Premiery w ofercie Netflix Polska cd. (15.09.2017)

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 3.2]

netflix-First They Killed My Father-bg-1[AKTUALIZACJA] Zgodnie z planem wydawniczym Netflix Polska na wrzesień 2017r. dziś swoją premierę w ofercie mają:

First They Killed My Father / Najpierw zabili mojego ojca (2017) – film – 2g16m – 16+ – polskie napisy i lektor
Pięcioletnia dziewczynka walczy o życie w Kambodży, gdzie nagle rozpoczęły się krwawe i przerażające rządy Czerwonych Khmerów.

W rolach głównych: Sreymoch Sareum, Kompheak Phoeung, Socheata Sveng
Gatunki: Dramaty, Dramaty biograficzne, Dramaty oparte na faktach, Dramaty o tematyce wojskowej, Filmy i seriale historyczne, Dramaty historyczne
Reżyser: Angelina Jolie

Ten poruszający film będący ekranizacją popularnej książki autorstwa Loung Ung wyreżyserowała Angelina Jolie.

Najpierw zabili mojego ojca to ekranizacja wspomnień pisarki i działaczki na rzecz praw człowieka Loung Ung, której udało się przeżyć krwawy reżim Czerwonych Khmerów (1975-1978). Historię oglądamy oczami małej Ung w wieku od piątego do dziewiątego roku życia, w czasie, gdy Czerwoni Khmerzy przejmują władzę w kraju. Film przedstawia niezłomnego ducha i poświęcenie Loung i jej bliskich, którzy robią wszystko, żeby pozostać razem, nawet na przekór straszliwemu reżimowi.

Najpierw zabili mojego ojca to oryginalny film Netfliksa wyprodukowany przez Angelinę Jolie oraz utytułowanego kambodżańskiego reżysera i producenta Rithy’ego Panha, nominowanego do Oscara za Znikający obraz. Producentami wykonawczymi filmu są Loung Ung, Maddox Jolie-Pitt, Adam Somner (Most szpiegów), Michael Vieira (Nad morzem) i Charles Schissel (Prestiż). Autorem zdjęć jest zdobywca Oscara Anthony Dod Mantle (Slumdog. Milioner z ulicy).


netflix-Strong Island-bg-1Strong Island (2017) – film – 1g47m – 16+ – polskie napisy

Mocny dokument, w którym Yance Ford opowiada o tym, jak zamordowano jego brata, rodzinnej żałobie i niesprawiedliwości rasowej.

Gatunki: Filmy nagrodzone, Filmy kryminalne, Filmy dokumentalne o tematyce kryminalnej, Filmy dokumentalne, Uznane przez krytyków filmy dokumentalne, Dokumenty społeczno-kulturalne
Reżyser: Yance Ford

Reżyser Yance Ford otrzymał za ten bardzo osobisty film nagrodę specjalną jury na Festiwalu Filmowym Sundance.


Do oferty trafił dziś również 5. sezon serialu:

netflix-project-mc2-bg-1-1-1Project Mc² (2015) – serial, sezon 1-5 – 7+ – polskie napisy i dubbing
Nastoletnia agentka McKeyla łączy siły z trzema bystrymi dziewczynami, aby stworzyć grupę agentek specjalnych, która walczy ze złem, wykorzystując naukę i technologię.

W rolach głównych: Mika Abdalla, Genneya Walton, Victoria Vida
Gatunki: Seriale i programy, Seriale dla dzieci
Twórca: Jordana Arkin

Danica McKellar, autorka poczytnych książek o matematyce, w roli przywódczyni tajnej organizacji NOV8.

Sezon 1: Nastoletnia agentka McKeyla rekrutuje trzy bystre dziewczyny, aby z ich wiedzą i umiejętnościami udaremnić planowany sabotaż startu rakiety księcia.

Sezon 2: Tajemniczy złoczyńca majstruje przy technologii Maywood Glen. Tajne agentki McKeyla, Adrienne, Bryden i Camryn szykują się do nowej akcji.

Sezon 3: Czy zaufany przyjaciel zamienił się we wroga? Dziewczyny muszą to sprawdzić, a do tego zająć się nowym zadaniem od ciotki McKeyli.

Sezon 4: Dziewczyny przyjeżdżają do siedziby NOV8. Tam otrzymują nową misję, podczas której będą pracować z kimś, kogo dobrze znają. Nie wszystko jednak idzie zgodnie z planem.

Sezon 5: Dziewczyny stają przed nowym wyzwaniem, kiedy odkrywają, że ktoś planuje wykraść z agencji Space Inc. prototyp nanotechnologii.


Aktualizacja: Dodatkowo do oferty trafiły dziś również nowe seriale:

netflix-American-Vandal-bg-s-1American Vandal (2017) – serial, sezon 1 – 16+ – można pobrać – polskie napisy i lektor
W liceum ktoś dokonuje aktu wandalizmu, ale główny podejrzany nie przyznaje się do winy i znajduje sojusznika w osobie pewnego filmowca. Intryga kryminalna na wesoło.

W rolach głównych: Tyler Alvarez, Griffin Gluck, Jimmy Tatro
Gatunki: Seriale i programy, Programy i seriale kryminalne, Programy i seriale dla nastolatków, Seriale komediowe, Amerykańskie seriale i programy
Twórcy: Tony Yacenda, Dan Perrault

Sezon 1: Liceum jest poruszone aktem wandalizmu, ale główny podejrzany się nie przyznaje i znajduje sojusznika w szkolnym reżyserze-amatorze. Satyryczna zagadka kryminalna.


netflix-Time The Kalief Browder Story-bg-1Time: The Kalief Browder Story / Czas: Historia Kaliefa Browdera (2017) – serial, sezon 1 – 16+ – można pobrać – polskie napisy i lektor
Serial opowiada tragiczną historię Kaliefa Browdera, nastolatka z Bronksu, który spędził trzy koszmarne lata w więzieniu, choć oficjalnie nigdy go nie skazano.

Gatunki: Seriale i programy, Amerykańskie seriale i programy, Filmy dokumentalne, Dokumenty biograficzne, Dokumenty społeczno-kulturalne
Twórcy: Jenner Furst, Julia Willoughby Nason, Nick Sandow

Producentami serialu są Harvey Weinstein i raper Jay-Z, który spotkał się z Browderem po jego wyjściu z więzienia.

KOMENTARZE:

4 myśli nt. „Premiery w ofercie Netflix Polska cd. (15.09.2017)

    • TVN 7 rozpoczął ostatnio emisję sezonu 5. (i pewnie nadal ma wykupione prawa do sezonów 1-4), więc szanse są na to raczej małe.

      • No jednej rzeczy nie rozumiem w Niemczech jest ten serial na Netflixie dostępny lecz u Nas nie o so tu biega ,Europa drugiej prędkości ?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Proszę wpisać znaki z obrazka [wielkość ma znaczenie]

Loading Disqus Comments ...
Loading Facebook Comments ...