Showmax Polska: SNL Polska – Cukier się skończył, Białko się ścięło – parodia filmów Vegi

Facebooktwitter

Olga Bołądź w SNL Polska min
Prowadząca 8. odcinek SNL Polska, Olga Bołądź, sparodiowała rolę, którą zagrała w „Służbach specjalnych”. Ten skecz, łączący bohaterów filmów Vegi ze sznytem przeboju Tarantino, to prawdziwy hit!

Olga Bołądź, występując w SNL Polska, wykazała się ogromnym dystansem zarówno do siebie, jak i do swojej kariery. W skeczu „Kiedy Cukier poznał Białko” sparodiowała rolę, jaką zagrała w filmie Patryka Vegi „Służby Specjalne”. W postać tytułowego „Cukra” wcielił się Sebastian Fabijański, który również ukazał humorystyczną interpretację swojego bohatera z produkcji „Pitbull. Niebezpieczne kobiety”. Efektem tej współpracy jest zajawka filmu, jaki mógłby powstać przy połączeniu sił twórczych Patryka Vegi i Quentina Tarantino. Niegrzeczna historyjka gangsterska z zabawnymi odniesieniami do kultowego „Pulp Fiction” podbiła serca widzów i internautów.

Prowadząca odcinka wystąpiła również w pozostałych skeczach, m.in. w roli borykającej się z brakiem powodzenia u klientów dziewczyny z agencji oraz młodszej siostry chirurga, któremu utrudniała przeprowadzenie operacji. Jako czarownica wzięła też udział w zlocie, podczas którego wiedźmy nieopacznie raczą się eliksirem prawdy.

Na scenie muzycznej podczas 8 odcinka show zagrała Margaret. Piosenkarka wykonała dwa utwory ze swojego najnowszego, drugiego albumu „Monkey Business”: „What You Do” oraz „Byle Jak”.Poza występami Olgi i Margaret, jak co tydzień nie zabrakło nawiązań do aktualnych wydarzeń ze sceny politycznej i medialnej. Zobaczyliśmy m.in. urodziny Hitlera, świętowane w lesie przez neonazistów tańczących makarenę i ich nieudolne próby posługiwania się językiem niemieckim. Natomiast gościem specjalnym Weekend Update był „Kuba Wojewódzki”, który przybył do studia, by skomentować swój spór z Małgorzatą
Rozenek-Majdan.

Margaret w SNL Polska min

Cały odcinek można obejrzeć rejestrując się w serwisie www.showmax.com. Dla nowych użytkowników pierwsze 14 dni jest za darmo.

Kanał YouTube SNL Polska: https://www.youtube.com/SNLPolska

Oficjalny fanpage: https://www.facebook.com/SNL.Polska/

Oficjalny Instagram: https://www.instagram.com/snlpolska/

SNL Polska to lokalna wersja najsłynniejszego programu satyrycznego na świecie, czyli Saturday Night Live, który już od 43 lat powstaje w studiu NBC na Rockefeller Plaza w Nowym Jorku. W stałej obsadzie polskiej edycji znaleźli się: Laura Breszka, Mateusz Grydlik, Monika Babula, Karolina Piechota, Sebastian Stankiewicz, Helena Ganjalyan, Michał Zieliński, Magda Smalara, Michał Meyer, Szymon Mysłakowski i Kamil Pruban.

O formacie SNL
SNL to program instytucja. Co tydzień w sobotę wieczorem grupa aktorów komediowych wraz z gościem specjalnym w roli gospodarza odcinka, wystawia skecze, które komentują aktualne wydarzenia czy zjawiska społeczne. Do tego dochodzi wyjątkowy gość muzyczny oraz stały segment – Weekend Update, czyli parodia programu informacyjnego. Gość specjalny i zarazem gospodarz danego odcinka odgrywa kluczową rolę w jego powstawaniu. To wokół niego budowane jest całe show. Uczestniczy w procesie pisania skeczy, ich prób oraz występuje w kilku z nich. Osoba prowadzącego jest inspiracją dla całego zespołu twórczego.

O Showmax
Showmax to serwis, w którym można oglądać seriale i filmy przez internet. W ramach miesięcznej opłaty użytkownicy mogą cieszyć się treściami w dowolnych ilościach – bez reklam, za pomocą rozmaitych urządzeń, m.in. smartfonów, tabletów, komputerów czy telewizorów. Mogą także skorzystać z funkcji Ściągnij i oglądać tytuły nawet bez dostępu do internetu. Serwis można wypróbować za darmo przez 14 dni, rejestrując się na www.showmax.com.


Czytaj również:

Netflix Polska: Premiery w ofercie (29.01.2018)

Netflix Polska prezentuje zapowiedź pierwszego duńskiego serialu oryginalnego – The rain


 

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner