Premiery w ofercie ShowMax Polska (15.06.2017)

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 2.8]

showmax-blod-driveZgodnie z wcześniejszą zapowiedzią w ofercie ShowMax Polska swoją premierę ma dziś pierwszy odcinek 1. sezonu serialu „Blood Drive” (2017).

Blood Drive (2017) – serial, sezon 1 – 16+ – polskie napisy i lektor
Wybierz się na szalony rajd w furach napędzanych krwią. Lubisz zapach apokalipsy o poranku? Kręcą Cię faszyzujące nimfomanki? Żaden problem. Nakarm swój silnik i ruszaj na łowy!

Reżyser: David Straiton
Obsada: Alan Ritchson, Christina Ochoa, Thomas Dominique

Nowy odcinek pojawi się w ofercie co czwartek.


Do oferty ShowMax Polska trafił dziś 9 odcinek 3. sezonu serialu „Fargo” (2014).

showmax-fargo-S3-bgFargo (2014) – serial, sezon 1-3 – 16+ – polskie napisy i lektor
Ewan McGregor w podwójnej roli. Dwóch braci. Jeden jest człowiekiem sukcesu, drugi życiowym nieudacznikiem. Zazdrość rodzi zawiść, a od tej już prosta droga do morderstwa. Witamy ponownie w Fargo!

Obsada: Billy Bob Thornton, Martin Freeman, Allison Tolman, Ted Danson, Kirsten Dunst, Patrick Wilson, Ewan McGregor
Reżyser: Adam Bernstein, Randall Einhorn, Michael Uppendahl

S3:O9 – Odcinek 9: Aporia – 48m
showmax-fargo-S3O9
Emmit zwierza się Glorii; Nikki negocjuje układ.

Nowy odcinek 3. sezonu będzie dostępny co tydzień, w czwartek.


ShowMax Polska udostępnił dziś w swojej ofercie finałowy, 10 odcinek 1. sezonu serialu „The Handmaid’s Tale / Opowieść podręcznej” (2017).

showmax-opowiesc-podrecnej-bg-final-S1-1-1The Handmaid’s Tale / Opowieść podręcznej (2017) – serial, sezon 1 – 16+ – polskie napisy i lektor
Witamy w alternatywnej rzeczywistości rodem z najgorszego koszmaru. Oto inna wersja historii świata, gdzie prawo stanowione jest przez mężczyzn i dla mężczyzn, a kobieta została sprowadzona do roli niemego reproduktora.

Obsada: Jordana Blake, Alexis Bledel, O-T Fagbenle
Reżyser: Reed Morano, Mike Barker, Floria Sigismondi

S1:O10 – Odcinek 10: Night – 58m
showmax-opowiesc-podrecznej-S1O10-final-S1
Serena Joy rzuca wyzwanie Fredzie i Komendantowi. Freda zmaga się z trudną nowiną, która zmieni jej życie. Podręczne stają w obliczu brutalnej decyzji.

Drugi sezon serialu również będzie dostępny w ofercie ShowMax Polska, jak tylko pojawią się premierowe odcinki w USA.

Slut-shaming. Zmuszanie do rodzenia. Ekstremalny patriarchat. Wykorzystywanie religii do manipulowania społeczeństwem. Kobieta jako własność. To teoretycznie nie rzeczywistość, tylko niektóre wątki poruszane w najnowszym serialu Showmax „Opowieść Podręcznej” opartym na powieści Margaret Atwood. Opowiada alternatywną, dystopijną historię USA. Na gruzach kraju, po licznych wojnach i katastrofie ekologicznej powstaje Gilead – totalitarny reżim oparty na ekstremalnym fundamentalizmie. Gilead dotyka malejąca płodność kobiet. Aby odnowić populację, pod groźbą zesłania do obozu pracy przy toksycznych odpadach, nieliczne, płodne kobiety są zmuszane do rodzenia dzieci na rzecz klasy rządzącej. Traktowane jako własność państwa i reglamentowane jak towar, nazywane są Służebnicami. Poddawane są praniu mózgu i są częścią domostw zarządzanych przez Komendantów i ich bezpłodne żony. Do nich należy właśnie główna bohaterka Offred (Elisabeth Moss), której celem jest przetrwanie i odnalezienie córki, którą jej odebrano. Współproducentem serialu jest sama autorka książki Margaret Atwood.

KOMENTARZE:

3 myśli nt. „Premiery w ofercie ShowMax Polska (15.06.2017)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Proszę wpisać znaki z obrazka [wielkość ma znaczenie]

Loading Disqus Comments ...
Loading Facebook Comments ...