Stało się, Netflix udostępnił możliwość pobierania nagrań na urządzeniach mobilnych

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 3.5]

netflix-mobile-fon-whitePogłoski o możliwości udostępnienia przez Netflixa opcji pobierania nagrań pojawiały się od dobrych kilku miesięcy.

netflix-pobieranie-android-mini
Dziś tryb pobierania nagrań trafił do mobilnych aplikacji Netflix na iOS i Androidzie (tylko na wybranych urządzeniach). Opcja jest dostępna dla każdego planu abonamentowego.

Nagrania, które można pobrać posiadają oprócz ikonki odtwórz, ikonkę pobierz  netflix-pobieranie-ikonka-1

Obecnie do pobrania dostępne są produkcje  Netflix Originals. Netflix obiecuje, iż będzie sukcesywnie powiększać ofertę filmów i seriali dostępnych do pobrania.

 

KOMENTARZE:

6 myśli nt. „Stało się, Netflix udostępnił możliwość pobierania nagrań na urządzeniach mobilnych

  1. w poprzednich miesiącach premiery na 1 dzień miesiąca były juz po północy teraz skorpiona 1 sezonu nie ma na ta chwile,for the love of spock też, natomiast ten świateczny duch cały film bez polskiego audio , ten dokument o kucharzu tez same napisy. kiepsko zaczynają ten miesiąc pod względem audio, obawiam sie że wpadka z 3% tez tylko napisy to nie bytł przypadek

  2. ostatnio wyhamowali z tymi wrzutkami ,same dokumentalne i jeszcze rozwalający lektor na niektórych serialach i filmach jak na kasetach video za dawnych lat kto oczywiście pamięta.
    Reasumując zaczynają niebezpiecznie zwalniać z atrakcyjnością propozycji ,co budzi moje obawy .

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...