Warto zobaczyć – serial The Fall (Upadek) 2013

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 2.8]

upadekOna (Gillian Anderson) to niezwykle inteligentna i skuteczna inspektor policji. On (Jamie Dornan) – zawodowo terapeuta, prywatnie kochający mąż i ojciec dwójki dzieci, a po godzinach bezlitosny morderca. Ona dopiero co przyjechała do Belfastu, aby zająć się przydzielonym śledztwem. On prowadzi podwójne życie staranie skrywając swoje wynaturzenie. Nie ma jednak zbrodni doskonałych, a zabawa w kotka i myszkę przeradza się w prawdziwe polowanie. Trzymający w napięciu thriller brytyjskiej produkcji nie tylko fanów Z Archiwum X oraz fanek 50 Shades of Grey.

Serial dostępny z angielskimi napisami (S1).

Filmweb 7,9IMDb 8,3; Rotten Tomatoes 100%

KOMENTARZE:

5 myśli nt. „Warto zobaczyć – serial The Fall (Upadek) 2013

  1. Serial świetny. Jeden z lepszych, które oglądałem. Niestety w drugim sezonie na Netflix nie ma nawet angielskich napisów. Jeszcze kilka dni temu ten serial był na vod.pl Dziś już widzę, że nie ma. Może prawa wygasły i wreszcie Netflix wrzuci PL napisy. Które są dostępne ale w Izraelu 🙂

    • Faktycznie, drugi sezon to propozycja dla ambitnych jeżeli chodzi o brak napisów 🙂 W szczegółach serialu widniało info o napisach EN, ale dzięki za podpowiedź, zaraz poprawię wpis. Ja akurat oglądałem The Fall na HBO GO, więc nie wiadomo jak to jest (lub będzie) z prawami.

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...