🎬 Wrześniowe premiery na Netflix – planowane nowości – oficjalna lista filmów i seriali 🎬

Facebooktwitter

Netflix wrzesień

Koniec wakacji na Netflix oznacza nie tylko wiele ciekawych nowości, ale także powrót uwielbianych przez widzów seriali!

W trzecim sezonie Sex Education poznamy nowych członków obsady, w tym nową dyrektorkę liceum Moordale. Czy szkołę czeka prawdziwa rewolucja? Zobaczymy także pierwszą część finałowego sezonu Domu z papieru i dowiemy się, jak zakończy się największy napad w historii.

W tym miesiącu wyruszymy również w trzymający w napięciu lot z załogą drugiego sezonu serialu Kierunek: Noc i z uśmiechem przez łzy pożegnamy Lucyfera. Co zrobi teraz, gdy na świecie zabrakło Boga?

We wrześniu na Netflix pojawi się także dokument o życiu siedmiokrotnego mistrza świata Michaela Schumachera, w którym znajdą się niepublikowane wcześniej materiały. A podczas pierwszych jesiennych wieczorów świetnie sprawdzą się takie filmy jak Frida, Seberg oraz Cemetery Junction.

Netflix filmy

Netflix

Czasami dobór odpowiedniego tytułu to kosmetyczna sprawa, dlatego w najnowszym odcinku specjalnym Netflix Studio do rozmowy zaprosiliśmy Ewę Red Lipstick Monster.

Co ogląda Ewa Red Lipstick Monster | Netflix Studio

Nowości na Netflix | Wrzesień 2021

 


KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner