Premiery w ofercie ShowMax Polska (26.05.2017)

Facebooktwitter

showmax-Andy-i-prehistoryczne-przygodyShowMax Polska w dniu dzisiejszym dodał do swojej oferty kilka nowych filmów i seriali.

Andy’s Prehistoric Adventures / Andy i prehistoryczne przygody (2016) – serial, sezon 1 – 7+ – polskie napisy i dubbing
Andy wie wszystko o zwierzętach, jednak co z dinozaurami? To zupełnie coś nowego dla tego odkrywcy. Andy wyrusza do prehistorii, aby podejrzeć życie wielkich gadów. Strzeżcie się, tyranozaury!

Reżyser: John Miller
Obsada: Andy Day, Puja Panchkoty, Elaine Claxton

showmax-doctor-fosterDoctor Foster / Doktor Foster (2015) – serial, sezon 1 – 16+ – polskie napisy i lektor
Zdradzona żona, nieuczciwy mąż i rozpadające się małżeństwo. Czas poznać prawdę, która kryje się za kłamstwami, ale czy doktor Foster jest na nią gotowa?

Reżyser: Tom Vaughan, Bruce Goodison, Jeremy Lovering
Obsada: Suranne Jones, Bertie Carvel, Clare-Hope Ashitey

showmax-Najpiękniejsze-pory-rokuSeasonal Wonderlands / Najpiękniejsze pory roku (2016) – serial, sezon 1 – polskie napisy i lektor [Krystyna Czubówna]
Oto trzy najbardziej zmienne w zależności od sezonu krajobrazy na Ziemi. Pejzaże Nowej Anglii, delta Okawango i archipelag Svalbard. Przyroda w tamtych rejonach ma magiczne właściwości.

Reżyser: Paul Bradshaw


I.T. / Kontrola Absolutna (2016) – film – 92m – 16+ – polskie napisy i lektor
Nowoczesna technologia jest w stanie pokonać nawet najpotężniejszych ludzi. Przekonuje się o tym pewien biznesmen, który następuje na odcisk przemądrzałemu informatykowi. Zaczyna się gra o życie.

Reżyser: John Moore
Obsada: Pierce Brosnan, James Frecheville, Anna Friel


Marguerite / Niesamowita Marguerite (2015) – film – 124m – 16+ – polskie napisy i lektor
Dziennikarz pisze ironiczny artykuł wychwalający talent muzyczny bardzo bogatej kobiety. Ta nie zdając sobie sprawy, że to prowokacja, postanawia wystąpić przed szeroką publicznością.

Reżyser: Xavier Giannoli
Obsada: Catherine Frot, André Marcon, Michel Fau


The Lorax / Lorax (2012) – film animowany – 87m – 7+ – polskie napisy i dubbing
Znacie Loraxa? Sprawia wrażenie zgryźliwego i złośliwego stworka, jednak w rzeczywistości ma on wielkie serce. Najbardziej na świecie kocha drzewa. Pewien młodzieniec z wielkimi marzeniami będzie potrzebował jego pomocy.

Reżyser: Chris Renaud
Obsada: Danny DeVito, Ed Helms, Zac Efron


Mississippi Burning / Mississippi w ogniu (1988) – film – 122m – 16+ – polskie napisy i lektor
Segregacja rasowa to prawdziwa plama na historii Ameryki. Niestety w Missisipi nadal nie jest dobrze. Ktoś zabija Afroamerykanów. Dwaj agenci FBI rozpoczynają śledztwo.

Reżyser: Alan Parker
Obsada: Gene Hackman, Willem Dafoe, Frances McDormand


Malice / Pełnia zła (1993) – film – 103m – 16+ – polskie napisy i lektor
Nie ma czegoś takiego jak idealny współlokator. Przekonuje się o tym młode małżeństwo, do którego wprowadza się szanowany lekarz. To wszystko jednak pozory. Wkrótce zaczyna się koszmar.

Reżyser: Harold Becker
Obsada: Nicole Kidman, Alec Baldwin, Bill Pullman


Gorky Park / Park Gorkiego (1983) – film – 124m – 16+ – polskie napisy i lektor
Amerykański thriller w radzieckiej rzeczywistości. Brutalne morderstwo, pozbawione twarzy ofiary, KGB, amerykańscy szpiedzy i piękna Joanna Pacuła w roli głównej. Tak się robiło kiedyś kryminały!

Reżyser: Michael Apted
Obsada: William Hurt, Lee Marvin, Brian Dennehy


Why Are We Getting So Fat? / Gruby temat: dlaczego tyjemy? (2016) – film dokumentalny – 50m – 7+ – polskie napisy i lektor
Tytuł programu mówi wszystko. Czemu ciągle tyjemy? Czy to genetyka, czy może niezdrowe jedzenie? Jak się rodzi nadwaga? Naukowcy spróbują odpowiedzieć na te pytania.

Reżyser: Alicky Sussman, Milla Harrison

showmax-park-gorkiego showmax-malice showmax-missisipi-w-ogniu showmax-lorax showmax-Marguerite showmax-kontrola-absolutnashowmax-Why-Are-We-Getting-So-Fat

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner