KOMENTARZE:

2 myśli nt. „Premiery w ofercie Netflix Polska (19.05.2017)

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...