Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska cz. 2 (05.04.2019)

Facebooktwitter

netflix Our Planet S1
Zgodnie z naszą nieoficjalną listą premier w ofercie Netflix Polska na kwiecień 2019 i planem wydawniczym Netflix Polska na kwiecień 2019r. swoją premierę w ofercie mają dziś nowe seriale oraz nowe odcinki seriali:

Our Planet / Nasza planeta (2019) | serial, sezon 1 | 7+ | UHD/4K/HDR/Dolby Vision | można pobrać | polskie napisy i narrator (Krystyna Czubówna)

Opis Netflix: Twórca „Planety Ziemia” zabiera widzów w niezapomnianą podróż po najpiękniejszych zakątkach naszej planety.

Opis Netflix 1: Poznaj piękno świata przyrody i dowiedz się, jak zmiany klimatyczne wpływają na życie na Ziemi. Oto spektakularny i ambitny serial dokumentalny.

W rolach głównych: David Attenborough
Gatunki: Seriale familijne do wspólnego oglądania, Seriale naukowe i przyrodnicze, Amerykańskie seriale i programy, Seriale dokumentalne, Dokumenty, Filmy dokumentalne o środowisku naturalnym i ekologii
Kategorie: Inspirujące

Program twórców serialu „Planeta Ziemia”. Narratorem w polskiej wersji językowej jest Krystyna Czubówna.

 

Zwiastun niezwykłego serialu przyrodniczego Nasza planeta zabiera widzów w magiczną podróż po najbardziej niezwykłych zakątkach fascynującej planety, którą nazywamy domem. Ośmioodcinkowy serial twórcy Planety Ziemi zachwyca zjawiskowymi zdjęciami dzikiej przyrody, pokazując jednocześnie jak ogromne znaczenie dla naszego życia ma środowisko naturalne oraz jakie kroki należy podjąć, aby je ochronić. W dniu premiery serialu widzowie uzyskają także dostęp do dodatkowych materiałów ukazujących kulisy powstania serialu.

Realizacja tego szalenie ambitnego przedsięwzięcia trwała aż cztery lata. Materiał stworzony przez 600-osobową ekipę filmową powstawał w 50 krajach na wszystkich kontynentach skupiając się głównie na niezwykłej różnorodności środowiska naturalnego – od arktycznych pustkowi i tajemniczych głębin oceanów, przez rozległe krajobrazy Afryki, po tętniące życiem dżungle Ameryki Południowej.

Pierwszy odcinek zabiera widzów w podróż po tropikalnych lasach Brazylii i norweskim archipelagu Svalbard. Zobaczymy w nim, że te nietrwałe, połączone ze sobą ekosystemy mają kluczowe znaczenie dla istnienia życia na ziemi.

Kolejne odcinki poświęcone będą głównym biomom i siedliskom na kuli ziemskiej, takim jak pokrywy lodowe, dżungle, wody przybrzeżne, pustynie, sawanna, otwarte morze, wody słodkie i obszary leśne. Dzięki ekipie czołowych operatorów filmów przyrodniczych, badaczy i naukowców oraz najnowszym kamerom umożliwiającym nagrywanie w jakości 4K. po raz pierwszy udało się uchwycić w kadrze te zapierające dech w piersiach obrazy.

Ten niezwykle ambitny, zrealizowany na niespotykaną dotąd skalę serial, z pewnością przyciągnie widzów w każdym wieku i oczaruje publiczność na całym świecie. Co ważniejsze, zainspiruje on do dyskusji na temat środowiska naturalnego w momencie, w którym świat musi zacząć działać na rzecz jego ochrony. Widzowie będą mieli okazję podziwiać zjawiskowe krajobrazy oraz bezcenne, niezwykle rzadkie gatunki zwierząt, a jednocześnie dowiedzieć się jakie kroki muszą zostać podjęte, aby zapewnić im przetrwanie. „Na całym świecie zaburzone zostały występujące w przyrodzie wzajemne powiązania” – zauważa Attenborough. „Najbliższe 20 lat będzie miało decydujący wpływ na przyszłość życia na ziemi” – dodaje.

Serial Nasza Planeta został wyprodukowany przez Silverback Films, Ltd. we współpracy z WWF, a jego producentami są Alastair Fothergill i Keith Scholey.

Nasza planeta: Sezon 1 (teaser)
Światowej sławy biolog sir David Attenborough będzie narratorem nowego oryginalnego serialu dokumentalnego Netflix „Nasza planeta”.


KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...