Tudum — światowe wydarzenie dla fanów Netflix powraca już we wrześniu

Facebooktwitter

Netflix Tudum

Netflix: Z radością ogłaszamy drugą edycję TUDUM: Światowego wydarzenia dla fanów Netflix, które odbędzie się już we wrześniu tego roku.

Tudum powraca! Wirtualny event, który w zeszłym roku fani Netflix oglądali w 184 krajach na całym świecie, zbierając 25,7 milionów wyświetleń, odbędzie się w sobotę i niedzielę 24-25 września. Podczas wydarzenia w ciągu 24 godzin zobaczymy pięć paneli mających miejsce na 4 kontynentach.

Nastaw się na ekscytujący dzień ekskluzywnych wiadomości, nigdy wcześniej niewidzianych materiałów filmowych, zwiastunów oraz pierwszych ujęć z nowych produkcji, a także wywiadów z największymi gwiazdami i twórcami Netflix. To bezpłatne wirtualne wydarzenie jest celebracją fandomu Netflix i ma na celu podzielenie się z nimi informacjami o ponad 100 ulubionych serialach, filmach i programach specjalnych z całego świata.

Tudum — światowe wydarzenie dla fanów Netflix | Zapowiedź | 24 września | Netflix

24 września na czterech kontynentach odbędzie się pięć wydarzeń Tudum, które zabiorą fanów w wirtualną podróż dookoła świata:

  • Tudum rozpocznie się o godz. 11:00 czasu KST (00:00 czasu CEST) od pełnego emocji programu prosto z Korei.
  • O godz. 11:00 czasu IST (7:30 czasu CEST) fani dowiedzą się więcej o nowościach z Indii.
  • O godz. 10:00 czasu PT (19:00 czasu CEST) fani usłyszą niepublikowane wcześniej informacje o naszych amerykańskich i europejskich filmach, serialach, programach i grach oraz wezmą udział w dodatkowym wydarzeniu, w czasie którego zaprezentujemy zapowiedzi programów rozrywkowych z Ameryki Łacińskiej.  
  • O godz. 13:00 czasu JST 25 września (11:00 czasu CEST) nasze gwiazdy z Japonii zakończą Tudum, prezentując japońskie nowości.

Disney+

Tudum — światowe wydarzenie dla fanów Netflix będzie dostępne na kanałach Netflix na YouTube w kilku językach. Odwiedź oficjalną stronę dla fanów Netflix Tudum.com/event, na której znajdziesz najnowsze wiadomości z tego światowego wydarzenia dla fanów, a wkrótce również informacje o tytułach i gwiazdach, które będzie można zobaczyć we wrześniu. Zaznacz 24 września w kalendarzu!


 

Polecamy również

Lipiec w HBO Max – ramówka na 13-31 lipca – oficjalna lista premier

Netflix dołącza do Kodeksu Dobrych Praktyk chroniącego małoletnich użytkowników serwisów VOD

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner