Trzeci sezon serialu „Fuller House / Pełniejsza chata” (2016) zadebiutuje w ofercie Netflixa we wrześniu 2017r.

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 3.4]

netflix-fuller-house-bg-1Netflix poinformował dziś, iż 3. sezon serialu „Fuller House / Pełniejsza chata” (2016) zadebiutuje w ofercie Netflixa w piątek 22 września 2017r.

Premiera 3. sezonu zaplanowana jest dokładnie na 30-lecie premiery serialu Full House / Pełna Chata (1987), którego serial „Fuller House / Pełniejsza chata” (2016) jest kontynuacją.

Trzeci sezon „Fuller House / Pełniejsza chata” (2016) podzielony został na dwie części. Pierwsze 9 odcinków będzie dostępne w dniu premiery, czyli 22 września 2017r. Pozostałe 9 odcinków trafi do oferty w grudniu 2017r. – konkretna data nie została jeszcze opublikowana.

Fuller House / Pełniejsza chata (2016) – serial, sezon 1-2 – UHD/4K – 7+ – 9,41/10 – polskie napisy i lektor
Przygodom rodziny Tannerów nie ma końca. D.J. Tanner-Fuller współdzieli dom z siostrą Stephanie i przyjaciółką Kimmy, które pomagają jej w wychowywaniu trzech synów.

W rolach głównych: Candace Cameron Bure, Jodie Sweetin, Andrea Barber
Gatunki: Seriale i programy, Seriale komediowe, Sitcomy, Amerykańskie seriale i programy
Twórca: Jeff Franklin

Sezon 1: Chata Fullerów szybko się zapełnia w pierwszym sezonie. D.J., Stephanie, Kimmy i dzieciaki stawiają czoła rozmaitym problemom, od walk o pokoje po zawody miłosne.

Sezon 2: W drugim sezonie dom rodzin Tanner, Fuller i Gibbler wypełnia się śmiechem, nieoczekiwanymi gośćmi i pasjonującymi nowymi związkami.

Źródło: Materiały prasowe firmy Netflix Inc.

KOMENTARZE:

Jedna myśl nt. „Trzeci sezon serialu „Fuller House / Pełniejsza chata” (2016) zadebiutuje w ofercie Netflixa we wrześniu 2017r.

  1. Czwarty sezon serialu Ray Donovan, dostępny już na Ukrainie z polskim lektorem i napisami, wiec i u nas pewnie się wkrótce pojawi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Proszę wpisać znaki z obrazka [wielkość ma znaczenie]

Loading Disqus Comments ...
Loading Facebook Comments ...