ShowMax Polska – nowości cz. 2 (31.03.2017)

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 2.6]

showmax-ripper-streetShowMax Polska w dniu dzisiejszym dodał również do swojej oferty:

W dniu wczorajszym dodano sezon 3 a dzisiaj sezon 4 serialu Ripper Street (2012), serial, sezony 4, 16+ – dostępny lektor oraz napisy

Ach, ten wiktoriański Londyn. Mroczne zaułki, śmierdzące knajpy, zbiry, łajdacy i szulerzy. A pośród nich oni – policjanci z Dywizji H, którzy próbują ogarnąć całe to londyńskie szambo. Wychodzi im to z różnym skutkiem, dzięki czemu widz ma niezły ubaw.

PANDA BABIES  (2016), 47 minut, 7+ – dostępny lektor oraz napisy

Pandy wielkie, zwierzaki wielbione na całym świecie, walczą o przetrwanie. Tych magicznych stworzeń żyje dziś na wolności niecałe 2.000, więc trwają starania o zwiększenie ich populacji.

KAMELEON (1996), 104 minuty, 16+ – dostępny lektor oraz napisy

Jak bardzo trzeba się zmienić, aby znaleźć mordercę swojej rodziny? Film pokazuje drogę prawdziwego policyjnego kameleona, który nie cofnie się przed niczym, aby złapać zbrodniczego bossa narkotykowego.

Dziennik Mordercy (1996), 88 minut, 16+ – dostępny lektor oraz napisy

Umysł mordercy. Wytwór chorej jaźni czy może produkt systemu społecznego? Na to pytanie próbuje odpowiedzieć Killer: A Journal of Murder. Film stawia dużo niewygodnych pytań i daje kilka nieoczywistych odpowiedzi. Po raz kolejny amerykańska kinematografia wypuszcza obraz, będący ostrą krytyką systemu zza wielkiej wody. Jednym z producentów jest sam Oliver Stone. Killer to ważny głos w dyskusji i świetna fabularna opowieść.

Babka z Zakalcem (1991), 93 minuty, 12+ – dostępny lektor oraz napisy

Zastanawialiście się, jak wygląda życie aktorów i twórców oper mydlanych od kuchni? Jeśli tak, to w pełni zaprezentuje Wam je ten film. Mamy zatem marnych aktorów myślących, że są gwiazdami Hollywood i za bardzo wczuwają się w swoje role. Najśmieszniejszymi momentami są omawiane przez twórców rozwiązania, jak przywrócić jednego z bohaterów do serialu, więc jeżeli lubicie głupie pomysły, będziecie tym filmem zachwyceni.

Noc na Manhattanie (1997), 109 minut, 16+ – dostępny polski lektor oraz napisy

Miarą amerykańskiej kultury jest to, jak często kwestionuje ona swój system sprawiedliwości. Doskonale widać to w filmach. Kinematografia wielokrotnie pokazywała przypadki, których amerykańskie społeczeństwo powinno się wstydzić. Tak jest też i tym razem. Uczciwy prokurator staje przed dylematem moralnym, kiedy okazuje się, że jego bliscy są wplątani w pewną nieprzyjemną sprawę kryminalną, którą prowadzi. Droga, którą wybiera, wcale nie jest tak niezłomna, jak chcieliby widzieć ją obrońcy sprawiedliwości.

Nowe Szaty Cesarza (1987), 81 minut, b.o. – dostępny lektor oraz napisy

Mówi się, że szewc bez butów chodzi. A jak to wygląda u krawców? Czy chodzą bez ubrań? Dwóch świeżo zwolnionych z więzienia skazańców postanawia podać się za krawców na dworze bogatego cesarza. A okazja, żeby wtopić się w tłum jest znakomita, ponieważ za mąż ma wyjść księżniczka Gilda. Jaki jest najlepszy strój dla tak znakomitego klienta? Oczywiście jego brak. Do tego dobrze będzie, jeśli cesarzowi wmówi się, że strój widzą tylko bogaci i mądrzy ludzie. Jeśli lubicie plaże dla nudystów, lub zastanawiacie się nad kupnem ubrania na miarę to jest film dla Was 😉

Rozmowa (1974), 110 minut, 16+ – dostępny lektor oraz napisy

Harry Caul jest facetem, przed którym nie ukryje się żadna rozmowa. Wyśledzi Cię nawet, jeśli rozmawiasz z kimś na dnie Pacyfiku w łodzi podwodnej. Przy tym zachowuje chłodny dystans autostrado prowadzonych spraw. Jednak pewnego dnia będzie zmuszony złamać swoją najważniejszą zasadę. Ten film spodoba Ci się, jeśli uważasz, że telefony komórkowe to zło i wolisz spotykać się na żywo lub pisać listy. Jednak najlepiej nie oglądaj go w miejscach publicznych. Możesz być na podsłuchu.

Bud, Pies na Medal (1998), 91 minut, b.o. – dostępny lektor

Pies jak wiadomo jest najlepszym przyjacielem człowieka, a jeżeli dodatkowo gra w futbol amerykański to jest coś. Sympatyczna komedia dla całej rodziny o sile przyjaźni.

Orzeszek (2004), 87 minut, b.o. – dostępny lektor

Co zrobić gdy dorośli nie są zadowoleni z obecności pieska w domu? Sal i Ray nie dość że trafiają do przybranej rodziny, to jeszcze muszą pozbyć się ukochanego pupila.

Kieszonkowy Dziadek (2010), serial, 3 sezony, polskie audio

Dziadek ma zaczarowaną zmniejszającą czapkę. Kiedy ją zakłada, kurczy się i chowa w kieszeni Jasona, albo w jego plecaku, pudełku na drugie śniadanie lub piórniku.

Topsy I Tim (2013), serial, 2 sezony, polskie audio

KOMENTARZE:

Jedna myśl nt. „ShowMax Polska – nowości cz. 2 (31.03.2017)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Proszę wpisać znaki z obrazka [wielkość ma znaczenie]

Loading Disqus Comments ...
Loading Facebook Comments ...