Nasza strona na Facebooku ma już ponad tysiąc polubień

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 0]

nflix_pl-kwadratWczoraj późnym wieczorem nasza strona na Facebooku https://www.facebook.com/NflixPL/ przekroczyła tysiąc polubień. Dziękujemy bardzo.

Mamy nadzieję, że dalsze polubienia będą się sukcesywnie pojawiać i coraz więcej osób znajdzie u nas coś ciekawego dla siebie.

Przy tej okazji, jeśli macie pomysły na ulepszenie naszego serwisu to podawajcie je w komentarzach.

Z rzeczy, które obecnie mamy w trakcie uruchamiania:

KOMENTARZE:

15 myśli nt. „Nasza strona na Facebooku ma już ponad tysiąc polubień

  • Myśleliśmy by to dać w kalendarzu, ale może osobna pozycja w boxie „NETFLIX W POLSCE” by też była dobra. Sugestia zanotowana.

   • Na szybko daliśmy bieżący plan do tego boxu. Po zastanowieniu, chyba lepsza byłaby lista comiesięcznych planów tak żeby i poprzednie miesiące można było przeglądać?

   • W sekcji „Netflix w Polsce” jest ok, dzięki, o to mi właśnie chodziło.

 1. Pewnie już nie raz słyszeliście to pytanie, ale chciałem spytać czy menu netflixa będzie w pełni po Polsku ???

   • w piśmie do akcjonariuszy było napisane że polski interfejs będzie w 3 kwartale ( tj do końca września, jeśli nie będzie żadnych opóźnień to w taki terminie będzie interfejs ) , w tym okresie mieli też bardziej zainwestować w napisy i audio, lecz czy to będzie z równoznaczne z oficjalnym wejściem to nie do końca jest potwierdzone

   • Wydaje mi się ze może być to wrzesień, jakiś czas temu nagrywali ten kabaret dla Netflixa, wiec może w związku z premiera tego programu, chcieliby ruszyć oficjalnie. Bo wrzesień to idealny miesiąc, ale poczekamy zobaczymy.

 2. W waszej wyszukiwarce nie dałoby się zrobić czegoś na wzór, jak mają na upflix, żeby było widoczne, które odcinki serialu mają polską wersję?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Proszę wpisać znaki z obrazka [wielkość ma znaczenie]

Loading Disqus Comments ...
Loading Facebook Comments ...