Warto zobaczyć – serial The Fall (Upadek) 2013

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 2.8]

upadekOna (Gillian Anderson) to niezwykle inteligentna i skuteczna inspektor policji. On (Jamie Dornan) – zawodowo terapeuta, prywatnie kochający mąż i ojciec dwójki dzieci, a po godzinach bezlitosny morderca. Ona dopiero co przyjechała do Belfastu, aby zająć się przydzielonym śledztwem. On prowadzi podwójne życie staranie skrywając swoje wynaturzenie. Nie ma jednak zbrodni doskonałych, a zabawa w kotka i myszkę przeradza się w prawdziwe polowanie. Trzymający w napięciu thriller brytyjskiej produkcji nie tylko fanów Z Archiwum X oraz fanek 50 Shades of Grey.

Serial dostępny z angielskimi napisami (S1).

Filmweb 7,9IMDb 8,3; Rotten Tomatoes 100%

KOMENTARZE:

5 myśli nt. „Warto zobaczyć – serial The Fall (Upadek) 2013

  1. Serial świetny. Jeden z lepszych, które oglądałem. Niestety w drugim sezonie na Netflix nie ma nawet angielskich napisów. Jeszcze kilka dni temu ten serial był na vod.pl Dziś już widzę, że nie ma. Może prawa wygasły i wreszcie Netflix wrzuci PL napisy. Które są dostępne ale w Izraelu 🙂

    • Faktycznie, drugi sezon to propozycja dla ambitnych jeżeli chodzi o brak napisów 🙂 W szczegółach serialu widniało info o napisach EN, ale dzięki za podpowiedź, zaraz poprawię wpis. Ja akurat oglądałem The Fall na HBO GO, więc nie wiadomo jak to jest (lub będzie) z prawami.

  2. Przed chwilą sprawdzałem, dwa sezony dostępne w HBO GO z lektorem. W tej sytuacji raczej w Netflix na razie się nie pojawi (w każdym razie tak długo jak długo prawa będzie posiadało HBO).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Proszę wpisać znaki z obrazka [wielkość ma znaczenie]

Loading Disqus Comments ...
Loading Facebook Comments ...