Stało się, Netflix udostępnił możliwość pobierania nagrań na urządzeniach mobilnych

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 3.5]

netflix-mobile-fon-whitePogłoski o możliwości udostępnienia przez Netflixa opcji pobierania nagrań pojawiały się od dobrych kilku miesięcy.

netflix-pobieranie-android-mini
Dziś tryb pobierania nagrań trafił do mobilnych aplikacji Netflix na iOS i Androidzie (tylko na wybranych urządzeniach). Opcja jest dostępna dla każdego planu abonamentowego.

Nagrania, które można pobrać posiadają oprócz ikonki odtwórz, ikonkę pobierz  netflix-pobieranie-ikonka-1

Obecnie do pobrania dostępne są produkcje  Netflix Originals. Netflix obiecuje, iż będzie sukcesywnie powiększać ofertę filmów i seriali dostępnych do pobrania.

 

KOMENTARZE:

6 myśli nt. „Stało się, Netflix udostępnił możliwość pobierania nagrań na urządzeniach mobilnych

  1. w poprzednich miesiącach premiery na 1 dzień miesiąca były juz po północy teraz skorpiona 1 sezonu nie ma na ta chwile,for the love of spock też, natomiast ten świateczny duch cały film bez polskiego audio , ten dokument o kucharzu tez same napisy. kiepsko zaczynają ten miesiąc pod względem audio, obawiam sie że wpadka z 3% tez tylko napisy to nie bytł przypadek

  2. Powinna być możliwość zapisu na karcie microsd. Kto na telefonie ma kilka gb wolnej pamięci by zapisać film? Bezużyteczny gadżet.

  3. ja pierdziele wszyscy wszędzie o to płaczą, naprawdę tak trudno przenieść aplikację na kartę sd? wtedy filmy będą się tam zapisywać. przecież to logiczne ale widzę myślenie boli.

  4. ostatnio wyhamowali z tymi wrzutkami ,same dokumentalne i jeszcze rozwalający lektor na niektórych serialach i filmach jak na kasetach video za dawnych lat kto oczywiście pamięta.
    Reasumując zaczynają niebezpiecznie zwalniać z atrakcyjnością propozycji ,co budzi moje obawy .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Proszę wpisać znaki z obrazka [wielkość ma znaczenie]

Loading Disqus Comments ...
Loading Facebook Comments ...